دانلود شبیه سازی و ترجمه مقاله تخمین زننده فازور تطبیقی برای شکل موج سیستم ها قدرت در حضور امواج گذرا

عنوان فارسی

تخمین زننده فازور تطبیقی برای شکل موج سیستم ها قدرت در حضور امواج گذرا

عنوان انگلیسی

An Adaptive Phasor Estimator for Power System Waveforms Containing Transients

کلمات کلیدی :

  تغییرات گام ناگهانی، مدولاسیون دامنه (AM)، مدولاسیون فاز، برآورد فازور، اندازه گیری فازور، حالت گذرای سیستم قدرت، تبدیل موجک

درسهای مرتبط دینامیک سیستم های قدرت - بررسی سیستم های قدرت
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 11 نشریه : IEEE
سال انتشار : 2012 تعداد رفرنس مقاله : 27
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام شده و با خرید بسته می توانید فایل شبیه سازی را دانلود کنید وضعیت ترجمه مقاله : سفارش ترجمه تخصصی این مقاله
IEEE
قیمت دانلود ترجمه مقاله
44,400 تومان
فهرست مطالب

1- مقدمه 2- حالت گذرای سیستم قدرت 3- تعیین و شناسایی محل اختلال 4- طرح تطبیقی برای برآورد فازور 5- پیاده سازی 6- مطالعات کاربرد 7- نتیجه گیری

سفارش ترجمه
ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده- اندازه گیری فازور همزمان مورد پذیرش گسترده ای در بسیاری از برنامه های کاربردی سیستم قدرت ، بویژه برای ردیابی دینامیک گذرا در طول دیسترانس های گوناگون قرار گرفته است. الگوریتم تبدیل فوریه مبتنی بر فیلتر برآورد فازور، که عمدتا در واحدهای اندازه گیری فازور استفاده می شود، مشکلاتی در پردازش دیسترانس موج سینوسی مثل مدولاسیون، رانش فرکانس، تغییر ناگهانی در اندازه و … دارد. در این مقاله رویکردی تطبیقی برای دقت برآورد فازور به صورتی که اثر اختلالات و دیسترانس های مختلف گذرا را در ولتاژ و جریان را از بین می برد پیشنهاد می کند. روش تجزیه و تحلیل قبل تر آنالیز می شود برای مشاهده پنجره موج پوششی و لوکالیزه می کند دقت و صحت محاسبات فازور را و برآنها تاثیر می گذارد. مدل سیگنال چند جمله ای درجه دوم به منظور بهبود دقت برآورد فازور در طول نوسانات توان مورد استفاده قرار می گیرد. نتایج تجربی گسترده نشان از مزایای آن دارد. روش بر روی یک سیستم PXI مبتنی بر PC برای محاسبات زمان واقعی فازور استفاده شده است. آن همچنین می تواند بعنوان الگوریتم مرجع برای آزمایش عملکرد دستگاه های استخراج اندازه گیری فازور سنکرونیزه (همزمان) مورد استفاده قرار می گیرد.

نمونه متن انگلیسی مقاله

Synchronized phasor measurement has gained wide acceptance in many power system applications, particularly for tracking dynamic transitions during various disturbances. Fourier filter-based phasor estimation algorithms, which have been predominately used in phasor measurement units, have difficulties in processing dynamic sinusoidal waveform distortions, such as modulation, frequency drift, abrupt change in magnitude, etc. This paper proposes an adaptive approach for accurately es- timating phasors while eliminating the effect of various transient disturbances on voltages and currents. The method preanalyzes the waveform spanning the window of observation to identify and localize the discontinuities which affect the accuracy of phasor computation. A quadratic polynomial signal model is used to im- prove the accuracy of phasor estimates during power oscillations. Extensive experimental results demonstrate the advantages. The method was implemented on a PC-based PXI system for real-time phasor computations. It can also be used as reference algorithm for testing the performance of the devices extracting synchronized phasor measurements.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

پایداری حالت گذرا

پایداری حالت گذرا در سیستم های قدرت موضوع بسیار مهمی در دینامیک سیستم های قدرت در مهندسی برق می باشد. پایداری گذرا در قسمت های مختلف سیستم الکتریکی من جمله انتقال و توزیع رخ می دهد و این موضوع آنچنان مهم است که می تواند به مشکلات قطعی برق در سیستم قدرت منجر شود.

در بحث تخمین فازور علاوه بر هارمونیک و نویز عوامل دیگری هم مانند گام و شیب (ramp) و همچنین ضربه (dirac) ممکن است اتفاق بیفتد.

پایداری گذرا

همانطور که می دانیم تغییرات گام در دامنه و اندازه فاز بدلیل گذرای الکترومغناطیسی ممکن است در پنجره داده ها محاسبات رخ دهد که در اینصورت برآورد فازور بدست آمده از آن پنجره شاید نامعتبر باشد.

این مقاله بدنبال روشی برای تخمین دامنه و فرکانس برای سیگنال هایی با دامنه و فاز متغیر می باشد.برای اینکار از تبدیل موجک و ضریب تبدیل برای تشخیص محل خطا و نوع خطا استفاده می کند که بدنبال آن از رابطه lipschitz exponent  بهره فراوان می برد.

شبیه سازی مقاله به صورت کامل در محیط متلب انجام شده است که شکل زیر یکی از خروجی های مربوط را نشان می دهد:

پایداری گذرا

شما می توانید از طریق شبیه سازی های این مقاله دید جامعی در رابطه با پایداری حالت گذرا و تخمین دامنه و فرکانس برای سیگنالهای با دامنه و فاز متغیر دست یافته و از آنها برای شبیه سازی ایده های خود استفاده کنید.

 

محتوی بسته دانلودی:

PDF مقاله انگلیسی m فایل های شبیه سازی مقاله در متلب پاورپوینت برای ارائه
قیمت : 44,400 تومان

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود شبیه سازی و ترجمه مقاله تخمین زننده فازور تطبیقی برای شکل موج سیستم ها قدرت در حضور امواج گذرا”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + 15 =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi