دانلود ترجمه مقاله محافظه کاری حسابداری و بازدهی سرمایه گذاری شرکت

عنوان فارسی :

محافظه کاری حسابداری و بازدهی سرمایه گذاری شرکت

عنوان انگلیسی :

Accounting conservatism and firm investment efficiency

کلمات کلیدی :

  محافظه کاری؛ تناسب نامتقارن درآمدها؛ بازده سرمایه گذاری؛ کمبود سرمایه؛ سرمایه گذاری بیش از حد

درسهای مرتبط : حسابداری و اقتصاد
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 48 نشریه : ELSEVIER
سال انتشار : 2015 تعداد رفرنس مقاله : 83
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام نشده است.
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. محافظه کاری، سرمایه گذاری و تامین مالی: فرضیه پردازی 3. طراحی پژوهش 4. نتایج اصلی تجربی 5. تحلیل پیامدهای سودآوری 6. آزمون های توانمندی و استحکام 7. نتیجه گیری ها ضمیمه 1: تعریف متغیرها ضمیمه 2: ارزیابی جزئیات وکالتنامه های محافظه کارانه

نمونه متن انگلیسی مقاله

We argue that conservatism improves investment efficiency. In particular, we predict that it resolves debt-equity conflicts, facilitating a firm׳s access to debt financing and limiting underinvestment. This permits the financing of prudent investments that otherwise might not be pursued. Our empirical results confirm these predictions. We find that more conservative firms invest more and issue more debt in settings prone to underinvestment and that these effects are more pronounced in firms characterized by greater information asymmetries. We also find that conservatism is associated with reduced overinvestment, even for opaque investments such as research and development.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – ما با استدلال بحث می کنیم که محافظه کاری، بازدهی سرمایه گذاری را بهتر می کند. به طور خاص پیش بینی می کنیم که تضادهای بدهی-دارایی را حل می کند، دسترسی شرکت به تامین مالی بدهی را تسهیل می کند و کمبود سرمایه را محدود می کند. این امر تامین مالی سرمایه گذاری های محتاطانه ای را مجاز می کند که در غیر این صورت (عدم محافظه کاری) قابل دنبال کردن نبود. نتایج ما این پیش بینی ها را تایید می کند. درمی یابیم که شرکت های محافظه کارتر بیشتر سرمایه گذاری می کنند و و بدهی های بیشتری در زمینه های مستعد کمبود سرمایه صادر می کنند و این تاثیرات در شرکت های دارای عدم تقارن اطلاعاتی بزرگتر، مشهودتر است. همچنین دریافتیم که محافظه کاری با سرمایه گذاری بیش از حد کمتری همراه است، حتی برای سرمایه گذاری های مبهم مانند پژوهش و توسعه.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

سفارش ترجمه تخصصی این مقاله

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود ترجمه مقاله محافظه کاری حسابداری و بازدهی سرمایه گذاری شرکت”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × یک =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.