دانلود پروپوزال فاکتورهای تعیین کننده افزایش جذب سپرده های بانکی در بانک های خصوصی

عنوان فارسی

ارزیابی فاکتورهای تعیین کننده جهت افزایش جذب سپرده های بانکی در بانک های خصوصی (مطالعه موردی: بانک اقتصاد نوین)

عنوان انگلیسی

Evaluation of determining factors to increase the absorption of bank deposits in private banks (Case study: Eghtesad Novin Bank)

رشته مرتبط :

  حسابداری

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1402
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
94,800 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

بانک ها با توجه به اهمیت سیستم بانکی و وضعیت مؤثر اقتصاد کلان در هر کشور، نقش غیرقابل انکاری در اقتصاد هر کشور دارند و هرگاه شما نقش آنها را در اقتصاد کشوری کاهش دهید، سبب به وجود آمدن بحرانی خواهید شد؛ بنابراین، برنامه ریزی دقیق و سیستم مدیریتی بخش بانکی به لحاظ نقدینگی و حجم سپرده های بانکی و منابع چک و تأثیر شان بر سهم بازار بانک ها از اهمیت زیادی برخوردار است. پس انداز مردم در هر جامعه، منبع اصلی تأمین اعتبار محسوب می شود. وظیفه اصلی سیستم بانکی، بسیج منابع می باشد. بانک ها بودجه اضافی را نگه داشته و به متقاضی تسهیلات می پردازند، وظیفه سنتی آنها واسطه گری بین سپرده گذاران و وام گیرندگان می باشد. فعالیت منابع مالی یک بانک بسیار مهم می باشد؛ زیرا موفقیت در این زمینه می تواند عاملی برای موفقیت در سایر زمینه ها باشد. منابع مالی هر بانک و سیستم بانکی با عوامل خارجی و عوامل داخلی در ارتباط است. بنابراین، تأثیر این عوامل و هر یک از آنها برای موفقیت در این زمینه ضروری می باشد.

لازم به ذکر است که یکی از منابع تامین مالی بانک ها، سپرده گذاری هایی است که توسط مردم انجام می گیرد. این سپرده ها برای بانک ها اهمیت دارند چرا که مجموع این وجود می تواند قدرت بانک ها را در وام دهی به مردم افزایش دهد. این وام ها می توانند صرف مصارف گوناگونی از جمله افزایش تولید شده و در نتیجه چرخه اقتصادی یک کشور را قدرتمندتر کنند. این عوامل باعث می گردد تا بانک ها به روش های مختلفی، مردم را تشویق به سپرده گذاری نمایند تا اقتصاد کشور نیز رونق یابد.

هدف این پروپوزال بررسی عوامل و فاکتورهای گوناگونی است که منجر به جذب بیشتر سپرده های بانکی در بانک های خصوصی می گردد. این پروپوزال برای دوره کارشناسی ارشد رشته حسابداری آماده شده و ساختارهای استاندارد پروپوزال نویسی نیز در آن رعایت گردیده است. مطالعه این پروپوزال می تواند ابزار خوبی برای دانشجویان در راستای آشنایی با این ساختارها باشد. همچنین مسیرهای پژوهشی مشخص شده در این پژوهش می تواند ایده های پژوهشی جدیدی را برای مطالعات آتی ایجاد نماید.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) انجام شده و در ادامه نیز بخشی از آن و همچنین فایل مقاله بیس مربوط به آن قرار داده شده است:

جذب سپرده بانکی


نقد و بررسی‌ها

 1. سیدمحمد حسینی

  با سلام وقت بخیر یک پروپوزال در رشته حسابداری یا حسابرسی نیاز دارم ( پروپوزال نه پایان نامه)

  • مرتضی موسی زاده

   با سلام
   برای رشته حسابداری و حسابرسی، دسته خاصی داخل سایت در نظر گرفته شده که همگی مربوط به پروپوزال های این رشته هستند و می توانید موضوعات مورد نظر خود را از بین موارد این دسته انتخاب نمایید
   نهایتا در صورتی که نیاز به راهنمایی های بیشتری در این زمینه داشتید می توانید با شماره های مشخص شده در بخش پشتیبانی سایت تماس حاصل نمایید
   با تشکر از حُسن انتخاب شما پژوهشگر گرامی

 2. میرحسن سیدنصیری

  سلام به یک پروپوزال نیاز دارم مرتبط به امور بانکداری هم پی دی اف ش را میخواهم هم وردش را ، در صورت امکان ایمیل کنید هزینه اش را میپردازم. ممنون

  • مرتضی موسی زاده

   با سلام
   برای موضوعات مرتبط با بانکداری می توانید پروپوزال های مناسبی را در قسمت پروپوزال های سایت پیدا کنید
   برای دریافت فایل ورد و پی دی اف پروپوزال می توانید روی گزینه خرید و دانلود کلیک نمایید تا پس از پرداخت مبلغ، در همان لحظه، فایل ورد و پی دی اف را دریافت نمایید.
   در نهایت و در صورتی که نیاز به راهنمایی های بیشتری داشتید می توانید با همکاران ما در بخش پشتیبانی سایت تماس حاصل نمایید
   با آرزوی موفقیت برای شما پژوهشگر گرامی

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + 12 =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi