دانلود پروپوزال تاثیر ادغام مدیریت کیفیت جامع و مدیریت تکنولوژی بر کیفیت و نوآوری

عنوان فارسی

مطالعه ای بر تاثیر ادغام مدیریت کیفیت جامع و مدیریت تکنولوژی بر تعیین چارچوب های کیفیت و نوآوری

عنوان انگلیسی

A Study on the Impact of Integrating Total Quality Management and Technology Management in Defining Quality and Innovative Frameworks

رشته مرتبط :

  مدیریت کیفیت و بهره وری؛ مدیریت تکنولوژی؛ مدیریت نوآوری

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1402
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
106,800 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

نوآوری، نقش بسیار مهمی در فراهم کردن محصولات و خدمات منحصربفرد ایفا می کند و در نتیجه ارزش بیشتری برای سازمان ها ایجاد کرده و موانع ورودی بیشتری برای رقیبان جدید بوجود می آورد. به این دلیل، نوآوری توجه بسیاری از پژوهشگران جهت شناسایی عوامل مبرم آن، بوجود آورده است و یکی از مسائلی که مورد ملاحظه قرار گرفته این است که آیا شیوه های «مدیریت کیفیت جامع» (TQM) می توانند به عنوان یکی از الزامات برای تعریف استراتژی های نوآوری، پدیدار شوند یا خیر. در پژوهش های گذشته، می توان ایده های خلاف آن را مشاهده نمود و به این دلیل است که اتفاق نظر در مورد این وجود ندارد که آیا نوآوری شرایط برای پیاده سازی شیوه های TQM فراهم می کند یا خیر یا در غیر اینصورت ، آیا TQM به ایجاد یک محیط و فرهنگ پشتیبانی نوآوری کمک می کند یا خیر. در زمینه فعلی بازارهای بسیار رقابتی و جهانی، ارزیابی عملکرد شرکت، به یک عنصر بسیار مهم در توسعه استراتژی های سازمان تبدیل شده است. ارزیابی عملکرد را می توان به صورت فرآیندی برای سنجش بازده و اثربخشی سیستم های تولید، تعریف کرد. بنابراین، استراتژی های نوآوری می توانند اثرات مثبتی بر عملکرد تجاری داشته باشند، اما یک شرکت نمی تواند از مزیت های نوآوری منفعت ببرد اگر یک ساختار سازمانی تعریف شده وجود نداشته باشد که بتواند آن استراتژی ها را دنبال کند. نوآوری می تواند بازگو کننده تاثیر قابل توجه بر عملکرد با ممکن سازی یک موقعیت بهتر در بازار بگذارد که این به نوبه خود، یک مزیت رقابتی و عملکرد برتر را بوجود می آورد. بنابراین، هدف این پروپوزال نیز بررسی تاثیر ادغام و یکپارچه سازی مدیریت کیفیت جامع و مدیریت تکنولوژی بر تعیین چارچوب های کیفیت و نوآوری بوده است.

این پروپوزال نیز با تاکید بر موضوعات فوق برای پایان نامه ای تحت همین عنوان در مقطع کارشناسی ارشد رشته مدیریت آماده شده و ساختارهای عمده پروپوزال نویسی نیز در آن رعایت شده اند. پس از بخش بیان مساله و ضرورت انجام مطالعه به بررسی پیشینه ها و مطالعات قبلی در این زمینه پرداخته شده و در ادامه به ارائه جنبه نوآورانه بودن تحقیق و نیز اهداف پژوهش پرداخته شده است. سوالات و فرضیات تحقیق ارائه شده و متغیرهای تحقیق در قالب یک مدل مفهومی بررسی شده است. در نهایت روش گردآوری داده ها از جامعه آماری و تحلیل آنها انجام گردیده است. مطالعه این محصول می تواند ابزار مناسبی برای یادگیری ساختارهای استاندارد پروپوزال نویسی بوده و نیز زمینه ساز ایده های پژوهشی جدیدی برای محققین و دانشجویان علاقه مند به این حوزه تحقیقاتی گردد.

در ادامه نیز بخشی از این پروپوزال که در محیط ورد (WORD) انجام شده و قابل ویرایش می باشد، قرار داده شده است، همچنین فایل مقاله بیس نیز در ادامه قرار داده شده که قابل مشاهده و دانلود می باشد:

کیفیت تکنولوژی و نوآوری


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال تاثیر ادغام مدیریت کیفیت جامع و مدیریت تکنولوژی بر کیفیت و نوآوری”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + 17 =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi