سفارش پاورپوینت

جهت سفارش پاورپوینت میتوانید از سه روش زیر استفاده کنید:


1- ارتباط با شماره 09360147484 از طریق اسمس، تماس تلفنی، واتس آپ یا تلگرام

2- از طریق لینک تلگرام زیر:

3- با پر کردن فرم زیر همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس می گیرند.

پاورپوینت

 

Verification

در ادامه توضیحاتی در رابطه با نحوه طراحی پاورپوینت ارائه میکنیم:

طراحی پاورپوینت حرفه ای و جذاب

چگونه یک پاورپوینت حرفه ای آماده کنیم که مخاطبان روی صندلی میخکوب شوند؟!

همه می دانند که یک ارائه پاورپوینت چیست. همه شاید حداقل 10 بار در مدرسه و محل کار، مخاطب ارائه های خسته کننده و کسل کننده بوده اید، و به جرات می توانم بگویم که شاید نصف مخاطبان را به خواب می برند. و این تقصیر پاورپوینت نیست! شاید مقصر نوشتن و اجرای ضعیف باشد. در این بحث، می خواهم به شما نشان دهم که چگونه یک ارائه پاورپوینت عالی بنویسید که مخاطبتان را جذب خودتان و اسلایدشوهای تان بکند.

طراحی پاورپوینت

هنگام نوشتن یک ارائه پاورپوینت عالی چه مواردی را باید در نظر بگیریم؟

سه موضوع اصلی هست که هنگام نوشتن ارائه پاورپوینت باید در نظر بگیرید:

  • محتوا
  • سازماندهی مطالب
  • نحوه ارائه

محتوا، همانگونه که از نامش بوضوح بر می آید، محتوای پاورپوینت شماست. کلمات، تصاویر، نمودارها و غیره هستند که در اسلایدها آمده اند. سازماندهی اسلایدها، نحوه چیدن، طراحی و انیمیشن و افکت های دیگر است. ارائه، سناریوی کار شماست و اینکه چگونه پاورپوینت خود را در ارائه شامل می کنید.

می دانم خیلی ابتدایی بنظر می رسد وقتی به این صورت موضوعات را فهرست کنم، اما به من اطمینان کنید، تفکیک آن واقعاً آسان است. بنابراین اگر می خواهید چیزهای بیشتری در مورد نحوه نوشتن یک ارائه پاورپوینت بدانید، پس خواندن را ارائه دهید!

چگونه محتوای پاورپوینت را بنویسید

مرحله اول در نوشتن یک ارائه پاورپوینت خوب، مشخص سازی این است که چه چیزهایی در اسلایدها قرار دهید. در اینجا مهم است توجه داشته باشید که دانستن نحوه نوشتن طرح کلی یک ارائه پاورپوینت، بسیار مهم است، زیرا آن وقت است که یک طرح منسجم و قوی برای مرتبط ترین اطلاعات دارید که می توانید در اسلایدها قرار دهید.

بعد از اینکه تعیین کردید که چه اطلاعاتی را در اسلایدها درج کنید، باید تصمیم بگیرید که چگونه آنرا عبارت بندی (یا جمله بندی) کنید. اگر می خواهید یک ارائه پاورپوینت خوب داشته باشید، نحوه ارائه اطلاعات برروی اسلایدها بسیار مهم است. برای این قسمت، فقط باید عبارت «هرچه قدر می تونی، ساده تر و کوتاه تر بنویس!» را بخاطر داشته باشید. ممکن است بخواهید محتوای اسلایدها موجز و در عین حال برای مخاطبان شفاف و براحتی قابل درک باشد.

از تعداد کلمات بسیار زیاد استفاده نکنید. بجای جملات طولانی از عبارت ها استفاده کنید، اما اطمینان حاصل کنید که عبارت ها هنوز معقول و معنادار هستند و بطور موثر ایده را می رسانند.

در مورد تصاویر، نمودارها و رسانه های دیگر باید بگویم که هرگاه که مناسب و بجا بود از آنها استفاده کنید. خیلی زیاد از آنها استفاده نکنید، زیرا اگر این کار را بکنید، ارائه شما شلخته و درهم برهم بنظر می رسد. هنگام ارائه داده ها، از نمودار استفاده کنید. تصاویر، مثالهای گرافیکی، ویدئوها یا گرافیک های دیگر را زمانی استفاده کنید که می دانید می توانند لپ کلامتان را آسانتر از کلمات نشان دهند.

چگونه یک ارائه پاورپوینت را سازماندهی کنیم؟

حال که محتوای ارائه پاورپوینت را نوشتید، باید آنرا به گونه ای سازماندهی کنید که منسجم و براحتی قابل درک باشد و اولین گام این است که محتواها را مرتب کنید. یعنی، نمی توانید خیلی زیاد برروی یک اسلاید قرار دهید. اگر این کار را انجام دهید، اسلایدهایتان شلوغ بنظر خواهند رسید و ممکن است مخاطب میلی به خواندن ارائه شما پیدا نکند. این بدان معناست که باید تصمیم بگیرید چگونه محتوا را تفکیک کنید تا توزیع یکنواختی بین اسلایدها داشته باشید.

موضوع اصلی تان را مشخص کنید

تلاش کنید یک «موضوع منفرد» یا نکته را در یک اسلاید منفرد قرار دهید. اگر برای یک موضوع یا نکته، محتواهای بسیار زیادی داشته باشید، می توانید آن محتوا را بین چندین اسلاید تقسیم کنید. از اینکه از تعداد زیادی اسلاید استفاده می کنید، نترسید. تعداد اسلایدهایی که دارید، علامت این نیست که ارائه شما چقدر طولانی است. چه از تعداد اسلایدهای زیاد استفاده کنید چه نکنید، به هر حال، یک موضوع خاص را پوشش می دهید؛ درست مثل این است که تصمیم گرفته اید اطلاعات را ریز به ریز، ارائه دهید، بنابراین در نهایت به تعداد زیادی از اسلایدها می رسید.

اسلایدها را با ترتیب منطقی بچینید

بعد از چیدن محتوا، باید اسلایدهایتان را سازماندهی کنید و اطمینان حاصل کنید که جریان یکنواختی دارد. شما نمی توانید بسادگی، بدون ملاحظه اینکه موضوعات چیدمان داشته باشند، از یک موضوع به موضوع دیگر پرش کنید.

باید اطمینان حاصل کنید که transition [افکت های بین اسلایدها]، عجیب بنظر نرسند، بلکه طبیعی و قابل پیش بینی باشند. اگر محتوا، موضوعات مشابه دارند که لزوماً نیاز نیست به ترتیب خاصی ارائه شوند تا قابل درک شوند، بنابراین می توانید فقط از غریزه و سلیقه ذاتی خود پیروی کنید و آنها را به نحوی بچینید که برای شما بیشترین معنا را داشته باشد.

ارائه خود را طراحی کنید

پس از نهایی کردن «چیدمان» محتوا و اسلایدها، آخرین کاری که باید انجام دهید، طراحی ارائه است. می توانید با انتخاب از قالب های آماده ارائه شده بوسیله پاورپوینت، یک طراحی ساده را انتخاب کنید. همچنین می توانید تعدادی قالب را در اینترنت پیدا و دانلود کنید، اگر می خواهید چیز متفاوتی داشته باشید، اما نمی خواهید زمان و تلاش خیلی زیادی صرف کنید.

اگر می خواهید خلاق باشید و واقعاً منحصربفرد باشید، همچنین می توانید قالب مخصوص به خودتان را بسازید (زمینه خودتان، رنگ های تاکید (accent color)، فونت، مرز (border) و غیره خودتان را انتخاب کنید). فقط اطمینان حاصل کنید که هر قالبی را که انتخاب کرده باشید (چه یکی از پیش ساخته های پاورپوینت باشد یا از خودتان باشد) برای ماهیت ارائه شما مناسب باشد.

هنوز هم اگر برای هیچکدام از آنها زمان ندارید، می توانید تصمیم بگیرید که «طراحی پاورپوینت خود را به حرفه ای ها بسپارید»، و این کار در نهایت به میزان زیادی در وقت شما صرفه جویی می کند و همچنین بهره وری شما را نیز افزایش می دهد. تیم فرداپیپر با داشتن تیم قوی و چندین سال سابقه در حوزه طراحی پاورپوینت، در کنار شما خواهد بود.

نحوه طرح ریزی نحوه ارائه (یا تحویل)

در نهایت، باید مشخص کنید که می خواهید چگونه پاورپوینت خود را در ارائه شامل کنید. از نظر اکثر افراد، این به معنای نوشتن یک سناریو است. درحالی که هیچ قانون منسجم و رسمی در مورد نحوه نوشتن یک سناریوی ارائه پاورپوینت وجود ندارد، اما یک نکته کلی این است که اطمینان حاصل کنید که مکمل اسلایدهایتان است و نه فقط تکرار آنچه که قبلاً آنجا نوشته شده است. این بدان معناست که باید روی محتوا کار کنید بگونه ای که سناریو، همخوانی و پیوند دقیق و ظریفی با آن داشته باشد (یعنی، تکراری نباشد، اما کاملاً منقطع نباشد).

همچنین بسیار خوب خواهد بود که بگونه ای سناریو را بنویسید که تقریباً زمان یکسانی برروی اسلایدهای شما بگیرد. این واقعاً ایده خوبی نیست، اما صرف زمان بیشتر برروی تعدادی از اسلایدها در مقایسه با اسلایدهای دیگر، این احساس را به شما می دهد که قادر نیستید بخوبی اسلایدها را مدیریت کنید. علاوه بر آن، ارائه شما بسیار منسجم تر بنظر خواهد رسید اگر جریان پیوسته اطلاعات هنگام رفتن از یک موضوع به موضوع دیگر وجود داشته باشد.

نکته دیگر هنگام نوشتن سناریو این است که اطمینان حاصل کنید که بسیار سفت و سخت بنظر نرسد. بله، درست است که دارید یک سناریو می نویسید، اما لازم نیست دقیقاً مثل یک سنارو بنظر برسد. هدف سناریوی شما، این است که کاری کنید اینگونه بنظر برسد که دقیقا موضوع ارائه تان را می دانید.

آماده شروع نوشتن ارائه پاورپوینت خود هستید؟

اگر کاملاً با محیط پاورپوینت آشنا نیستید، مناسب است مقداری وقت بگذارید تا یاد بگیرید که برنامه چگونه کار می کند و چه نوع سبک نوشتن و طراحی مناسب شما و نیازهای شما می باشد. همچنین لازم نیست نگران دنبال کردن کامل موارد ذکر شده در بالا باشید. اینها، نکات و دستورالعمل هستند، نه قوانین و مقررات.

نمونه قالب پاورپوینت

یادگیری نوشتن یک ارائه پاورپوینت خوب، یک علم مشخص و دقیق نیست، زیرا موارد بسیار زیادی که باعث می شوند که یک ارائه پاورپوینت خوب شود، این است که چگونه مخاطب آنرا درک می کند. بنابراین، اگر می خواهید یک ارائه خوب بسازید، تلاش کنید خود را بجای مخاطبانتان بگذارید. تلاش کنید تصور کنید می خواهید چه چیزی را ببینید، می خواهید اطلاعات چگونه ارائه شوند و غیره. اگر با آن مشکلی ندارید، فقط باید بهترین روش مناسب خودتان را پیدا کنید.

اگر وقت زیادی برای صرف زمان برای طراحی پاورپوینت خودتان نداشته باشید، تیم فرداپیپر در کنار شماست تا به شما کمک کند. پاورپوینت های زیبا را از صفر برای شما ایجاد می کنیم. نمونه کارهای ما را می توانید در سایت مشاهده کنید. هم اکنون برای ثبت سفارش و کسب اطلاعات بیشتر با همکاران ما در بخش پشتیبانی سایت، تماس حاصل نمایید.

چگونه می توانم سفارش پاورپوینت خود را در سایت شما ثبت نمایم؟

 

این کار بسیار ساده است، در بالای همین صفحه می توانید فرم مربوطه را تکمیل نمایید تا همکاران ما با شما تماس حاصل نمایند. همچنین راه های ارتباطی دیگری همچون تلگرام و واتساپ نیز در نظر گرفته شده که با ارسال پیام، پشتیبانی سریع همکاران ما را دریافت خواهید کرد.

آیا امکان سفارشی سازی پاورپوینت ها نیز وجود دارد؟

 

فایل ارسالی برای شما، کاملا قابل ویرایش خواهد بود. در صورتی که هرگونه توضیحات بیشتر در مورد سفارش خود دارید، باید قبل از ثبت سفارش بیان نمایید. این توضیحات مربوط به تعداد اسلاید درخواستی، زمان تخمینی ارائه شما، رنگ های مورد نظر شما و … می باشد. ما در فرداپیپر، از بهترین قالب مناسب برای کار شما استفاده می کنیم. با این حال، در صورتی که قالب خاصی مدنظر شما هست (به عنوان مثال، قالب خاص دانشگاهی یا شرکتی) می توانید آن را برای همکاران ما ارسال فرمایید.

زمان تحویل سفارشات پاورپوینت به چه صورتی می باشد؟

 

بستگی به انتخاب شما دارد؛ مطمئنا زمان تحویل روی هزینه تاثیر خواهد داشت.

چگونه می توانم در مورد زمان تحویل و کیفیت، به تیم شما اعتماد کنم؟

 

همکاران ما در بخش مدیریت پروژه ها، حساسیت بالایی روی زمان تحویل کارها دارند. در نتیجه جای هیچگونه نگرانی در مورد زمان تحویل سفارشات نیست. طراحان پاورپوینت فرداپیپر، با چندین سال سابقه، بهترین کیفیت طراحی را به شما ارائه خواهند داد.

چگونه می توانم در مورد پرداخت هزینه سفارشات اطمینان داشته باشم؟

 

تیم فرداپیپر دارای نماد اعتماد الکترونیکی می باشد. در نتیجه درگاه های رسمی و ایمن در این سایت فعال می باشند که هرگونه نگرانی در مورد همه پرداخت های اینترنتی و آنلاین را به صفر می رسانند. لازم به ذکر است، در صورتی که هرگونه مشکلی با انجام پرداخت اینترنتی از درگاه ها داشتین، بهتر است با همکاران ما تماس حاصل نمایید تا روش های پرداخت دیگری همچون کارت به کارت، را به شما پیشنهاد دهند.

چگونه می توانم نمونه کارهای قبلی شما را مشاهده نمایم؟

 

در قسمت پاورپوینت، می توانید تعداد زیادی از پاورپوینت های طراحی شده توسط تیم ما را مشاهده نمایید. لازم به ذکر است که همه موارد پاورپوینت ها اعم از رنگ، نوع فونت، اندازه فونت و … قابل ویرایش می باشند و می توان طبق سلیقه شما، آنها را تغییر داد.

تعداد اسلاید مناسب برای ارائه کلاسی، چقدر است؟

 

این موضوع کاملا بستگی به زمان ارائه و نوع ارائه شما دارد. ممکن است یک ارائه 15 دقیقه ای کلاسی داشته باشید؛ و یا یک ارائه 1 ساعته کنفرانسی یا شرکتی. همکاران ما در هنگام ثبت سفارش، شما را راهنمایی خواهند کرد.

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi