دانلود ترجمه مقاله استفاده از داده های کنتورهای هوشمند برای مدیریت انرژی و نظارت بر کیفیت توان

عنوان فارسی :

استفاده از داده های کنتورهای هوشمند برای مدیریت انرژی و نظارت بر کیفیت توان در یک ریزشبکه

عنوان انگلیسی :

Using Smart Meters Data for Energy Management Operations and Power Quality Monitoring in a Microgrid

کلمات کلیدی :

  زیرساخت اندازه گیری پیشرفته؛ کنتور هوشمند؛ سیستم مدیریت انرژی؛ کیفیت توان؛ ریزشبکه

درسهای مرتبط : انرژی های نو ، کیفیت توان ، شبکه هوشمند
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 7 نشریه : IEEE
سال انتشار : 2017 تعداد رفرنس مقاله : 14
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
پاورپوینت : ندارد

سفارش پاورپوینت این مقاله

وضعیت ترجمه مقاله : انجام شده و با خرید بسته می توانید فایل ترجمه را دانلود کنید
IEEE
قیمت دانلود مقاله
24,000 تومان
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. معماری سیستم 3. نتایج آزمایشی 4. نتیجه گیری

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – دستگاه های اندازه گیری هوشمند به بخش مهمی در توسعه شبکه های الکتریکی فعلی در راستای پارادیم های شبکه های هوشمند تبدیل شده اند. این کنتورها در بیشتر حالات ارائه شده اند و مشخصه های مربوط به قابلیت های تحلیلی فراتر از کنتورهای اتوماتیک پایه ای در زمینه اهداف پرداخت صورت حساب، ادغام خانه ها یا شبکه های مناطق مسکونی (HAN/HAB)، هشدارها و شاخص های کیفیت توان در برخی حالات رفته اند. همه این مشخصه ها باعث می شوند که این تجهیزات به منابع انعطاف پذیر، دقیق، و رایگانی از اطلاعات تبدیل شوند که می توانند دستگاه های گران قیمت را در خود جای دهند. بنابراین، این مقاله یکپارچه سازی یک زیرساخت اندازه گیری هوشمند تجاری (AMI) را در زمینه یک ساختمان هوشمند با سیستم مدیریت انرژی ارائه داده است. علاوه بر این، نظارت بر کیفیت توان مبتنی بر این AMI توضیح داده شده است. تمام جزئیات با توجه به پیاده سازی در یک کاربرد مقیاس آزمایشگاهی و نیز نتایج حاصل ارائه شده اند.

نمونه متن انگلیسی مقاله

Smart metering devices have become an essential part in the development of the current electrical network toward the paradigm of Smart Grid. These meters present in most of the cases, functionalities whose analysis capabilities go further beyond the basic automated meter readings for billing purposes, integrating home or building area networks (HAN/BAN), alarms and power quality indicators in some cases. All those characteristics make this widely spread equipment a free, accurate and flexible source of information that can replace expensive and dedicated devices. Therefore, this paper presents the integration of a commercial advanced metering infrastructure (AMI) in the context of a smart building with an energy management system (EMS). Furthermore, power quality monitoring based on this AMI is explained. All the details regarding the implementation in a laboratory scale application, as well as the obtained results, are provided.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

 

محتوی بسته دانلودی:

PDF مقاله انگلیسی ورد (WORD) ترجمه مقاله به صورت کاملا مرتب
قیمت : 24,000 تومان
دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود ترجمه مقاله استفاده از داده های کنتورهای هوشمند برای مدیریت انرژی و نظارت بر کیفیت توان”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + 2 =

مقالات ترجمه شده

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله


با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 60 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.