دانلود ترجمه مقاله بررسی ابزارهای سمت تقاضا در بازار برق

عنوان فارسی :

بررسی ابزارهای سمت تقاضا در بازار برق

عنوان انگلیسی :

A review on Demand-side tools in electricity market

کلمات کلیدی :

  سمت تقاضا؛ سمت عرضه؛ مدیریت سمت تقاضا (DSM)؛ استراتژی مناقصه؛ تخصیص خرید

درسهای مرتبط : بازار برق (تجدید ساختار در صنعت برق - شبکه هوشمند
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 8 نشریه : ELSEVIER
سال انتشار : 2017 تعداد رفرنس مقاله : 83
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام نشده است.
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. مدیریت سمت تقاضا 3. تخصیص خرید 4. استراتژی مناقصه 5. نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

With the advent of restructuring in the electricity markets, the Supply-side quickly adapted to the new environment, whereas, the story in the demand side has been different. Demand side dealt with the electric energy as a commodity available to the necessary extent. This caused the Supply-side to realize that the demand side would admit to purchase electric energy at any price, and this resulted in the advent of bidding strategies in the Supply-Side, known as “hockey-stick bidding”. The most important result was transfer of the demand side assets to the Supply-side. After a while, the demand side noticed the self-sloppy condition, therefore looked for tools to deal with these threats. This subject is examined in this paper.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – با ظهور بازسازی در بازارهای برق، سمت عرضه سریعاً با محیط جدید سازگار می شود، با این حال، این موضوع در سمت تقاضا متفاوت است. سمت تقاضا با انرژی الکتریکی به عنوان کالایی موجود برخورد می کند. این موضوع باعث می شود تا سمت عرضه متوجه این موضوع شود که سمت تقاضا متمایل به خرید انرژی در هر قیمتی است، و این موضوع منجر به ظهور استراتژی های مزایده ای در سمت عرضه با عنوان مزایده چوب هاکی می شود. مهم ترین نتیجه، انتقال موجودی های سمت تقاضا به سمت عرضه است. پس از مدتی، سمت تقاضا شرایط خود آشفتگی را درک کرده و در نتیجه به دنبال ابزارهایی برای تعامل با این تهدیدات می گردد. این موضوع در این مقاله مورد بررسی قرار گرفته است.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

 

سفارش ترجمه تخصصی این مقاله

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود ترجمه مقاله بررسی ابزارهای سمت تقاضا در بازار برق”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 5 =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.