دانلود ترجمه مقاله کاهش بار بهینه در شبکه های برق با منابع تجدیدپذیر

عنوان فارسی :

کاهش بار بهینه در شبکه های برق با منابع تجدیدپذیر از طریق عبور پیام

عنوان انگلیسی :

Optimal Load Shedding in Electricity Grids with Renewable Sources via Message Passing

کلمات کلیدی :

  توزیع برق؛ کاهش بار؛ عبور پیام؛ شبکه ها؛ بهینه سازی؛ شارش توان؛ انرژی تجدیدپذیر؛ عدم قطعیت

درسهای مرتبط : انرژی های نو
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 8 نشریه : ELSEVIER
سال انتشار : 2017 تعداد رفرنس مقاله : 17
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام نشده است.
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. روش تحقیق 3. نتایج 4. نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

The increased penetration of volatile and intermittent renewable energy sources challenges existing power-distribution methods as current dispatch methods were not designed to consider high levels of volatility. We suggest a principled algorithm called message passing, which complements existing techniques. It is based on statistical physics methodology and passes probabilistic messages locally to find the approximate global optimal solution for a given objective function. The computational complexity of the algorithm increases linearly with the system size, allowing one to solve large-scale problems. We show how message passing considers fluctuations effectively and prioritise consumers in the event of insufficient resource. We demonstrate the efficacy of the algorithm in managing load-shedding and power-distribution on synthetic benchmark IEEE data and discuss the role of weights in the trade-off between minimising load-shedding and transmission costs.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – افزایش نفوذ منابع انرژی تجدیدپذیر نامناسب و متناوب، روش های توزیع توان فعلی را با چالش هایی مواجه می کند چرا که روش های انتقال فعلی برای در نظر گرفتن سطوح بالای نوسان در سیستم طراحی نشده اند. ما یک الگوریتم اساسی با عنوان عبور پیام را ارائه داده ایم که روش های موجود را تکمیل می کند. این روش بر اساس روش های فیزیکی آماری و مخابره احتمالی پیام برای یافتن راه حل های بهینه تقریبی برای تابع هدفی مفروض می باشد. پیچیدگی محاسباتی این الگوریتم به طور خطی با افزایش اندازه سیستم افزایش می یابد و امکان حل مسائل در مقیاس بزرگ را فراهم می کند. ما نشان داده ایم که عبور پیام چگونه نوسانات را به شکلی مؤثر در نظر می گیرد و مشتریان را در حضور منابع ناکافی اولویت بندی می کند. ما کارایی این الگوریتم در مدیریت کاهش بار و توزیع توان را روی داده های IEEE معیار نشان داده ایم و نقش اوزان در تبادل بین کاهش بار و هزینه های عملیاتی را مورد بررسی قرار داده ایم.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

 

سفارش ترجمه تخصصی این مقاله

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود ترجمه مقاله کاهش بار بهینه در شبکه های برق با منابع تجدیدپذیر”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × سه =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.