دانلود ترجمه مقاله تکنولوژی زنجیره بلوکی در صنایع شیمیایی: بازار برق

عنوان فارسی :

تکنولوژی زنجیره بلوکی در صنایع شیمیایی: بازار برق ماشین به ماشین

عنوان انگلیسی :

Blockchain technology in the chemical industry: Machine-to-machine electricity market

کلمات کلیدی :

  تکنولوژی زنجیره بلوکی؛ صنایع شیمیایی؛ بازار برق؛ ارتباطات ماشین به ماشین

درسهای مرتبط : بازار برق (تجدید ساختار در صنعت برق
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 13 نشریه : ELSEVIER
سال انتشار : 2017 تعداد رفرنس مقاله : 85
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام نشده است.
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. پیش زمینه 3. بازار برق M2M با پیش زمینه زنجیره بلوکی 4. نتیجه گیری و پژوهش های آتی

نمونه متن انگلیسی مقاله

The purpose of this paper is to explore applications of blockchain technology related to the 4th Industrial Revolution (Industry 4.0) and to present an example where blockchain is employed to facilitate machineto- machine (M2M) interactions and establish a M2M electricity market in the context of the chemical industry. The presented scenario includes two electricity producers and one electricity consumer trading with each other over a blockchain. All participants are supplied with realistic data produced by process flow sheet models. This work contributes a proof-of-concept implementation of the scenario. Additionally, this paper describes and discusses the research and application landscape of blockchain technology in relation to the Industry 4.0. It concludes that this technology has significant underresearched potential to support and enhance the efficiency gains of the revolution and identifies areas for future research.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – هدف این مقاله بررسی کاربردهای تکنولوژی زنجیره بلوکی در ارتباط با انقلاب صنعتی چهارم و ارائه مثالی است که در آن زنجیره بلوکی به منظور تسهیل تعاملات ماشین به ماشین (M2M) و ایجاد یک بازار برق M2M در زمینه صنایع شیمیایی مورد استفاده قرار می گیرد. حالت پیشنهادی شامل دو تولید کننده برق و یک مصرف کننده برق که با یکدیگر از طریق یک زنجیره بلوکی تعامل دارند. همه مشارکت کنندگان با یک سری داده های واقعی تولید شده در مدل شارش فرآیند تأمین می گردند. این پژوهش به پیاده سازی اثبات مفهومی این حالت پرداخته است. علاوه بر این، این مقاله چشم انداز کاربردی تکنولوژی زنجیره بلوکی در ارتباط با انقلاب صنعتی چهارم را مورد بررسی قرار داده است. مقاله نتیجه گرفته است که این تکنولوژی دارای پتانسیل های قابل توجهی در پشتیبانی و افزایش بهره مؤثر سیستم بوده و زمینه های مربوط به تحقیقات آتی را مشخص کرده است.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

 

سفارش ترجمه تخصصی این مقاله

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود ترجمه مقاله تکنولوژی زنجیره بلوکی در صنایع شیمیایی: بازار برق”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + 14 =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.