دانلود ترجمه مقاله سیاست های جایگزین برای آزاد سازی بازارهای خرده فروشی برق در شیلی

عنوان فارسی :

سیاست های جایگزین برای آزاد سازی بازارهای خرده فروشی برق در شیلی

عنوان انگلیسی :

Alternative policies for the liberalization of retail electricity markets in Chile

کلمات کلیدی :

  آزاد سازی؛ برق خرده فروشی؛ رفاه

درسهای مرتبط : بازار برق (تجدید ساختار در صنعت برق - شبکه هوشمند
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 21 نشریه : ELSEVIER
سال انتشار : 2017 تعداد رفرنس مقاله : 28
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام نشده است.
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. مدل پایه 3. داده ها و فرآیندهای کالیبراسیون 4. شبیه سازی در هر سال و نتایج اصلی 5. شبیه سازی های متوسط و استحکام 6. نتیجه گیری ها

نمونه متن انگلیسی مقاله

This article shows that the liberalization of the residential market for electricity in Chile may achieve important welfare gains. We built a model to assess two policy scenarios: partial and full liberalization. Simulations of the model provide equilibrium prices, the distribution toll, and welfare estimations on factual and counterfactual scenarios. Our policy recommendation is to partially liberalize the residential market for electricity. That is, to allow the entrance into this market but regulate both the incumbent's tariffs for residential customers and the distribution toll. Full liberalization, in which only the distribution toll is regulated, produces a lower increase in welfare.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – این مقاله نشان داده است که آزاد سازی بازارهای داخلی برای صنعت برق در شیلی می تواند دستاوردهای رفاهی – اجتماعی مهمی را در پی داشته باشد. ما مدلی را برای ارزیابی دو حالت پایه ای ارائه داده ایم: آزاد سازی جزئی و کامل. شبیه سازی های این مدل، یک سری قیمت های تعادلی، هزینه های توزیع و برآوردهای رفاهی را روی حالات واقعی و غیر مستقیم ارائه داده اند. توصیه ما در مورد این خط مشی ها، آزاد سازی جزئی بازار داخلی برق می باشد. یعنی، امکان مداخله در این بازارها فراهم گردد ولی تعرفه های ضروری نیز در کنار آن برای مشتریان بخش مسکونی و نیز هزینه های توزیع تنظیم گردند. آزادسازی کامل که در آن فقط هزینه های توزیع تنظیم می گردند، افزایش کمی در رفاه اجتماعی را ایجاد می کند.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

 

سفارش ترجمه تخصصی این مقاله

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود ترجمه مقاله سیاست های جایگزین برای آزاد سازی بازارهای خرده فروشی برق در شیلی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 16 =

مقالات ترجمه شده

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله


با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 60 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.