دانلود ترجمه مقاله طراحی سطح تراشه با قابلیت مسیریابی مبتنی بر SVM

عنوان فارسی :

طراحی سطح تراشه با قابلیت مسیریابی مبتنی بر SVM برای تراشه های EWOD ولتاژ آگاه با قید پین

عنوان انگلیسی :

SVM-Based Routability-Driven Chip-Level Design for Voltage-Aware Pin-Constrained EWOD Chips

کلمات کلیدی :

  بیوتراشه های میکروسیالی دیجیتال؛ الکترووِتینگ در دی الکتریک؛ طراحی در سطح تراشه؛ آدرسدهی الکترود؛ SVM

درسهای مرتبط : مهندسی کامپیوتر
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 8 نشریه : ACM
سال انتشار : 2015 تعداد رفرنس مقاله : 46
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام شده و با خرید بسته می توانید فایل ترجمه را دانلود کنید
قیمت دانلود مقاله
22,000 تومان
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. بیان مسئله 3. مرور کلی 4. دسته بندی مبتنی بر SVM 5. مسیریابی فرار به پین های کنترلی 6. نتایج آزمایشگاهی 7. نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

The chip-level design problem is critical in pin-constrained electrowetting-on-dielectric (EWOD) biochips, which not only affects the number of control pins and PCB routing layers from the manufacturing cost point of view, but also determines the functional reliability induced by excessive applied voltage. Existing works either greedily minimize the number of control pins with degraded routability, or disregard the differences in driving voltages on the electrodes, where the trapped charge due to excessive applied voltage causes significant reliability issue. This paper presents the first SVM-based classifier for electrode addressing in chip-level design stage, which simultaneously optimizes the number of control pins, routability, as well as reliability. Experimental results on both real-life chips and synthesized benchmarks show that, compared with the state-of-the-art method, the SVM-based electrode addressing method obtains significant improvements in both routability and reliability.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – مسئله طراحی در سطح تراشه، در بیوتراشه های الترووِتینگ در الکتریک، با قید پین (EWOD) که نه تنها بر پین های کنترل و لایه مسیریابی PCB از دیدگاه هزینه ساخت و تولید اثر می گذارد، بلکه قابلیت اطمینان عملکردی القا شده توسط ولتاژ بیش از حد را نیز مشخص می کند و فرآیندی بسیار حیاتی است. مطالعات کنونی به دنبال به حداقل رساندن پین های کنترلی، با قابلیت بروز مسیریابی تنزل یافته هستند و یا تفاوت های موجود در ولتاژهای برانگیزش الکترودها را در نظر نمی گیرند که در این الکترودها، بار به دام افتاده، به دلیل ولتاژ بیش از حد می تواند منجر به مشکلات اطمینان پذیری چشمگیری شود. این مقاله، اولین طبقه بندی کننده مبتنی بر SVM را برای آدرس دهی الکترودها در مرحله طراحی سطح تراشه ارائه می کند که به صورت همزمان، تعداد پین های کنترلی، قابلیت مسیریابی و هم چنین اطمینان پذیری را نیز بهینه سازی می کند. نتایج آزمایشگاهی در تراشه های حقیقی و بِنچ مارک های مصنوعی نشان می دهند که در مقایسه با مدرن ترین روشها، روش آدرسدهی الکترود مبتنی بر SVM، هم در قابلیت مسیریابی وهم اطمینان پذیری، بهبود های قابل توجهی را به دست آورده است.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

محتوی بسته دانلودی:

PDF مقاله انگلیسی ورد (WORD) ترجمه مقاله به صورت کاملا مرتب (ترجمه شکل ها و جداول به صورت کاملا مرتب)
قیمت : 22,000 تومان

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود ترجمه مقاله طراحی سطح تراشه با قابلیت مسیریابی مبتنی بر SVM”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × چهار =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.