شبیه سازی مبدل بوست با ابر خازن و کنترلر PI

خلاصه:

در این مقاله شبیه سازی مبدل بوست به همراه ابرخازن و کنترلر PI مد نظر قرار گرفته است. توضیحات کافی در زمینه شبیه سازی سیمولینک و خروجی نتیجه در زیر قرار داده شده است. شما می توانید از این محصول در شبیه سازی پروژه های خود استفاده کنید.

قیمت دانلود :
12,000 تومان
شرح موضوع

کنترلر PI

در مبدل های بوست ، امروزه استفاده از ابر خازن ها جهت ذخیره سازی انرژی بسیار رایج شده است. از کنترلر PI نیز برای کنترل کردن این نوع مدارها استفاده می شود.

شکل زیر شبیه سازی کلی مبدل بوست به همراه ابر خازن در سیمولینک متلب را نشان می دهد:

کنترلر PI

خروجی ولتاژ بار که در اسکوپ شماره 4 بالا دیده می شود نیز به صورت شکل زیر به دست آمده است:

کنترلر PI

همانطور که مشاهده می شود تا زمانیکه خازن پر است ولتاژ ثابت نگه داشته شده است ، اما بعد از مدتی که ظرفیت خازن کاهش می یابد ولتاژ نیز افت می کند. در کل این محصول شبیه سازی مبدل بوست به همراه ابر خازن با کنترل کننده PI می باشد که شما می توانید از آن برای پروژه های خود استفاده نمایید.


دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “شبیه سازی مبدل بوست با ابر خازن و کنترلر PI”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + چهار =

مقالات ترجمه شده

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله


با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 60 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.