دانلود ترجمه مقاله پیش بینی ریسک در شبکه توزیع بر اساس رابطه بین آب و هوا و خرابی اجزاء

عنوان فارسی :

پیش بینی ریسک در شبکه های توزیع بر اساس رابطه بین آب و هوا و خرابی اجزاء (زیر زمینی)

عنوان انگلیسی :

Risk prediction in distribution networks based on the relation between weather and (underground) component failure

کلمات کلیدی :

  خطاهای سیستم توزیع توان؛ قابلیت اطمینان سیستم توزیع؛ پیش بینی ریسک

درسهای مرتبط : سیستم های توزیع انرژی
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 4 نشریه : IEEE
سال انتشار : 2017 تعداد رفرنس مقاله : 4
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام نشده است.
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. درون یابی داده های آب و هوا 3. عادی سازی داده های خرابی 4. تحلیل آماری 5. تحلیل انواع مختلف مولفه ها 6. نتایج تست 7. نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

Weather affects the reliability of distribution networks. Extreme weather conditions can initiate outages, but already normal weather conditions affect the failure of the components in the system, such as cables and cable joints. This study analyses the historical weather and failure records of Alliander, a Dutch distribution system operator. The study discusses the correlation between failure rates and different weather factors. It presents a predictive model using basket analysis. This predictive model is verified using a data set from recent component failures.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – آب و هوا بر قابلیت اطمینان شبکه های توزیع، تاثیر می گذارد. شرایط آب و هوایی شدید می توانند باعث خاموشی شوند، اما شرایط آب و هوایی نرمال بر خرابی تجهیزات سیستم، مانند کابل ها و اتصالات یا مفصل کابل ها، تاثیر می گذارند. این مطالعه، سوابق آب و هوایی و خرابی آلیاندر، یک بهره بردار سیستم توزیع دانمارکی را تحلیل می کند. این مطالعه در مورد همبستگی بین نرخ خرابی و عوامل آب و هوایی مختلف بحث می کند. همچنین یک مدل پیش بینی کننده را با استفاده از تحلیل سبدی، ارائه می دهد. این مدل پیش بینی کننده، با استفاده از یک مجموعه داده از خرابی های اخیر تجهیزات و اجزاء، تایید می گردد.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

سفارش ترجمه تخصصی این مقاله

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود ترجمه مقاله پیش بینی ریسک در شبکه توزیع بر اساس رابطه بین آب و هوا و خرابی اجزاء”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 9 =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.