دانلود ترجمه مقاله قابلیت اطمینان سیستم های فتوولتائیک با استفاده از نمایه های مأموریت فصلی

عنوان فارسی :

قابلیت اطمینان سیستم های فتوولتائیک با استفاده از نمایه های مأموریت فصلی و روش بررسی FIDES

عنوان انگلیسی :

Reliability of photovoltaic systems using seasonal mission profiles and the FIDES methodology

کلمات کلیدی :

  پیش بینی قابلیت اطمینان؛ نمایه مأموریت؛ سیستم های فتوولتائیک

درسهای مرتبط : انرژی های نو
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 8 نشریه : ELSEVIER
سال انتشار : 2016 تعداد رفرنس مقاله : 31
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام شده و با خرید بسته می توانید فایل ترجمه را دانلود کنید
ELSEVIER
قیمت دانلود مقاله
26,000 تومان
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. روش بررسی FIDES 3. نمایه مأموریت 4. مبدل DC/DC 5. نتایج 6. توضیحات و نکات 7. نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

In areas with hot weather, photovoltaic systems can be used to help relieve the peak demand caused by air conditioning equipment. Users, however, are reluctant to invest in solar technology, arguing that the equipment commercially available is unreliable because it was developed for others environments. In this paper, the reliability assessment of a DC/DC converter aimed at PV applications is presented. The reliability estimation was performed following the FIDES methodology, taking into account seasonal mission profiles developed for five specific sites for which there is meteorological data available. The goal was to identify the most failure prone components, and the dominant stress factors. It was found that the smallest contribution to the failure rate occurs during winter. The largest contribution occurs in spring or summer, depending on the site. In the converter, the most failure-prone components were the diodes, which contributed with about 70% of the overall failure rate.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – در مناطقی که آب و هوای گرم دارند سیستم های فتوولتائیک را می توان برای کمک به کاهش تقاضای اوج که توسط تجهیزات تهویه هوا ایجاد می شود، مورد استفاده قرار داد. با این وجود، کاربران درسرمایه گذاری فناوری های خورشیدی مردد هستند. عنوان می دارند تجهیزاتی که به صورت تجاری دراین زمینه دردسترس می باشند، قابلیت اطمینان ندارند زیرا برای سایر محیط ها توسعه داده شده اند. در این مقاله، ارزیابی قابلیت اطمینان یک مبدل DC/DC با هدف کاربردهای PV ارائه شده است. برآورد قابلیت اطمینان با استفاده از روش بررسی FIDES انجام شده است که نمایه مأموریت فصلی برای 5مکان خاص که داده های هواشناسی درباره آن ها در دسترس می باشد، توسعه داده شده است. هدف، شناسایی اجزایی می باشد که بیشترین احتمال خرابی و هم چنین فاکتورهای تنش قالب را دارند. نتیجه حاصله نشان می دهد که کوچکترین مشارکت در زمینه نرخ خرابی در طول زمستان به وقوع می پیوندد. بالاترین مشارکت دربهار یا زمستان بوده که وابسته به مکان محقق می شود. در مبدل مذکور، اجزایی که بیشترین احتمال خرابی را دارند، دیودها بودند که حدود 70% از نرخ خرابی کلی را به خود اختصاص داده است.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

محتوی بسته دانلودی:

PDF مقاله انگلیسی ورد (WORD) ترجمه مقاله به صورت کاملا مرتب (ترجمه شکل ها و جداول به صورت کاملا مرتب)
قیمت : 26,000 تومان

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود ترجمه مقاله قابلیت اطمینان سیستم های فتوولتائیک با استفاده از نمایه های مأموریت فصلی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + بیست =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

تماس با پشتیبانی

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.