دانلود ترجمه مقاله مراکز فضایی چهارجزئی از طریق یک واکنش SN1 کاتالیستی همگرای انانتیو

عنوان فارسی :

مراکز فضایی چهارجزئی از طریق یک واکنش SN1 کاتالیستی همگرای انانتیو

عنوان انگلیسی :

Quaternary stereocentres via an enantioconvergent catalytic SN1 reaction

کلمات کلیدی :

  استخلاف هسته دوستی تک مولکولی؛ شیمی آلی؛ واسطه کربوکاتیونی

درسهای مرتبط : مهندسی شیمی
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 5 نشریه : NATURE
سال انتشار : 2018 تعداد رفرنس مقاله : 25
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
پاورپوینت : ندارد

سفارش پاورپوینت این مقاله

وضعیت ترجمه مقاله : انجام شده و با خرید بسته می توانید فایل ترجمه را دانلود کنید
nature
قیمت دانلود مقاله
32,000 تومان
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. توسعه واکنش 3. مطالعات ماشینی نگری 4. نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

The unimolecular nucleophilic substitution (SN1) mechanism features prominently in every introductory organic chemistry course. In principle, stepwise displacement of a leaving group by a nucleophile via a carbocationic intermediate enables the construction of highly congested carbon centres. However, the intrinsic instability and high reactivity of the carbocationic intermediates make it very difficult to control product distributions and stereoselectivity in reactions that proceed via SN1 pathways. Here we report asymmetric catalysis of an SN1-type reaction mechanism that results in the enantioselective construction of quaternary stereocentres from racemic precursors. The transformation relies on the synergistic action of a chiral hydrogen-bond-donor catalyst with a strong Lewis-acid promoter to mediate the formation of tertiary carbocationic intermediates at low temperature and to achieve high levels of control over reaction enantioselectivity and product distribution. This work provides a foundation for the enantioconvergent synthesis of other fully substituted carbon stereocentres.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – مکانیسم استخلاف هسته دوستی تک مولکولی (SN1)، به طور برجسته ای در هر دوره درسی شیمی آلی مقدماتی به چشم می خورد. در اصل، استخلاف مرحله ای یک گروه ترک کننده توسط یک هسته دوست از طریق یک واسطه کربوکاتیونی، ساخت مراکز کربنی به شدت متراکم را میسر می نماید. با این حال، ناپایداری ذاتی و واکنش پذیری بالای واسطه های کربوکاتیونی، کنترل توزیعات محصول و فضاگزینی در واکنش هایی که از طریق مسیرهای SN1پیش می روند را بسیار دشوار می سازد. در اینجا، کاتالیز نامتقارن یک مکانیسم واکنش از نوع - SN1را گزارش می دهیم که به ساخت انانتیوگزینی مراکز فضایی چهار جزئی (چهار اتمی) از پیش مواد راسمیک منتهی می گردد. این تبدیل بر عملکرد هم افزایی یک کاتالیزور دهنده پیوند هیدروژنی کایرال با یک پیش برنده اسید لوویس قوی برای وساطت کردن در تشکیل واسطه های کربوکاتیونی نوع سوم در دمای پایین و کسب سطوح بالای نظارت بر انانتیوگزینی واکنش و توزیع محصول متکی است. این مقاله، مبنایی برای ترکیب همگرای انانتیوی سایر مراکز فضایی کربنی کاملا جایگزین شده را ارائه می نماید.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

محتوی بسته دانلودی:

PDF مقاله انگلیسی ورد (WORD) ترجمه مقاله به صورت کاملا مرتب (ترجمه شکل ها و جداول به صورت کاملا مرتب)
قیمت : 32,000 تومان

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود ترجمه مقاله مراکز فضایی چهارجزئی از طریق یک واکنش SN1 کاتالیستی همگرای انانتیو”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + شانزده =

مقالات ترجمه شده

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله


با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 60 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.