دانلود پاورپوینت مقاله پیش بینی تکنولوژی با آنالیز اثر بر روند برپایه مداخلات سری زمانی

عنوان فارسی

پیش بینی تکنولوژی با استفاده از تحلیل اثر بر روند مبتنی بر مداخلات سری های زمانی برای سناریوی عملکرد گندم در هند

درسهای مرتبط

  مدیریت تکنولوژی

تعداد اسلاید : 25 فرمت : pptx
قابلیت چاپ و پرینت : دارد کیفیت طراحی : طلایی
سال طراحی : 1403 برای ارائه کلاسی مناسب است؟ بله
قابلیت ویرایش : دارد برای دفاعیه ارشد و دکتری مناسب است؟ بله
دریافت ترجمه مقاله این پاورپوینت : دانلود ترجمه مقاله پیش بینی تکنولوژی با تحلیل اثر بر روند
پاورپوینت مدیریت
قیمت دانلود :
32,400 تومان
توضیحات

یک رویکرد TIA جدید مبتنی بر مدل مداخلات سری های زمانی توسعه یافت. به منظور توسعه این رویکرد، مدل مداخلات مرسوم جهت تطابق با پارامترهای TIA اصلاح شد. این روش هنگامی که وقایع آینده به عنوان معرفی فناوری جدید یا وقایع جدید در نظر گرفته می شود، مناسب است. مزیت اصلی این روش TIA پیشنهادی این است که 1) می تواند همه ی سناریوهای احتمالی را ایجاد کند، 2) می تواند به آسانی به منظور پاسخ دادن به آینده ی مورد انتظار که آیا برخی وقایع خاص در زمان خاصی رخ می دهد یا خیر، اصلاح شود. مزایای این روش TIA پیشنهادی در زمینه ی رویکرد پیش بینی عملکرد محصولات زراعی، از نظر استفاده بیشتر آن با ارائه ی سناریوهایی برای افق پیش بینی وسیع تر است. کار احتمالی در آینده به منظور توسعه ی نظریه آنالیز مداخلات برای هر نوع رویداد باید صورت گیرد، چون این کار پتانسیل تولید همه ی سناریوهای احتمالی بدون تکرار را دارد.

این پاورپوینت در 25 اسلاید آماده شده و در ادامه نیز، اسلاید شماره 23 آن قرار داده شده است:

در این مطالعه، رویکرد جدید TIA پیشنهاد شد و برای پیش بینی سناریوی عملکرد گندم در هند مورد استفاده قرار گرفت. از آنجا که عملکرد محصول زراعی در سال آینده وابسته به فناوری های بی نظیر در آینده است (مثلا واریته جدید و نهاده های دیگر مانند ترکیبات نانو شیمیایی و کودها، روش های جدید کشت، شیوه های بهتر مدیریت و غیره) و وقایع (شرایط آب و هوایی افراطی مانند خشکی، غرقاب، دمای بالا، سیل و غیره)، می تواند به عنوان وقایع غیرقابل پیش بینی در نظر گرفته شود. جدای از این مساله، وقایع دیگری مانند مقررات زیست محیطی، تغییرات سیاست اقتصادی، اعتصاب کارمندان، انفجار بمب، کمپین های تبلیغاتی ویژه، بلایای طبیعی و غیره نیز در این مساله نقش دارد. در همه این موارد، نیاز زیادی به اصلاح بیشتر رویکرد TIA اصلاح شده یا موجود وجود دارد. بنابراین، در این روش پیشنهادی، مدل سری های زمانی مبتنی بر آنالیز مداخله به منظور ایجاد همه ی سناریوهای احتمالی به جای شبیه سازی مونت کارلو، هنگامی که وقایع آینده به عنوان معرفی فناوری های جدید و یا وقوع رخدادهای نادر در نظر گرفته می شود، مورد استفاده قرار می گیرد.


سفارش ترجمه

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پاورپوینت مقاله پیش بینی تکنولوژی با آنالیز اثر بر روند برپایه مداخلات سری زمانی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 5 =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi