دانلود پاورپوینت مقاله ارتباط بازدهی ادراکی کار تیمی و کارایی تیمی در بخش بانکداری

عنوان فارسی

ارتباط بین بازده ادراکی کار تیمی و عملکرد تیمی در بخش بانکداری کشور صربستان

درسهای مرتبط

  مدیریت منابع انسانی

تعداد اسلاید : 26 فرمت : pptx
قابلیت چاپ و پرینت : دارد کیفیت طراحی : طلایی
سال طراحی : 1403 برای ارائه کلاسی مناسب است؟ بله
قابلیت ویرایش : دارد برای دفاعیه ارشد و دکتری مناسب است؟ بله
دریافت ترجمه مقاله این پاورپوینت : دانلود ترجمه مقاله اثربخشی ادراکی کار تیمی
پاورپوینت مدیریت
قیمت دانلود :
31,200 تومان
توضیحات

کار تیمی یکی از ارکان اساسی عملکرد صحیح هر سازمانی است.تیم ها، به عنوان یکی از مولفه های ساختاری اساسی موجود در طراحی سازمان، نقش چشمگیری در بهبود عملکرد تجاری و بهره وری یک سازمان دارند. تیم هایی که از ساختار و رهبری غلط برخوردار باشند ، موقعیت سازمان برای کار و توسعه را به سمت شرایط غیرممکن سوق می دهند. به همین دلیل باید از ماهیت، و ویژگی های تیم ها مطلع بود، تا به اهداف مربوطه دسترسی پیدا کرد. یک مساله بسیار مهم دیگر، سطح اثربخشی تیمی است. در اینجا بدنبال پاسخگویی به این سوال هستیم که آیا یک تیم قادر به دستیابی به اهداف و عملکرد دلخواه هست یا خیر؟. این یک موضوع خیلی مهم است ، زیرا روز به روز تعداد بیشتری از فرایندهای تجاری توسط تیم ها،  و نه افراد به اجرا گذاشته می شوند. پایداری سازمان ها و عملکرد شرکت ها، دارای رابطه مثبتی با کار تیمی موفقیت آمیز است.

کار تیمی فرایندیست که طی آن، اعضای تیم با استفاده از دانش، تجربه و مهارت های شخصی خود ، بواسطه تعاملات دینامیک با سایر اعضای تیم، در مسیر تحقق بخشی به اهداف مشترک سازمانی گام برمی دارند. بدین ترتیب یک اثر هم افزایی (تقویت دوطرفه) حاصل می شود. به اعتقاد دریسکل و همکاران ، کار تیمی فرایندیست که اعضای تیم از طریق آن با یکدیگر همکاری کرده تا به اهداف اجرایی نائل بشوند. کار تیمی اشاره به فعالیت هایی دارد که ورودی ها را به خروجی های تیمی ، همچون اثربخشی و رضایت تبدیل می کنند. محققین معتقدند که رفتار حاکم بر کار تیمی، یک راه مناسب برای ایجاد قدرت مضاعف (سینرژی) در فعالیت های تیمی است. تیم از طریق مکانیزم سود و ضرر فرایندی، هم افزایی خلق می کند. تیم ها از طریق همکاری چشمگیر با همکاران، داوطلب شدن برای انجام وظایف ، حرکت فرای ملزومات رسمی شغلی، و کمک کردن به دیگران ، منافع را حداکثر و ضررها را به حداقل می رسانند.

این پاورپوینت در 26 اسلاید آماده شده و در ادامه نیز، اسلاید شماره 11 آن قرار داده شده است:

در دوران فعلی، بسیاری از مدیران سازمانی، کارکنان را ترغیب به کار تیمی در حین انجام وظایف می کنند. بدین ترتیب سطح دانش، و مهارت های تخصصی آن ها افزایش می یابد. کار تیمی به کارکنان شانس همکاری، بهبود مهارت های فردی، و ثبت بازخورد بدون ایجاد اختلاف نظر را می دهد. کار تیمی، یک استراتژی بسیار مهم برای فعالیت های تجاری یک سازمان است. اعضای تیم سطح مهارت، دانش و توانایی های شغلی خود را ارتقا می دهند. این شرایط روی عملکرد و بهره وری سازمان اثرگذار می باشند.

سازمان های امروزی با تمرکز روی کار تیمی، در صدد کسب مزیت رقابتی، حل مشکلات از طریق همکاری، و حرکت به سمت خلاقیت بیشتر کارکنان هستند. تیم ها قدرت تطبیق پذیری بیشتر، بهره وری، خلاقیت را ارائه می دهند و راهکارهای پیچیده تر، نوآورانه تر و کامل تری را نسبت به مشکلات سازمانی معرفی می کنند. بدین ترتیب کار تیمی به یکی از مهم ترین مسائل در تجارت مدرن تبدیل شده است.


سفارش ترجمه

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پاورپوینت مقاله ارتباط بازدهی ادراکی کار تیمی و کارایی تیمی در بخش بانکداری”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 4 =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi