دانلود پروپوزال بررسی ارتباط یادگیری سازمانی و محیط سازمان با بهره وری شغلی کارمندان

عنوان فارسی :

بررسی ارتباط یادگیری سازمانی و محیط سازمان با بهره وری شغلی کارمندان دانشگاه علامه طباطبایی در تهران

عنوان انگلیسی :

Investigating the relationship between organizational learning and the organization's environment with Job Productivity of Allameh Tabatabai University staffs in Tehran

رشته های مرتبط :

  مدیریت رفتار سازمانی؛ مدیریت منابع انسانی

درسهای مرتبط : روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1400
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
قیمت دانلود :
25,000 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت پژوهش 3. پیشینه پژوهش 4. اهداف پژوهش 5. فرضیه های پژوهش 6. مدل پژوهش 7. سوالات پژوهش 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری پژوهش 10. روش پژوهش 11. منابع

شرح موضوع

این پروپوزال که برای پایان نامه ای تحت همین عنوان نگاشته شده است به ارزیابی نقش یادگیری و جو سازمانی روی توانمندسازی و بهره وری شغلی کارکنان دانشگاه علامه طباطبایی می پردازد. در این پروپوزال از منابع مختلف داخلی و خارجی استفاده شده و پژوهشگر با مبنا قرار دادن این پروپوزال می تواند موضوع مشابهی را برای اهداف دانشگاهی و پژوهشی خود آماده نماید. یکی از موضوعات مورد بحث در این پژوهش، مبحث یادگیری سازمانی است که در ادامه به تشریح مختصری از آن می پردازیم:

قابلیت یادگیری سازمانی به عنوان یک مشخصه و شاخص سازمانی و مدیریتی تعریف شده که یک سازمان را تشویق به یادگیری فرآیندهای پایه ای و اساسی می کند و متغیر مهمی برای توسعه بهره وری و عملکرد در راستای نیل به مزایای رقابتی پایدار محسوب می گردد. یادگیری سازمانی، فرآیندی است که در آن کارکنان سازمان پتانسیل های بالایی برای تاثیرگذاری روی قابلیت های توسعه شرکتی با استفاده از تجارب مشترک خود و نیز استفاده از توسعه اطلاعاتی جدید دارند. این فرآیندها شامل چهار زیرفرآیند می باشند. اولی، به دست آوردن اطلاعات می باشد. شرکت می تواند اطلاعات را بر طبق این فرآیندها به دست آورد. دومین فرآیند، توریع اطلاعات می باشد. در این فرآیند، کارکنان اطلاعات را در شرکت به اشتراک می گذارند. سومین فرآیند، تفسیر اطلاعات است که در آن اطلاعات توسط افراد تفسیر شده و در یک دانش مشترک جدید ارائه می گردد. اطلاعاتی که برای ایجاد حافظه سازمانی جمع آوری می گردند به منظور استفاده های آتی ذخیره می شوند. یادگیری سازمانی، متغیر مهمی برای به دست آوردن مزایای رقابتی پایدار و توسعه عملکرد سازمانی می باشد. نظر مشترک مقالات در زمینه مدیریت استراتژیک مربوط به افزایش طول عمر و عملکرد سازمانی است که بر اساس توانایی یادگیری و اتخاذ نوآوری می باشد. سازمان های یادگیر عموما نسبت به رقبایشان انعطاف پذیرتر و سریع تر هستند تا مسائل شان را برای استفاده از مزایای رقابتی طولانی مدت حل کنند. شرکت ها می توانند با استفاده از قابلیت های سازمانی شان از تحولات بازاری بهره مند گردند. برخی مطالعات اثبات کرده اند که رابطه مثبتی بین یادگیری سازمانی و عملکرد شرکتی وجود دارد.

در زیر قسمتی از این پروپوزال که در محیط ورد نگارش شده و قابل ویرایش می باشد را می توانید مشاهده نمایید:

یادگیری سازمانی


مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.