دانلود ترجمه و شبیه سازی مقاله شبیه سازی تخصیص بهینه حداکثر نفوذ منابع تولید پراکنده DG ممکن در شبکه توزیع

عنوان فارسی

تخصیص بهینه حداکثر نفوذ منابع تولید پراکنده ممکن در شبکه توزیع

عنوان انگلیسی

Optimum allocation of the maximum possible distributed generation penetration in a distribution network

کلمات کلیدی :

  منابع تولید پراکنده ، سیستم های توزیع انرژی ، کاهش تلفات

درسهای مرتبط سیستم های توزیع انرژی ، انرژی های نو
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 7 نشریه : ELSEVIER
سال انتشار : 2010 تعداد رفرنس مقاله : 16
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
پاورپوینت : ندارد

سفارش پاورپوینت این مقاله

وضعیت ترجمه مقاله : انجام شده و با خرید بسته می توانید فایل ترجمه را دانلود کنید
الزویر
قیمت دانلود ترجمه مقاله
39,600 تومان
فهرست مطالب

1.مقدمه 2.محدودیت های فنی 3. موقعیت فعلی سیستم 4. فرآیند بهینه سازی ونتایج 5.خلاصه

سفارش ترجمه
ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده: در این مقاله روشی برای تعیین تخصیص بهینه حداکثر نفوذ منابع تولید پراکنده در شبکه های توزیع قدرت ولتاژ متوسط ارایه می شود. این روش بر اساس روشی مشهور اما روشی به خوبی بهبود یافته است. محدودیت های فنی، همانند میزان گرما و دما، ظرفیت ترانسفورماتور، شکل ولتاژ و سطح اتصال کوتاه هم در نظر گرفته شده اند. شبکه ای واقعی با منابع تولید پراکنده نصب شده فعلی خود به عنوان مطالعه موردی بررسی می شود. نوع، موقعیت(مکان) و رتبه بندی این منابع از پیش تعیین شده اند. برقراری محدودیت های فنی مذکور در ابتدا در چهارچوب موقعیت شبکه حاضر بررسی می شود. مشکلات مشاهده شده با اعمال اصلاحات لازم در ساختار شبکه برطرف می شوند. سپس، روش ارایه شده برای تعیین تخصیص بهینه حداکثر نفوذ تولید پراکنده چه در باس های شبکه پیش تعیین شده و چه در باس های تصادفی دیگر برای غلبه بر مشکلات فنی، بدون تغییر ساختار شبکه به کار می رود. در نهایت، نتایج به خوبی تخمین زده شده و به منظور امکان نتیجه گیری های کلی تر با در نظر گیری شبکه های توزیع قدرت واقعی گسترش پیدا می کنند.

نمونه متن انگلیسی مقاله

In this paper a method is proposed to determine the optimum allocation of the maximum distributed generation penetration in medium voltage power distribution networks. The method is based on an already-known but suitably modified and optimized method. Technical constraints, such as thermal rating, transformer capacity, voltage profile and short-circuit level are considered. A real network with already installed distributed generation resources is examined as a case study. The type, locations and ratings of these resources are predetermined. The satisfaction of the aforementioned technical constraints is examined initially in the framework of the existing network situation. The problems observed are solved by applying the required modifications in the network structure. Next, the proposed method is used to determine the optimum allocation of the maximum distributed generation penetration either in the predetermined network buses or in other random buses, in order to overcome the technical problems, without changing the network structure. Finally, the results are suitably estimated and extended in order to allow for more general conclusions concerning real power distribution networks

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

حداکثر نفوذ منابع تولید پراکنده DG در شبکه توزیع

در این مقاله شرایط لازم برای اینکه بتوان حداکثر استفاده را از منابع تولید پراکنده DG کرد در نظر گرفته شده است. محدودیت های گرمایی(Thermal rating) ، ظرفیت ترانسفورماتور ها ، سطح اتصال کوتاه های مدار و محدودیت های تغییرات ولتاژ از جمله شرایط لحاظ شده می باشند. ابتدا شبکه بدون نصب DG بررسی شده است و محدودیت های ذکر شده در بالا ارزیابی شده اند و در مرحله بعدبا استفاده از یک روش بهینه سطح نفوذ منابع تولید پراکنده DG را افزایش داده و نتایج بدست آمده با حالت قبلی مقایسه شده اند.و در اخر یک روش کلی برای شبکه های توزیع قدرت واقعی ارائه شده است.

 

نفوذ منابع تولید پراکنده DG

منابع تولید پراکنده DG

منابع خورشیدی و بادی، امروزه آنقدر اهمیت دارند که می توانند مزایای زیادی برای شبکه های الکتریکی به ارمغان آورند. از طرفی این منابع چنان پیچیده هستند، که اگر به صورت صحیح برنامه ریزی نشوند، می توانند مشکلات زیادی را برای شبکه ایجاد کنند. توجه به موضوعات مختلف در جایابی DG و همچنین برنامه ریزی بهره برداری آنها از اهمیت زیادی برخوردار است. طراحان شبکه در این گونه موضوعات، مسائل مختلف شبکه از جمله قابلیت اطمینان، بهبود پروفیل ولتاژ و کاهش تلفات را باید در نظر بگیرند.

ترجمه این مقاله در 17 صفحه آماده شده و در ادامه نیز صفحه 9 آن به عنوان نمونه قرار داده شده است که با خرید این محصول می توانید، فایل WORD و PDF آن را دریافت نمایید.

 

محتوی بسته دانلودی:

PDF مقاله انگلیسی ورد (WORD) ترجمه مقاله به صورت کاملا مرتب (ترجمه شکل ها و جداول به صورت کاملا مرتب)
قیمت : 39,600 تومان

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود ترجمه و شبیه سازی مقاله شبیه سازی تخصیص بهینه حداکثر نفوذ منابع تولید پراکنده DG ممکن در شبکه توزیع”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + 20 =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi