دانلود ترجمه مقاله مدلسازی و شبیه سازی مبدل شبکه در سیستم فتوولتاییک pv متصل به شبکه

عنوان فارسی

مدل سازی و شبیه سازی مبدل شبکه در سیستم فتوولتاییک متصل به شبکه

عنوان انگلیسی

Modeling and Simulation of Grid Inverter in Grid- Connected Photovoltaic System

کلمات کلیدی :

  فتوولتاییک، خورشیدی، مبدل شبکه ای، شبیه سازی ، فاکتور نرخ زدایی

درسهای مرتبط الکترونیک قدرت ، انرژی های نو
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 9 نشریه : IEEE
سال انتشار : 2014 تعداد رفرنس مقاله : 8
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
پاورپوینت : ندارد

سفارش پاورپوینت این مقاله

وضعیت ترجمه مقاله : انجام شده و با خرید بسته می توانید فایل ترجمه را دانلود کنید
IEEE
قیمت دانلود ترجمه مقاله
24,000 تومان
فهرست مطالب

1. مقدمه 2.روش شناسی 3. نتایج و بحث 4.خلاصه

سفارش ترجمه
ترجمه نمونه متن انگلیسی

این مقاله به ارائه ی طرح ساخت یک مدل شبیه سازی مبدل در سیستم فتوولتاییک متصل به شبکه (GCPV) در نرم افزار سیمولینک متلب می پردازد. در واقع این تحقیق بخشی از فرایند ساخت یک سیستم کامل شبیه سازی GCPV به شمار می رود. این مدل شبیه سازی مبدل تابش خورشیدی و پارامترهای حرارتی را به عنوان ورودی ( در آرایه PV) دریافت نموده و توان AC را به عنوان خروجی تحویل می دهد. روش کنترل تغییر فازی برای حصول اطمینان از هماهنگی خروجی مبدل با فاکتور توان واحد در سیستم شبکه به کار رفته است. مدل ایجاد شده با استفاده از داده های بدست امده از روی یک سیستم حقیقی GCPV نصب شده در شرکت فناوری های سبز مالزی (MGTC) در شهر بانگی این کشور با ظرفیت سیستم 45.35 KW مورد اعتبار سنجی قرار گرفته است. اعتبار سنجی مدل از طریق روش خطای مربعات مجذور میانگین (RMSE) و خطای درصدی مطلق میانگین ( MAPE) صورت گرفته است. نتایج نشان می دهد که توان خروجی مبدل از شبیه ساز با انحراف اندکی نسبت به داده های واقعی قابل قبول است. این مساله ناشی از عدم دقت در پیش بینی فاکتور های نرخ زدایی ثبت شده در این تحقیق است.

نمونه متن انگلیسی مقاله

This paper presents the development of inverter simulation model in Grid-Connected Photovoltaic System (GCPV) in Matlab/Simulink software. This work is a part of the development of a complete GCPV system simulation model. The inverter simulation model accepts solar irradiance and temperature parameters as inputs (at PV array) and outputs AC power. A phaseshift control method is used to ensure that the inverter output is synchronized with unity power factor to the utility grid. The developed model is validated against data obtained from an actual installed GCPV system at Malaysia Green Technology Corporation (MGTC) in Bangi, Malaysia with system capacity of 45.35 kWp. The validation of model is through Root Mean Square Error (RMSE) and Mean Absolute Percentage Error (MAPE). Results showed that inverter output power from simulation is acceptable with small deviation from the actual data. This is due to inaccuracies of predicting de-rating factors listed in this work.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

مدلسازی و شبیه سازی اینورتر شبکه در سیستم فتوولتاییک pv

این محصول ترجمه مقاله ای در مورد سیستم فتوولتاییک PV متصل به شبکه می باشد که به صورت فایل PDF می باشد. مسئله ای که در سلول های خورشیدی بسیار مطرح است، استفاده از اینورترهاست. چند نوع مبدل در این سیستم ها استفاده می شود. ابتدا برق DC تولیدی توسط PV با یک مبدل DC به DC به سطح ولتاژ مناسب می رسد. سپس این ولتاژ DC با یک مبدل DC به AC به حالت سینوسی در می آید و به شبکه اصلی که حالت سینوسی دارد وصل می شود.

سیستم فتوولتاییک PV

در زیر مقاله مربوطه را مشاهده می کنید. این مقاله یک دید کلی برای شما در رابطه با طرز کار سلول های خورشیدی ارائه می کند.

 

محتوی بسته دانلودی:

PDF مقاله انگلیسی PDF ترجمه مقاله
قیمت : 24,000 تومان

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود ترجمه مقاله مدلسازی و شبیه سازی مبدل شبکه در سیستم فتوولتاییک pv متصل به شبکه”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − هشت =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi