شبیه سازی و ترجمه مقاله مدلسازی و ارزیابی قابلیت اطمینان و دسترس پذیری سیستم های صنعتی

عنوان فارسی

مدلسازی و ارزیابی قابلیت اطمینان و دسترس پذیری سیستم های صنعتی (یعنی عدم قطعی بارهای صنعتی)

عنوان انگلیسی

Modeling and evaluation of reliability and availability of industrial systems

کلمات کلیدی :

  ریسمان سیمی؛ خطای ناگهانی؛ آسیب شدید؛ سیم های قطع شده

درسهای مرتبط قابلیت اطمینان در سیستم های قدرت؛ سیستم های توزیع انرژی
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 5 نشریه : IEEE
سال انتشار : 2014 تعداد رفرنس مقاله : 11
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
پاورپوینت : ندارد

سفارش پاورپوینت این مقاله

وضعیت ترجمه مقاله : انجام شده و با خرید بسته می توانید فایل ترجمه را دانلود کنید
IEEE
قیمت دانلود ترجمه مقاله
24,000 تومان
فهرست مطالب

1- مقدمه 2- مقایسه معمولی و تستهای شتاب مدل قابلیت اطمینان 3- سیستم سری موازی 4- سیستم موازی سری 5- نتیجه گیری

سفارش ترجمه
ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – با مولفه های با قابلیت اطمینان بالای امروزی، ما قادر به نیل به مقدار معقولی از داده های تست تحت شرایط کاربر نرمال نیستیم. به این دلیل، روش تست شتابدار، روش مناسبی برای این منظور می باشد. این روش به منظور تعیین قابلیت اطمینان یک محصول در یک دوره کوتاه زمانی با شتابدهی به محیط کاربردی مورد استفاده قرار می گیرد. استفاده از روش تست های شتابدار می تواند منجر به صرفه جویی در هزینه ها شود، هزینه هایی که ما به منظور غلبه بر دیلمای برآورد خطای نرخ با تست مستقیم در شرایط استفاده پرداخت می کنیم. در روش تست شتابدار، فاکتور شتاب شناخته شده و این فاکتور در یک مدل ریاضیاتی موجود است که رابطه بین طول عمر و قابلیت اطمینان یا خطا را تعیین می کند. این مدل، ارزش آن را نه تنها به عنوان روشی از مدل تاییدی برای مدل های قابلیت اطمینان کلاسیک موجود در مقالات اثبات می کند، بلکه به عنوان تعیین کننده یک بهره قابلیت اطمینان در جایگذاری یا اصلاح مولفه های موردی کاربرد دارد (آنالیز هزینه به صرفه).

نمونه متن انگلیسی مقاله

With today’s highly reliable components, we are often unable to obtain a reasonable amount of test data under normal use condition. For this reason, accelerated tests method is the reasonable procedure to be applied. It is used to determine the reliability of a product in a short period of time by accelerating the use environment. Application of the method of accelerated tests can save cost that we used to pay for overcoming the dilemma of not being able to estimate failure rates by testing directly at use conditions. In the method of accelerated tests, acceleration factor is known or there exists a mathematical model which specifies the relationship between lifetime and reliability or failure. This model proves its value not only as a way of a validation model for classical reliability models existing in the literature, but more, as a quantifier of reliability gain resulting when replacing or modifying parts (cost-benefit analysis).

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

ارزیابی قابلیت اطمینان در سیستم های قدرت

مسئله ی بسیار مهمی که همواره باید در سیستم های قدرت مورد بررسی قرار گیرد قابلیت اطمینان می باشد. ارزیابی قابلیت اطمینان در سیستم های قدرت می توان کمک شایانی برای افزایش میزان رضایتمندی مشتریان از عرضه ی انرژی برق ایجاد کند.

ارزیابی قابلیت اطمینان در سیستم های قدرت

با توجه به مسائل در دسترس بودن و قابلیت اطمینان، با توجه به پیچیدگی های تغییر و دستکاری در روش های سیستماتیک، در اکثر موارد عناصر زائد نیروگاه ها با توجه به فناوری هوشمند و قوانین کلی از پیش تعیین شده هستند. هدف این مقاله تعیین قابلیت اطمینان از کل خدمات مجموعه می باشد. تئوری تست شتاب را در ابتدا برای تعیین قابلیت اطمینان اجزای سیستم از طریق ضریب شتاب قادر می سازد. این پارامتر بستگی به پارامتر مکانی ویبل، حالت شکست و استرس دارد. با افزایش پیچیدگی سیستم های قدرت که منجر به هزینه های عملیات و هزینه های نگهداری می شود. بنابراین این مقاله در پی کاهش هزینه های تعمیر  و نگهداری و بهبود قابلیت اطمینان با استفاده از روش عددی هستیم که به ما اجازه نشان دادن مقایسه دو روش را با هم بدهد. نتایج این مقایسه نشان می دهد که قابلیت اطمینان از روش تست شتاب یک تنظیم قدیمی برای قابلیت اطمینان را نشان داده و بعد از آن می توانیم به صورت پیشگویانه دوره مطلوب تعمیر و نگهداری را ارائه داده و مقدار سودمندی قابلیت اطمینان از جایگزینی و یا اصلاح را به دست آورده و پشتیبانی نماییم.

 

محتوی بسته دانلودی:

فایل ورد (WORD) ترجمه مقاله فایل PDF مقاله انگلیسی
قیمت : 24,000 تومان

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “شبیه سازی و ترجمه مقاله مدلسازی و ارزیابی قابلیت اطمینان و دسترس پذیری سیستم های صنعتی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 4 =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi