دانلود ترجمه مقاله مدلی برای تاکتیک های مبتنی بر موضوع مذاکره در مذاکرات فروش

عنوان فارسی :

مدلی برای تاکتیک های مبتنی بر موضوع مذاکره در مذاکرات فروش بنگاه به بنگاه

عنوان انگلیسی :

A model of negotiation issue–based tactics in business-to-business sales negotiations

کلمات کلیدی :

  مذاکره؛ فروش؛ خرید و تدارکات؛ کسب و کار پروژه؛ روش تحقیق Gioia

درسهای مرتبط : مدیریت بازاریابی؛ اصول و فنون مذاکره
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 16 نشریه : ELSEVIER
سال انتشار : 2017 تعداد رفرنس مقاله : 79
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام نشده است.
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. تاکتیک های مبتنی بر موضوع در مذاکره 3. روش تحقیق 4. یافته ها 5. بحث و بررسی 6. محدودیت ها و نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

Many business-to-business transactions rely on negotiation, yet extant research has not addressed key questions about what is negotiated and how. To tackle this persistent research gap, this article adopts a qualitative approach and seeks to discover, describe, and analyze negotiation issue–based tactics, defined as tactics that draw specifically on the negotiation content and issues. Data from semi-structured interviews with 39 sales and purchasing experts, employed by companies active in the industrial and service project business sectors, undergo analysis according to the Gioia methodology. The resulting model of negotiation issue–based tactics features business- and industry-specific negotiation issue subsets, as well as buyer/seller role properties as important boundary conditions. Tactical advantages and safeguarding emerge as two functions of issue-based tactics. Overall, this article identifies 11 tactics that deal with the number, the order, or the characteristics of negotiation issues and may partly serve as best practices for managers.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – بسیاری از معاملات بنگاه به بنگاه (B2B) متکی به مذاکره هستند، با این حال تحقیقات کمی به بررسی این پرسش ها پرداخته اند که مذاکره چیست و چگونه انجام می گیرد. برای پر کردن این شکاف تحقیقاتی، این مقاله، رویکردی کیفی اتخاذ کرده و به دنبال بررسی، تشریح و آنالیز روش های مبتنی بر موضوع مذاکره می باشد و این مسائل را با تاکید خاص بر موضوعات و محتوای مذاکرات بررسی کرده است. داده ها با استفاده از مصاحبه های نیمه ساختاریافته با 39 کارشناس خرید و فروش جمع آوری شده اند، کارشناسانی که توسط شرکت های فعال در بخش پروژه های صنعتی و خدماتی به کار گرفته شده اند، این آنالیز بر مبنای روش تحقیق Gioia انجام شده است. مدل حاصل از روش های مبتنی بر مذاکره، زیرمجموعه های مختص صنعت و تجارت و نیز نقش خریدار و فروشنده در قالب شرایط مرزی مهم را مشخص کرده است. مزایای تاکتیکی و حفاظت، به عنوان دو تابع در بین روش های مربوط به این موضوع ظهور یافته اند. به طور کلی، این مقاله، 11 تاکتیک را مشخص کرده که مربوط به تعداد، مرتبه، و مشخصه موضوع مذاکره بوده و می تواند به عنوان بهترین راه حل ها و روش ها در اختیار مدیران قرار گیرد.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

سفارش ترجمه تخصصی این مقاله

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود ترجمه مقاله مدلی برای تاکتیک های مبتنی بر موضوع مذاکره در مذاکرات فروش”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + نوزده =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.