دانلود ترجمه مقاله شناسایی و جلوگیری از حمله تزریق SQL، برای ایمن سازی وب سایت ها

عنوان فارسی :

تکنیک های شناسایی و جلوگیری از حمله تزریق SQL، برای ایمن سازی وب سایت ها

عنوان انگلیسی :

SQL Injection Attack Detection and Prevention Techniques to Secure Web-Site

کلمات کلیدی :

  تزریق SQL؛ انواع تزریق SQL؛ نشانه‌گذاری

درسهای مرتبط : مهندسی کامپیوتر؛ امنیت و رمزنگاری
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 5 نشریه : IJTSRD
سال انتشار : 2018 تعداد رفرنس مقاله : 10
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام شده و با خرید بسته می توانید فایل ترجمه را دانلود کنید
IJTSRD
قیمت دانلود مقاله
28,000 تومان
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. انواع حمله‌های تزریق SQL 3. بررسی ادبیات پژوهشی 4. مقایسه 5. نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

Structured Query Language (SQL) Injection is a code injection technique that exploits security vulnerability occurring in database layer of web applications [8]. According to Open Web Application Security Projects (OWASP), SQL Injection is one of top 10 web based attacks [10]. This paper shows the basics of SQL Injection attack, types of SQL Injection Attack according to their classification. It also describes the survey of different SQL Injection attack detection and prevention. At the end of this paper, the comparison of different SQL Injection Attack detection and prevention is shown.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

حمله‌ی تزریق زبان پرس‌وجوی ساخت‌یافته (یا حمله‌ی تزریق SQL)، یک روش تزریق کد است که در این روش، از آسیب‌پذیری امنیتیِ موجود در لایه‌ی پایگاه‌داده‌ی نرم‌افزارهای تحت وب سوءاستفاده می‌شود [8]. مطابق با پروژه‌های امنیتِ نرم‌افزارهای تحت وب ( OWASP)، حمله‌ی تزریق SQL، به‌عنوان یکی از 10 حمله‌ی برتر مبتنی بر وب شناخته شده‌است [10]. این مقاله، اصول حمله‌ی تزریق SQL و انواع حمله‌های تزریق SQL را براساس طبقه‌بندی آنها ارائه می‌دهد. همچنین به‌منظور شناسایی و جلوگیری از وقوع این حمله، به توصیف بررسی‌های انجام شده بر روی انواع مختلف حمله‌های تزریق SQL می‌پردازد. در پایان این مقاله، به توصیف روش‌های مختلف شناسایی حمله‌های تزریق SQL و جلوگیری از وقوع این حمله‌ها پرداخته شده‌است.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

محتوی بسته دانلودی:

PDF مقاله انگلیسی ورد (WORD) ترجمه مقاله به صورت کاملا مرتب (ترجمه شکل ها و جداول به صورت کاملا مرتب)
قیمت : 28,000 تومان

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود ترجمه مقاله شناسایی و جلوگیری از حمله تزریق SQL، برای ایمن سازی وب سایت ها”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + 3 =

مقالات ترجمه شده

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله


با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 60 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.