دانلود ترجمه و شبیه سازی مقاله افزایش نفوذ منابع تولید پراکنده با در نظر گیری تلفات شبکه و محدودیت ولتاژ

عنوان فارسی :

افزایش نفوذ منابع تولید پراکنده در شبکه های توزیع چندفازی با در نظرگیری تلفات شبکه، ضریب حداکثر بارگذاری و محدودیت ولتاژ شین

عنوان انگلیسی :

Increasing distributed generation penetration in multiphase distribution networks considering grid losses, maximum loading factor and bus voltage limits

کلمات کلیدی :

  منابع تولید پراکنده، بهبود پروفیل ولتاژ

درسهای مرتبط : سیستم های توزیع انرژی ، انرژی های نو
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 10 نشریه : IEEE
سال انتشار : 2012 تعداد رفرنس مقاله : 28
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام نشده است.
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. رتبه بندی شین های شبکه های توزیع چند فازی 3. تاثیر مکان یابی DG بر شکل ولتاژ ، تلفات شبکه و حداکثر بار گذاری 4.الگوریتم تکرار جدید برای قراردهی DGدر شبکه های توزیع چند فازی 5. شبیه سازی نتایج 6. نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

Abstract: This study proposes a new iterative algorithm to improve the performance of multiphase distribution networks by proper placement and sizing of distributed generation (DG) units and single-phase capacitors. The approach consists of utilising the positive-sequence voltage ratio Vcollapse/Vno-load to identify the weakest three-phase and single-phase buses for the installation of DG units and shunt capacitors, respectively. DG penetration levels are increased by evaluating their impacts on voltage profile, grid losses and voltage stability margin while considering the voltage limits at all buses. Detailed simulations are performed for the placement and sizing of a doubly fed induction generator (DFIG) and single-phase capacitors in the IEEE multiphase 34 node test feeder using the DIgSILENT PowerFactory software. The impacts of DFIG on voltage profile, active power loss, maximum loading factor and voltage unbalance factor are highlighted.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده : این مطالعه یک الگوریتم تکرار جدیدی را برای بهبود عملکرد شبکه های توزیع چند فازی با مکان یابی و اندازه دهی مناسب واحد های تولید پراکنده (DG) و خان های تک فاز ارایه می کند. این راه کار شامل استفاده از میزان نسبت پایانه مثبت ولتاژ V_Collapse⁄V_(no-load) برای شناسایی شین های سه فاز و تک فاز ضعیف برای نصب واحد های DG و خازن های شنت است. سطوح نفوذ DG با ارزیابی اثرات آن ها بر شکل ولتاژ، تلفات شبکه و حاشیه پایداری ولتاژ با در نظر گیری حدود ولتاژ در تمام شین ها بیش تر می شود. شبیه سازی هایی جزیی و دقیق برای قرار دهی و اندازه دهی مولد القایی تغذیه دوگانه (DFIG) و خازن های تک فاز در فیدر آزمایشی 34 شینه و چند فاز IEEE با استفاده از نرم افزار پاور فکتوری DIgSILENT انجام می شوند. به اثرات DFIG بر شکل ولتاژ، اتلاف توان اکتیو، ضریب بارگذاری حداکثر و ضریب عدم تعادل ولتاژ هم اشاره می شود.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

افزایش نفوذ منابع تولید پراکنده با در نظر گیری تلفات شبکه، ضریب حداکثر بارگذاری و محدودیت ولتاژ

در این مقاله تلفات شبکه با مکان یابی و افزایش نفوذ منابع تولید پراکنده (DG) محاسبه شده است و با تلفات اولیه شبکه که هیچ وسیله جبرانسازی وجود ندارد مقایسه شده است. دراین مقاله یک الگوریتم تکرار جدیدی برای مکان یابی خازنها و DG ها در شبکه های چند فاز ارائه شده است که پایداری ولتاژ شین ها را افزایش میدهد. الگوریتم پیشنهاد شده  خیلی ساده وکارامد می باشد. در این مقاله از خازن های تک فاز نیز برای افزایش کارکرد سیستم استفاده شده است. در نهایت با استفاده از نرم افزار DIGSILENT نتایج مقاله شبیه سازی شده اند.

افزایش منابع تولید پراکنده و بهبود پروفیل ولتاژ

حضور منابع تولید پراکنده در برخی از شینهای شبکه که دچار افت ولتاژ شده اند، می تواند مقادیر ولتاژ این شین ها را با تزریق توان اکتیو و راکتیو بهبود داده و به استانداردهای کیفیت توان نزدیک کند. برخی از شین های شبکه بخصوص در شبکه های شعاعی که از شین اصلی دور هستند دچار افت ولتاژ می شوند و این موضوع بخاطر توان مصرفی بارها و همچنین تلفات خطوط می باشد. امروزه تکنولوژی منابع تولید پراکنده با به اختصار DG می تواند در بهبود پروفیل ولتاژ شبکه و همچنین کاهش تلفات کمک شایانی به سیستم قدرت کرده و در نتیجه کیفیت توان را در شبکه های الکتریکی بهبود دهد.

 

 

سفارش ترجمه تخصصی این مقاله

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود ترجمه و شبیه سازی مقاله افزایش نفوذ منابع تولید پراکنده با در نظر گیری تلفات شبکه و محدودیت ولتاژ”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 4 =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.