دانلود ترجمه مقاله ارزیابی قابلیت اطمینان عملیاتی یک ریز شبکه

عنوان فارسی :

ارزیابی قابلیت اطمینان عملیاتی یک ریز شبکه با استفاده از مدل قطعی برق کوتاه مدت

عنوان انگلیسی :

Evaluation of Operational Reliability of a Microgrid Using a Short-Term Outage Model

کلمات کلیدی :

  ریزشبکه؛ ریزمنبع؛ شرایط عملیاتی؛ سیستم حفاظت؛ قابلیت اطمینان؛ مدل قطع برق کوتاه مدت

درسهای مرتبط : قابلیت اطمینان در سیستم های قدرت
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 10 نشریه : IEEE
سال انتشار : 2014 تعداد رفرنس مقاله : 16
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام نشده است.
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. مدلسازی ریزمنابع 3. مدل قطعی کوتاه مدت 4. آنالیز عددی 5. مطالعه موردی 6. نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

Island-capable microgrids can potentially improve customer reliability, but protection-related issues can adversely affect this reliability benefit. At the same time, average annualized indices often do not effectively convey a complete picture of load-point reliabilities in microgrids integrated with multiple weather-dependent microsources. The primary goal of this work is to investigate the impacts of protection system and operating conditions on the reliability indices of a microgrid. The proposed method utilizes a short-term outage model that quantifies the relationship between state variables and the outage rate of component. A hybrid approach is proposed, which combines scenario selection and enumerative analysis. Simulations on a test system illustrate the dependence of operational reliability on factors such as local meteorological conditions, correlation between variable generation and loads, as well as the effects of protection system operations. Finally, some recommendations on the parameter settings of protection system are provided to enhance the system reliability.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – ریزشبکه هایی که توانایی جزیره ای دارند می توانند به صورت بالقوه، قابلیت اطمینان مشتری را بهبود بخشیده اما مسائل مربوط به حفاظت بر این نکته مثبت قابلیت اطمینان، اثر منفی می گذارد. در همین زمان، شاخص های سالیانه میانگین اغلب به صورت موثر، یک تصویر کامل از قابلیت اطمینان های بار-نقطه را در ریزشبکه هایی که چندین ریزمنبع مستقل از آب و هوا در آن ها تلفیق شده است را نشان نمی دهد. هدف اصلی این مطالعه، بررسی اثرات سیستم حفاظت و قابلیت اطمینان یک ریز شبکه می باشد. روش پیشنهادی از یک مدل قطعی برق کوتاه مدت استفاده می کند که روابط میان متغیرهای حالت و نرخ قطعی برق اجزا را می سنجد. یک رویکرد هیبرید پیشنهاد شده است که سناریو و تحلیل شمارشی را ترکیب می نماید. شبیه سازی هایی که بر روی یک سیستم آزمایشی انجام شدند، نشان دهنده استقلال پذیری عملیاتی در فاکتورهایی همانند شرایط هواشناسی محلی، رابطه میان تولید متغیر و بارها و هم چنین اثرات عملیات های سیستم حفاظت می باشد. در نهایت چندین توسعه درباره تنظیم پارامتر سیستم حفاظت به منظور بهبود بخشی قابلیت اطمینان سیستم ارائه شده است.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

سفارش ترجمه تخصصی این مقاله

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود ترجمه مقاله ارزیابی قابلیت اطمینان عملیاتی یک ریز شبکه”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + دوازده =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

تماس با پشتیبانی

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.