دانلود ترجمه مقاله صلاحیت و انگیزه های کارآفرینی برای ارتقاء نوآوری بازاریابی

عنوان فارسی :

صلاحیت و انگیزه های کارآفرینی برای ارتقاء نوآوری بازاریابی در اروپا

عنوان انگلیسی :

Entrepreneurial competencies and motivations to enhance marketing innovation in Europe

کلمات کلیدی :

  قابلیت ها؛ نیت کارآفرینی؛ ترس از شکست؛ نوآری بازاریابی؛ انگیزش؛ فرصت ها

درسهای مرتبط : مدیریت بازاریابی
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 8 نشریه : Wiley
سال انتشار : 2017 تعداد رفرنس مقاله : 64
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام نشده است.
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. چارچوب نظری 3. روش 4. نتایج 5. نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

Abstract Global Entrepreneurship Monitor (GEM) country profile variables were analyzed using qualitative comparative analysis (QCA). This analysis identified which combinations of entrepreneurs’ competencies and motivations boost marketing innovation. Marketing innovation contributes defining and reinforcing competitive advantages, goal setting, and business performance. The findings of this study can help policymakers design strategies to foster regional marketing innovation and economic growth.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده متغیرهای نمایه کشور در دیدبان جهانی کارآفرینی (GEM) با استفاده از تحلیل قیاسی کیفی (QCA) تجزیه و تحلیل شدند. این تجزیه و تحلیل نشان داد که ترکیب صلاحیت ها و انگیزه های کارآفرینی باعث تقویت نوآوری بازاریابی می شود. نوآوری بازاریابی در تعریف و تقویت مزایای رقابتی، تعیین اهداف و عملکرد کسب و کار مشارکت دارد. یافته های این تحقیق به سیاستگذاران در طراحی استراتژیهای پرورش نوآوری در بازاریابی منطقه ای و رشد اقتصادی کمک می کند.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

سفارش ترجمه تخصصی این مقاله

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود ترجمه مقاله صلاحیت و انگیزه های کارآفرینی برای ارتقاء نوآوری بازاریابی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + نوزده =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.