دانلود ترجمه و شبیه سازی مقاله شاخص های نظارت بر کیفیت توان در سیستم توزیع

عنوان فارسی :

شاخص های نظارت بر کیفیت توان در سیستم توزیع توان رومانیایی

عنوان انگلیسی :

Indices for the Power Quality Monitoring in the Romanian Power Transmission System

کلمات کلیدی :

  کیفیت توان، شبکه توزیع، حدود مجاز، نظارت

درسهای مرتبط : کنترل توان راکتیو، کیفیت توان، توزیع انرژی
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 4 نشریه : IEEE
سال انتشار : 2014 تعداد رفرنس مقاله : 14
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام شده و با خرید بسته می توانید فایل ترجمه را دانلود کنید
IEEE
قیمت دانلود مقاله
18,000 تومان
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. شاخص های کیفیت توان در سیستم توزیع رومانیایی 3 . نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

The power quality monitoring is one of the modern issues of the electricity market. The permanent monitoring of power quality parameters is used to verify the contractual requirements presented in regulations. There is a need for common power quality indices that are the result of synthesis, reducing or extracting from a large volume of power quality measurement data. The values for these indices have to be compared to the limits described by the national regulator. The paper presents in a synthetic manner, indices for the continuity and power quality monitoring in the Romanian Power Transmission System. Are identified the main causes of worsening power quality in some areas of the transmission system. Index Terms—power quality, transmission network, allowable limits, monitoring.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

نظارت بر کیفیت توان یکی از مسائل نوین بازار برق است. نظارت دائمی بر پارامتر های کیفیت توان برای تأیید اعتبار شرایط لازم قراردادی و ارایه شده در مقررات به کار می رود. نیازی به شاخص های معمول و رایج کیفیت توان وجود دارد که حاصل سنتز(ساخت)، کاهش یا استخراج از حجم عظیم داده سنجش کیفیت توان هستند. مقادیر این شاخص ها را باید با حدود توصیف شده توسط قانون گذار ملی مقایسه نمود. مقاله مورد نظر به روشی سنتزی، شاخص هایی را برای نظارت بر کیفیت و دوام توان در سیستم توزیع توان رومانیایی ارایه می دهد. دلایل اصلی بدتر شدن کیفیت توان در برخی قسمت های سیستم توزیع هم شناسایی شده اند.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

شاخص های نظارت بر کیفیت توان در سیستم توزیع

امروزه به دلیل حساسیت بیشتری که مشتریان برق به کیفیت و ثبات توان دریافتی خود پیداکرده اند، وهمچنین وجود فضای رقابتی مابین شرکت های مختلف در بازار برق،  ارزیابی و حل مشکلات کیفیت و دوام توان برای عملکرد تمامی سیستم های قدرت مهم و حیاتی است ،در این مقاله شاخص های نظارت بر کیفیت توان در سیستم توزیع کشور رومانی تحلیل و بررسی شده است وتاثیر هر کدام نیز ذکر شده است

شاخص های کیفیت توان

کیفیت در سیستم های قدرت از اهمیت ویژه ای برخوردار است به گونه ای که بدون توجه به آن، می توان خسارات زیادی به مصرف کنندگان انرژی الکتریکی وارد کرد. در نتیجه برای بهبود کیفیت توان باید به موضوعات و شاخص های مربوط به آن توجه کرده و همچنین استانداردهای IEEE مربوط به کیفیت توان نیز رعایت شود.

 

محتوی بسته دانلودی:

PDF مقاله انگلیسی ورد (WORD) ترجمه مقاله
قیمت : 18,000 تومان

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود ترجمه و شبیه سازی مقاله شاخص های نظارت بر کیفیت توان در سیستم توزیع”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + 14 =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.