دانلود ترجمه مقاله OPF توزیع سه فاز در شبکه های هوشمند

عنوان فارسی

OPF توزیع سه فاز در شبکه های هوشمند: بهینگی در مقایسه با بار محاسباتی

عنوان انگلیسی

Three-phase distribution OPF in smart grids: Optimality versus computational burden

کلمات کلیدی :

  سیستم های توزیع نامتوازن؛ بهره برداری بلادرنگ؛ پخش توان بهینه؛ شبکه های هوشمند؛ الگوریتم های ژنتیک

درسهای مرتبط شبکه هوشمند
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 7 نشریه : IEEE
سال انتشار : 2012 تعداد رفرنس مقاله : 24
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
پاورپوینت : ندارد

سفارش پاورپوینت این مقاله

وضعیت ترجمه مقاله : انجام شده و با خرید بسته می توانید فایل ترجمه را دانلود کنید
IEEE
قیمت دانلود ترجمه مقاله
48,900 تومان
فهرست مطالب

1. توضیح علائم و اصطلاحات 2. مقدمه 3. مدل بهینه سازی 4. مطالعات موردی 5. نتیجه گیری

سفارش ترجمه
ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – روش های «برنامه ریزی غیرخطی عدد صحیح مختلط» (MINLP) فعلی و تحلیلگرهای موجود در بازار در حل برنامه های «پخش توان بهینه توزیع» (DOPF) سه فاز، با توجه به تعداد زیاد متغیرهای پیوسته و عدد صحیح مشاهده شده در سیستم های اندازه واقعی، از لحاظ بازده محاسباتی و استواری دچار مشکلاتی می باشند. یک رویکرد ابتکاری برای حل این مسئله در این مقاله پیشنهاد شده که در آن یک توازن در مورد بهینگی جهت کاهش بار محاسباتی، حاصل می شود. در مقاله حاضر، یک روش مبتنی بر الگوریتم ژنتیک (GA) برای تعیین جواب بهینه مسئله DOPF سه فاز بکار گرفته می شود و با جواب ابتکاری از لحاظ بهینگی و بار محاسباتی مقایسه می شود. دو فیدر توزیع، یعنی فیدر 13 گره IEEE و یک فیدر واقعی از شرکت Hydro One برای این مقایسات استفاده می شوند. نتایج نشان می دهند که روش مبتنی بر GA، جواب های عالی از لحاظ بهینگی فراهم می کنند، اما این به هزینه بار محاسباتی زیاد است که آنرا برای پیاده سازی عملی نامناسب می سازد. نشان داده شده که روش ابتکاری، جواب های معقولی نزدیک به بهینه های سراسرسی در بار محاسباتی بسیار کمتر حاصل می کند و نشان دهنده این است که روش حل ابتکاری پتانسیل بهبود عملکرد سیستم توزیع در کاربردهای بلادرنگ عملی را دارد.

نمونه متن انگلیسی مقاله

Existing Mixed Integer Non-linear Programming (MINLP) solution methods and commercially available solvers lack computational efficiency and robustness in solving three-phase Distribution Optimal Power Flow (DOPF) programs, given the large number of continuous and integer variables encountered in practical sized systems. A heuristic approach to solve this problem was proposed by the authors, in which a compromise is made on optimality in order to reduce the computational burden. In the present work, a Genetic Algorithm (GA) based method is applied to determine the optimal solution to the three-phase DOPF problem, and is compared with the heuristic solution in terms of both optimality and computational burden. Two distribution feeders, namely, the IEEE 13-node feeder and a practical feeder from Hydro One are used for these comparisons. The results show that the GA-based method yields superior solutions in terms of optimality but at a rather large computational cost, making it unsuitable for practical implementation. The heuristic method is shown to yield solutions reasonably close to the global optima at a significantly reduced computational burden, demonstrating that the heuristic solution method has the potential to improve distribution system operation in practical real-time applications.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

ترجمه این مقاله در 14 صفحه آماده شده و در ادامه نیز صفحه 7 آن به عنوان نمونه قرار داده شده است که با خرید این محصول می توانید، فایل WORD و PDF آن را دریافت نمایید.

محتوی بسته دانلودی:

PDF مقاله انگلیسی ورد (WORD) ترجمه مقاله به صورت کاملا مرتب (ترجمه شکل ها و جداول به صورت کاملا مرتب)
قیمت : 48,900 تومان

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود ترجمه مقاله OPF توزیع سه فاز در شبکه های هوشمند”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 7 =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi