شبیه سازی و ترجمه مقاله تعریف منابع تولید پراکنده

عنوان فارسی

تولید پراکنده : تعریف آن

عنوان انگلیسی

Distributed generation: a definition

کلمات کلیدی :

  تولید پراکنده؛ تولید جاسازی شده؛ تولید توزیع شده؛ منابع توزیع شده؛ ابزار توزیع شده؛ توزیع قدرت

درسهای مرتبط کیفیت توان الکتریکی - انرژی های نو - سیستم های توزیع انرژی
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 10 نشریه : ELSEVIER
سال انتشار : 2001 تعداد رفرنس مقاله : 41
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
پاورپوینت : ندارد

سفارش پاورپوینت این مقاله

وضعیت ترجمه مقاله : انجام شده و با خرید بسته می توانید فایل ترجمه را دانلود کنید
الزویر
قیمت دانلود ترجمه مقاله
18,800 تومان
فهرست مطالب

1- مقدمه 2- پیشنیاز تعریف 3- تعریف پیشنهادی برای تولید پراکنده 4- منابع پراکنده چه چیزی هستند؟ 5- ظرفیت پراکنده چه چیزی است؟ 6- شرکت پراکنده چه چیزی است؟ 7- موضوعات و مسائل مربوط به شبکه توزیع 8- مسائل مربوط به اتصال 9- نتیجه گیری و کارهای آینده

سفارش ترجمه
ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده- انتظار می رود تولیدات پراکنده در آینده اهمیت زیادی در سیستم تولید (منابع تولید برق) داشته باشند. به هرحال در ادبیات رایج ، یک تعریف ثابتی برای DG استفاده نمی شود. این مقاله به بررسی مسائل مربوطه و با هدف ارائه یک تعریف کلی برای تولید برق پراکنده (تولیدات توسط منابع تولید پراکنده) در بازارهای رقابتی برق پرداخته است. به طور کلی، DG بعنوان تولید برق در شبکه های توزیع یا همان سمت مصرف کننده می توان تعریف نمود. علاوه بر این، اصطلاح منابع پراکنده، ظرفیت توزیع و شرکت توزیع مورد بررسی قرار گرفته اند. شبکه و موضوع اتصالات مربوط به منابع تولید پراکنده از سال 2011 در نشریه الزویر ارائه شده است. همه ی حقوق مادی و معنوی آن نیز محفوظ است.

نمونه متن انگلیسی مقاله

Distributed generation (DG) is expected to become more important in the future generation system. The current literature, however, does not use a consistent definition of DG. This paper discusses the relevant issues and aims at providing a general definition for distributed power generation in competitive electricity markets. In general, DG can be defined as electric power generation within distribution networks or on the customer side of the network. In addition, the terms distributed resources, distributed capacity and distributed utility are discussed. Network and connection issues of distributed generation are presented, too.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

منابع تجدید پذیر

منابع تجدید پذیر برق که به اسم های مختلفی گفته می شود و معروف به منابع تولید پراکنده می باشد به منابعی گفته می شوند که از انرژی های خورشید ، باد ، زمین گرمایی ، موج و … برای تولید برق استفاده شود. این منابع مزایای فراوانی برای شبکه برق ایجاد می کند که مهم ترین آنها کاهش مقدار تلفات شبکه و کاهش انتشار گازهای گلخانه ای می باشد. پتانسیل منابع تولید پراکنده در ایران بسیار زیاد است و کشور ما نیز برنامه های زیادی برای استفاده از این منابع در صنعت برق خود در آینده ای نزدیک دارد به طوری که جدیدا مجلس کشور قوانینی در هموار کردن استفاده از این منابع تصویب نمود.

منابع تجدید پذیر

موضوعات مهمی در زمینه منابع تولید پراکنده نظیر حفاظت منابع تولید پراکنده و جایابی منابه تولید پراکنده وجود دارد که در سایت سیگمالند به آنها پرداخته شده است.

این مقاله . این مقاله به بررسی مسائل مربوط به منابع تولید پراکنده و با هدف ارائه یک تعریف کلی برای تولید پراکنده برق (تولیدات توسط منابع تولید پراکنده) در بازارهای رقابتی برق پرداخته است.

 

محتوی بسته دانلودی:

ورد (WORD) ترجمه مقاله PDF مقاله انگلیسی
قیمت : 18,800 تومان

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “شبیه سازی و ترجمه مقاله تعریف منابع تولید پراکنده”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + 7 =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi