ترجمه و شبیه سازی مقاله هماهنگی رله های اضافه جریان با توجه به منحنی های زمانی غیر استاندارد

عنوان فارسی

هماهنگی رله اضافه جریان هدایتی با توجه به منحنی های زمانی غیر استاندارد

عنوان انگلیسی

Directional overcurrent relay coordination consideringnon-standardized time curves

کلمات کلیدی :

  هماهنگی رله اضافه جریان جهت دار؛ منحنی های غیر استاندارد؛ محاسبات تکاملی؛ الگوریتم های ژنتیک؛ دو سطح خطا؛ تابع چند هدفه

درسهای مرتبط حفاظت و رله؛ حفاظت پیشرفته
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 8 نشریه : ELSEVIER
سال انتشار : 2014 تعداد رفرنس مقاله : 22
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام شده و با خرید بسته می توانید فایل شبیه سازی را دانلود کنید وضعیت ترجمه مقاله : انجام شده و با خرید بسته می توانید فایل ترجمه را دانلود کنید
الزویر
قیمت دانلود ترجمه مقاله
48,000 تومان
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. حفاظت اضافه جریان 3. پیاده سازی یک الگوریتم GA برای مشکل هماهنگی OCR 4. نتایج 5. نتیجه گیری ها

سفارش ترجمه
ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – در این مقاله، هماهنگی رله اضافه جریان جهت دار با توجه به بیش از یک سطح از جریان اتصال کوتاه و منحنی های زمانی معکوس غیر استاندارد انجام می شود. یک الگوریتم ژنتیک پیشنهاد شد و توانایی دستیابی به تنظیمات حفاظتی مناسب در زمان معقول نشان داده شد. الگوریتم منحنی زمانی خاصی را برای هر رله طراحی می کند که بدون آسیب رساندن به سازگاری منحنی ها باعث بهبود نتایج فرایند هماهنگی می شود.

نمونه متن انگلیسی مقاله

In this work, a directional overcurrent relay coordination is carried out considering more than one level of short-circuit current and non-standardized inverse time curves. A genetic algorithm is proposed and shown capable of obtaining adequate protection settings in a reasonable time. The algorithm designs a specific time curve for each relay, improving the results of the coordination process without compromising the compatibility of the curves.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

هماهنگی رله های اضافه جریان با الگوریتم ژنتیک

هماهنگی رله های جریان زیاد موضوع بسیار مهمی است که در حفاظت از سیستم های قدرت باید مد نظر قرار بگیرد. سیستم قدرت پیچیده ترین سیستم ساخت بشر است. این نوع سیستم ها هر چند مزایای فراوانی دارند اما مشکلاتی از نظر حفاظتی ایجاد می نمایند. یکی از این پیچیدگی های حفاظتی مربوط به هماهنگی رله های اضافه جریان یا همان رله های جریان زیاد می باشد. با گسترش الگوریتم های بهینه سازی و تکاملی نظیر الگوریتم ژنتیک ، الگوریتم مورچگان و الگوریتم ازدحام ذرات منجر به استفاده از این الگوریتم ها برای هماهنگی رله های جریان زیاد شد که برای اولین بار در سال 1988 در مقاله ای چاپ گردید. از رله های اضافه جریان و دیستانس برای حفاظت خطوط انتقال انرژی و توزیع استفاده می شود. در شبکه های توزیع از رله های اضافه جریان هم به عنوان رله اصلی و هم به عنوان رله پشتیبان استفاده می گردد. در شبکه های حلقوی هماهنگی رله های اضافه جریان بسیار پیچیده است. در این مقاله صرفا به هماهنگی رله های جریان زیاد پرداخته شده است که البته می توانست به هماهنگی رله های جریان زیاد و دیستانس نیز بپردازد.

هماهنگی رله های اضافه جریان

در این مقاله نیز جهت هماهنگی رله های اضافه جریان از الگوریتم ژنتیک استفاده شده است و شما می توانید با دانلود این محصول علاوه بر کدهای شبیه سازی این مقاله برای شبکه 33 باسه ، ترجمه ی تخصصی این مقاله را نیز مشاهده فرمایید.

 

محتوی بسته دانلودی:

فایل شبیه سازی در متلب PDF مقاله انگلیسی ورد (WORD) ترجمه مقاله به صورت کاملا مرتب (ترجمه شکل ها و جداول به صورت کاملا مرتب)
قیمت : 48,000 تومان

نقد و بررسی‌ها

 1. حسین (خریدار محصول)

  سلام ببخشید این مقاله با تولباکس متلب انجام شده یا خیر ؟

  • bagher

   سلام
   نخیر مستقل کدنویسی شده است.
   باتشکر

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × دو =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi