ترجمه و شبیه سازی مقاله هماهنگی رله های اضافه جریان با توجه به منحنی های زمانی غیر استاندارد

عنوان فارسی :

هماهنگی رله اضافه جریان هدایتی با توجه به منحنی های زمانی غیر استاندارد

عنوان انگلیسی :

Directional overcurrent relay coordination consideringnon-standardized time curves

کلمات کلیدی :

  هماهنگی رله اضافه جریان جهتی، منحنی های غیر استاندارد، ارزیابی تکاملی، الگوریتم ژنتیک، دو سطح خطا،تابع چند هدفه

درسهای مرتبط : حفاظت و رله، حفاظت پیشرفته
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 8 نشریه : ELSEVIER
سال انتشار : 2014 تعداد رفرنس مقاله : 22
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام شده و با خرید بسته می توانید فایل شبیه سازی را دانلود کنید وضعیت ترجمه مقاله : انجام شده و با خرید بسته می توانید فایل ترجمه را دانلود کنید
الزویر
قیمت دانلود مقاله
33,000 تومان
فهرست مطالب

1. مقدمه 2.حفاظت اضافه جریان 3. پیاده سازی یک الگوریتم GA برای مشکل هماهنگی OCR 4.نتایج 5.نتیجه گیری ها

چکیده انگلیسی مقاله

ABSTRACT- tIn this work, a directional overcurrent relay coordination is carried out considering more than one levelof short-circuit current and non-standardized inverse time curves. A genetic algorithm is proposed andshown capable of obtaining adequate protection settings in a reasonable time. The algorithm designs aspecific time curve for each relay, improving the results of the coordination process without compromis-ing the compatibility of the curves.

چکیده ترجمه شده به فارسی

در این کار, یک هماهنگی رله اضافه جریان هدایتی با در نظر گرفتن بیش از یک سطح از جریان اتصال کوتاه و منحنی زمان معکوس غیر استاندارد و منحنی زمان معکوس غیر استاندارد ارائه شده است. یک الگوریتم ژنتیک پیشنهاد شده که قادر به بدست آوردن تنظیمات حفاظتی کافی در یک زمان معقول می باشد. الگوریتم , یک منحنی زمان ویژه را برای هر رله طراحی میکند که نتایج فرآیند هماهنگی را بدون به خطر انداختن توازن منحنی ها بهبود می بخشد.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

هماهنگی رله های اضافه جریان با الگوریتم ژنتیک

هماهنگی رله های جریان زیاد موضوع بسیار مهمی است که در حفاظت از سیستم های قدرت باید مد نظر قرار بگیرد. سیستم قدرت پیچیده ترین سیستم ساخت بشر است. این نوع سیستم ها هر چند مزایای فراوانی دارند اما مشکلاتی از نظر حفاظتی ایجاد می نمایند. یکی از این پیچیدگی های حفاظتی مربوط به هماهنگی رله های اضافه جریان یا همان رله های جریان زیاد می باشد. با گسترش الگوریتم های بهینه سازی و تکاملی نظیر الگوریتم ژنتیک ، الگوریتم مورچگان و الگوریتم ازدحام ذرات منجر به استفاده از این الگوریتم ها برای هماهنگی رله های جریان زیاد شد که برای اولین بار در سال 1988 در مقاله ای چاپ گردید. از رله های اضافه جریان و دیستانس برای حفاظت خطوط انتقال انرژی و توزیع استفاده می شود. در شبکه های توزیع از رله های اضافه جریان هم به عنوان رله اصلی و هم به عنوان رله پشتیبان استفاده می گردد. در شبکه های حلقوی هماهنگی رله های اضافه جریان بسیار پیچیده است. در این مقاله صرفا به هماهنگی رله های جریان زیاد پرداخته شده است که البته می توانست به هماهنگی رله های جریان زیاد و دیستانس نیز بپردازد.

هماهنگی رله های اضافه جریان

در این مقاله نیز جهت هماهنگی رله های اضافه جریان از الگوریتم ژنتیک استفاده شده است و شما می توانید با دانلود این محصول علاوه بر کدهای شبیه سازی این مقاله برای شبکه 33 باسه ، ترجمه ی تخصصی این مقاله را نیز مشاهده فرمایید.

 

محتوی بسته دانلودی:

1.فابل PDF مقدمه 2. فایل WORD ترجمه مقاله 3. فایل شبیه سازی در متلب
قیمت : 33,000 تومان

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “ترجمه و شبیه سازی مقاله هماهنگی رله های اضافه جریان با توجه به منحنی های زمانی غیر استاندارد”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + هشت =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

تماس با پشتیبانی

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.