دانلود ترجمه مقاله ارزهای دیجیتال و شاخص های بازار سهام

عنوان فارسی :

ارزهای دیجیتال و شاخص های بازار سهام: آیا مرتبط هستند؟

عنوان انگلیسی :

Cryptocurrencies and stock market indices. Are they related?

کلمات کلیدی :

  ارزهای دیجیتال و رمزنگاری شده؛ شاخص بازار سهام؛ ادغام و انتگرال کسری؛ همگرایی کسری

درسهای مرتبط : حسابداری و اقتصاد
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 11 نشریه : ELSEVIER
سال انتشار : 2020 تعداد رفرنس مقاله : 67
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام نشده است.
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. مروری بر مقالات 3. روش تحقیق تجربی 4. داده ها 5. نتایج تجربی 6. خلاصه و نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

In this paper, we investigate the stochastic properties of six major cryptocurrencies and their bilateral linkages with six stock market indices using fractional integration techniques. From the univariate analysis, we observe that for Bitcoin and Ethereum, the unit root null hypothesis cannot be rejected; for Litecoin, Ripple and Stellar, the order of integration is found to be significantly higher than 1; for Tether, however, we find evidence in favour of mean reversion. For the stock market indices, the results are more homogeneous and the unit root cannot be rejected in any of the series, with the exception of VIX where mean reversion is obtained. Concerning bivariate results within the cryptocurrencies and testing for cointegration, we provide evidence of no cointegration between the six cryptocurrencies. Along the same lines, testing for cointegration between the cryptocurrencies and the stock market indices, we find evidence of no cointegration, which implies that the cryptocurrencies are decoupled from the mainstream financial and economic assets. The findings in this paper indicate the significant role of cryptocurrencies in investor portfolios since they serve as a diversification option for investors, confirming that cryptocurrency is a new investment asset class.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – در این مقاله به بررسی و مطالعه خصوصیات تصادفی شش ارز دیجیتال اصلی و ارتباط دوجانبه آنها با شش شاخص بازار سهام با استفاده از روش های ادغام کسری پرداخته ایم. با استفاده از تحلیل تک متغیره، مشاهده کردیم که در مورد بیت کوین و اتریوم، فرضیه تهی ریشه واحد را نمی توان رد کرد، در مورد Litecoin، Ripple و Stellar، میزان ادغام به طور چشم گیری بالاتر از 1 بود؛ و با این حال در مورد Tether، شواهدی از بازگشت به میانگین را مشاهده کردیم. در مورد شاخص های بازار سهام، نتایج دارای همگنی بیشتری بوده و ریشه واحد را نمی توان در هیچ سری زمانی رد کرد (به جز VIX، که در آن، بازگشت به میانگین حاصل می شود). با توجه به نتایج دو متغیره در ارزهای دیجیتال و نیز تست برای همگرایی (هم جمعی)، ما شواهدی ارائه داده ایم که هیچ همگرایی بین شش ارز دیجیتالی وجود ندارد. در همین راستا، با تست همگرایی بین ارزهای دیجیتال و شاخص های بازار سهام، شواهدی از عدم همگرایی را نشان دادیم که این موضوع حاکی از این است که ارزهای دیجیتال، متمایز از دارایی های اقتصادی و مالی اصلی می باشند. یافته های این مقاله حاکی از نقش مهم ارزهای دیجیتال در پورتفولیوهای سرمایه گذار می باشند چرا که گزینه متنوعی برای سرمایه گذاران بوده و تاییدی بر این موضوع هستند که ارزهای دیجیتال، کلاس جدیدی از دارایی های سرمایه گذاری محسوب می گردند.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

سفارش ترجمه تخصصی این مقاله

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود ترجمه مقاله ارزهای دیجیتال و شاخص های بازار سهام”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + بیست =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.