دانلود ترجمه مقاله صرفه جویی انرژی در یک سیستم خنک کننده جهت مدیریت انرژی ساختمان

عنوان فارسی :

پتانسیل صرفه جویی انرژی در یک سیستم خنک کننده پسیو برای مدیریت انرژی حرارتی یک ساختمان مسکونی در شهر جایپور هند

عنوان انگلیسی :

Energy-saving potential of a passive cooling system for thermal energy management of a residential building in Jaipur City, India

کلمات کلیدی :

  EnergyPlus؛ ساختمان های کارآمد از نظر انرژی؛ سیستم ذخیره انرژی حرارتی گرمای نهان؛ مواد تغییر دهنده فاز

درسهای مرتبط : شبکه هوشمند
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 7 نشریه : ELSEVIER
سال انتشار : 2021 تعداد رفرنس مقاله : 15
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام شده و با خرید بسته می توانید فایل ترجمه را دانلود کنید
ELSEVIER
قیمت دانلود مقاله
34,000 تومان
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. روش تحقیق 3. نتایج و بحث و بررسی 4. نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

In building sectors, a substantial portion of the energy is consumed for the use of space cooling and heating of the system. Phase Change Material (PCM) based passive cooling method is one of the innovative methods for energy-saving and temperature control of the buildings. In the present study, PCM integrated thermal performance of the building has been simulated through numerical assessments using EnergyPlus software for Jaipur city. This study evaluates the temperature reduction of a PCM building with a phase change temperature of 24 °C was integrated into the building wall. The results show that the PCM building maintains the comfort temperature for the whole year without any mechanical system. This building result helps in achieving zero energy in buildings which can be used by engineers and architects.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – در بخش ساختمان سازی، بخش قابل توجهی از انرژی، برای سرمایش و گرمایش فضای سیستم، مصرف می شود. روش خنک کنندگی پسیو مبتنی «مواد تغییر فاز» (PCM)، یکی از روش های نوین برای صرفه جویی انرژی و کنترل دمای ساختمان ها، می باشد. در مطالعه حاضر، عملکرد حرارتی یکپارچه PCM ساختمان، از طریق محاسبات عددی با استفاده از نرم افزار EnergyPlus برای شهر جایپور هند، شبیه سازی شده است. این مطالعه، کاهش دمای یک ساختمان PCM با یک دمای تغییر فاز 24 درجه، در دیواره ساختمان، تلفیق شده است. نتایج نشان می دهند که ساختمان PCM، دمای آسایش را برای کل سال بدون هیچگونه سیستم مکانیکی، حفظ می کند. نتایج این ساختمان، به دستیابی به انرژی صفر در ساختمان ها کمک می کند که می تواند برای مهندسان و معماران، مفید باشد.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

ترجمه این مقاله در 11 صفحه آماده شده و در ادامه نیز صفحه 8 آن به عنوان نمونه قرار داده شده است که با خرید این محصول می توانید، فایل WORD و PDF آن را دریافت نمایید.

محتوی بسته دانلودی:

PDF مقاله انگلیسی ورد (WORD) ترجمه مقاله به صورت کاملا مرتب (ترجمه شکل ها و جداول به صورت کاملا مرتب)
قیمت : 34,000 تومان

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود ترجمه مقاله صرفه جویی انرژی در یک سیستم خنک کننده جهت مدیریت انرژی ساختمان”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − سیزده =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.