دانلود ترجمه مقاله دیدگاه مصرف کننده در راستای اعتبار حامی، برند و تمایل و هدف

عنوان فارسی :

دیدگاه مصرف کننده در راستای اعتبار حامی، برند و تمایل با توجه به تایید بخش هواپیمایی توسط فردی مشهور

عنوان انگلیسی :

Consumers' attitude of endorser credibility, brand and intention with respect to celebrity endorsement of the airline sector

کلمات کلیدی :

  تایید فردی مشهور؛ اعتبار منبع؛ تمایز محصول؛ برند؛ تمایل؛ خطوط هواپیمایی

درسهای مرتبط : مدیریت بازاریابی
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 8 نشریه : ELSEVIER
سال انتشار : 2017 تعداد رفرنس مقاله : 87
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام شده و با خرید بسته می توانید فایل ترجمه را دانلود کنید
ELSEVIER
قیمت دانلود مقاله
26,500 تومان
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. پیشینه مفهومی و بررسی مقالات 3. روش تحقیق 4. نتایج تجربی 5. نتیجه گیری و مشارکت ها 6. مفاهیم مدیریتی

نمونه متن انگلیسی مقاله

Conclusions and contributions: This study demonstrates how celebrity endorser's expertise, trustworthiness and attractiveness affect brand attitude, brand credibility and purchase intention. While recognizing the importance of celebrity endorsement on airline brand purchasing enhancement, the results of this study have important implications for airlines in terms of how to adopt celebrity endorsement strategies to maintain customers' intention to purchase air transportation services. The results reveal that endorser credibility consists of three underlying dimensions: attractiveness (H5a), trustworthiness (H5b) and expertise (H5c) are supported. Additionally, among the three sub-constructs of endorser credibility, trustworthiness of celebrity most aptly explains endorser credibility, while expertise of celebrity and attractiveness of celebrity explains relatively less of endorser credibility. Therefore, once consumers think an endorsed brand is more trustworthy, respectable and desirable; their attitude towards the celebrity endorsed brand became more positive. Consumers' perception of a celebrity endorser is an important antecedent of brand attitude (Spears and Singh, 2004). That means once consumers think celebrities influence their style and initiate an action to buy that product, a consumer's attitude toward the endorsed brand would be more positive. The analytic results of our study reveal that consumers' attitude of endorser credibility positively and significantly influences brand attitude and brand credibility.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

نتیجه گیری و مشارکت ها: این مطالعه نشان داده که تخصص، اعتماد و جذابیت یک فرد مشهور چگونه می تواند نگرش ها به یک برند و نیز اعتبار آن و تمایل به خرید مشتریان و مصرف کنندگان را تحت تاثیر قرار دهد. با اینکه اهمیت تایید از طرف فردی مشهور در زمینه بهبود خرید در برندهای هواپیمایی به رسمیت شناخته شده است، نتایج این مطالعه، مفاهیم مهمی برای خطوط هوایی از نظر نحوه اتخاذ استراتژی هایی برای حفظ تمایل به خرید مشتریان در سرویس های حمل و نقل هوایی را در بر دارد. نتایج نشان می دهند که تاییدیه از طرف فردی مشهور شامل سه بعد عملکردی می باشد: جذابیت (H5a)، اعتماد (H5b)، و تخصص (H5c) که همه این موارد نیز بر طبق نتایج این پژوهش مورد تایید قرار گرفته اند. علاوه بر این، در میان سه زیرساخت مربوط به تاییدیه از طرف فردی مشهور، اعتماد بیشترین تاثیر را داشته و تجربه استفاده و جذابیت در سطوح پایین تر قرار گرفته اند. بنابراین، زمانی که مصرف کننده به خرید از برندی تایید شده و قابل اعتماد فکر می کند، نگرش وی به تایید برند از طرف افراد مشهور می تواند مثبت تر گردد. ادراک مصرف کننده از تایید فرد مشهور، پیشینه مهمی در زمینه نگرش به برند می باشد (اسپیرز و سینگ، 2004). این موضوع بدین معنی است که مصرف کنندگان به تاثیر برند روی سبک و نگرش به زندگی فکر کرده و خرید از آن برند را گزینه های مثبت می دانند. نتایج تحلیلی مطالعه ما نشان داده که نگرش مصرف کننده ها به تاییدیه فرد مشهور می تواند تاثیر چشم گیری روی نگرش به برند و اعتبار آن داشته باشد.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

محتوی بسته دانلودی:

PDF مقاله انگلیسی ورد (WORD) ترجمه مقاله به صورت کاملا مرتب (ترجمه شکل ها و جداول به صورت کاملا مرتب)
قیمت : 26,500 تومان

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود ترجمه مقاله دیدگاه مصرف کننده در راستای اعتبار حامی، برند و تمایل و هدف”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − یک =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.