دانلود ترجمه مقاله یک مطالعه مقایسه ای از جرم و جنایت های شهری

عنوان فارسی :

یک مطالعه مقایسه ای از جرم و جنایت های شهری بین مالزی و نیجریه

عنوان انگلیسی :

A comparative study of urban crime between Malaysia and Nigeria

کلمات کلیدی :

  جرائم شهری؛ فعالیت های مجرمانه

درسهای مرتبط : مدیریت شهری
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 11 نشریه : ELSEVIER
سال انتشار : 2017 تعداد رفرنس مقاله : 35
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام نشده است.
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. بررسی مقالات 3. روش تحقیق 4. برجسته سازی جرائم شهری 5. بحث و بررسی 6. نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

Urbanization has created numerous social problems, among which is crime that became a common phenomenon to all urban areas in both developed and developing nations. Recent unimaginable levels of the world urbanization coincides with rise in urban crimes in many parts of the world, as the rate of unemployment had been on the increase and coupled with increased poverty among the urban poor. Nature of crime is not uniform but varies from one geographical region to another. In some areas, property crime is more common while in others, crime on person (violent) is prevalent. Crime is not being plagued by a singular factor anywhere it occurred, there are variant factors that influence criminal activities. However, key factors that persuade criminal behaviours of potential offenders includes: unemployment, poverty, bad governance and weaknesses in law enforcement or crime-control agencies. These four key factors were discussed in this paper with hope of bringing out nature of urban crimes that bedevilled properties and people safety for taking management and prevention measures.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – شهرنشینی، مشکلات اجتماعی متعددی را ایجاد کرده که در میان آنها، جرم و جنایت، به پدیده ای مشترک در همه مناطق شهری کشورهای در حال توسعه و توسعه یافته تبدیل شده است. با افزایش سطوح شهرنشینی در سراسر جهان، جرم شهری نیز در نقاط مختلف شهری جهان افزایش یافته است، و این موضوع بدین دلیل است که نرخ بیکاری افزایش یافته و طبیعتا این موضوع منجر به افزایش سطح فقر در جامعه شده است. ماهیت جرم یکنواخت نیست ولی از یک منطقه جغرافیایی به منطقه دیگر متفاوت می باشد. در برخی مناطق، جرم های مالی بیشتر بوده و در مناطق دیگر، جرم های مربوط به خشونت شایع می باشد. جرم جنایت در همه جا به واسطه فاکتورهای واحد و منحصر به فردی رخ نمی دهد بلکه در بیشتر موارد تحت تاثیر عوامل مختلفی است که بر فعالیت های جنایی تاثیر می گذارد. با این حال، فاکتورهای کلیدی که منجر به رفتارهای مجرمانه در متخلفین بالقوه می شوند عبارتند از: بیکاری، فقر، حاکمیت بد و ضعف در اجرای قانون یا نهادها و سازمان های کنترل جرم. این چهار فاکتور کلیدی در این مقاله با در نظر گرفتن جرائم شهری و به منظور ارائه اقداماتی مدیریتی و پیشگیرانه مورد بحث و بررسی قرار گرفته اند.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

سفارش ترجمه تخصصی این مقاله

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود ترجمه مقاله یک مطالعه مقایسه ای از جرم و جنایت های شهری”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 5 =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.