دانلود ترجمه مقاله همکاری دولتی و خصوصی در زمینه بیماری آلزایمر

عنوان فارسی :

همکاری دولتی و خصوصی در زمینه بیماری آلزایمر: به روز رسانی در سال 2017

عنوان انگلیسی :

Alzheimer’s disease public-private partnerships: Update 2017

کلمات کلیدی :

  بیماری آلزایمر؛ همکاری؛ مشارکت دولتی – خصوصی؛ سیاست دولتی؛ تلاش های بین المللی؛ علوم اعصاب

درسهای مرتبط : پزشکی
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 10 نشریه : ELSEVIER
سال انتشار : 2018 تعداد رفرنس مقاله : 7
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام نشده است.
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. سازمان های درگیر، بیانیه ها و وب سایت های عمومی 3. مشارکت 4. خلاصه پژوهش

نمونه متن انگلیسی مقاله

Abstract - Introduction: The National Plan to Address Alzheimer's Disease stresses the need for public-private partnerships to be coordinated and cooperative to accelerate the state of research and reach the ultimate goal of preventing and effectively treating Alzheimer's disease by the year 2025. Methods: The Alzheimer's Association, in collaboration with the International Alzheimer's disease Research Funder Consortium, compiles this annually updated compendium to centralize this inventory of partnerships in an effort to synergize these activities. Results: This article reflects the 2017 landscape of nonprofit organizations who engage in public-private partnerships to promote and support dementia research. Discussion: The private-public partnerships in the Alzheimer's disease community continue to increase, addressing much needed complex challenges in the field.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – مقدمه: طرح ملی مقابله با بیماری آلزایمر نیازمند مشارکت دولتی – خصوصی جهت تسریع هماهنگی و مشارکت در روند تحقیق و دستیابی به هدف نهایی پیشگیری و درمان موثر بیماری آلزایمر تا سال 2025 می باشد. روش ها: انجمن آلزایمر با همکاری موسسه پژوهشی بین المللی بیماری آلزایمر سالانه به منظور به روز رسانی این مشارکت و تلاش جهت همکاری بیشتر در این زمینه دور هم جمع می شوند. نتایج: این مقاله نشان دهنده ی چشم انداز سازمان های غیردولتی در سال 2017 بوده که در زمینه مشارکت دولتی – خصوصی به منظور ترویج و حمایت از تحقیقات در زمینه بیماری های روانی با هم همکاری دارند. بحث: مشارکت دولتی – خصوصی در بین انجمن بیماری های آلزایمر همچنان رو به افزایش بوده و نیاز به پرداختن به چالش های پیچیده موجود در این زمینه می باشد.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

سفارش ترجمه تخصصی این مقاله

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود ترجمه مقاله همکاری دولتی و خصوصی در زمینه بیماری آلزایمر”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × سه =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.