درباره ما

گام نخست راه اندازی سایت فرداپیپر درسال 1394 تحت عنوان سایت سیگمالند (https://sigmaland.ir) با ارائه ی آموزشهایی در زمینه متلب (MATLAB) مختص مهندسی برق و SPSS رشته مدیریت و حسابداری برداشته شد. بلافاصله با همکاری دوستان در دانشگاه گستره فعالیت آن در زمینه ترجمه مقالات بسط یافته و با توجه به کیفیت توانست توجه دانشجویان زیادی را به خود جلب نماید. فرداپیپر یک فروشگاه آنلاین محصولات دانلودی است. همه محصولات بعد از خرید بصورت فایل نرم افزار zip قابل دانلود هستند و شما بعد از خرید به راحتی به محصول مورد نظر خود دسترسی خواهید داشت.

فرداپیپر هم اکنون این افتخار را دارد تا تمامی مقالات علمی در رشته های مدیریت، حسابداری، اقتصاد و مهندسی برق را با کیفیت مطلوب و قیمت مناسب در کمترین زمان ممکن ترجمه نموده و با قیمتی مناسب برای فروش در اختیار دانشجویان قرار دهد. ما اعتقاد داریم که دانش را می توان ماندگار ترین ابزار تغییر دانست و می خواهیم با تمرکز بر گسترش سطوح آموزش دانشگاهی و ترجمه متون علمی نقش خود را در مسیر تغییر بازی کنیم.

شعار ما توجه به کیفیت، دقت در عمل و همچنین پایبند به قول خود در این راستا بوده و در این باره خداوند متعال را شاکریم که توانسته ایم تا این مدت به عهد خود پایبند باشیم.

با برخی از دانشجویانی که با سایت فرداپیپر در زمینه آموزشی و ترجمه کار می کنند آشنا شوید:

مهندس مرتضی موسی زاده : فارغ التحصیل کارشناسی برق قدرت دانشگاه زنجان

مهندس میرباقر مرتضویان : فارغ التحصیل کارشناسی ارشد مهندسی برق قدرتدانشگاه علم و صنعت (استاد راهنما : دکتر شهرام جدید)

مهندس حمید قبایی : دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی سیستم های انرژی دانشگاه صنعتی شریف (استاد راهنما : دکتر فتوحی فیروزآبادی)

مهندس کاوه پور اسماعیل : دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی برق قدرت – دانشگاه صنعتی شریف

مهندس حسین محسنی : فارغ التحصیل کارشناسی ارشد مهندسی برق الکترونیک – دانشگاه صنعتی شریف

مهندس امین فراز : فارغ التحصیل کارشناسی برق قدرت دانشگاه تهران

حسین اجاقی : دانشجوی کارشناسی ارشد حسابداری دانشگاه تهران

علی قهرمانی : فارغ التحصیل کارشناسی ارشد مدیریت دانشگاه تبریز

مهندس علی نظری : فارغ التحصیل کارشناسی ارشد اقتصاد نظری دانشگاه علم و صنعت ایران

مسعود جلیل طهماسبی : فارغ التحصیل کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی دانشگاه علم و صنعت ایران

ما از هرگونه تلاشی برای بالاتر بردن کیفیت خرید مشتریان خود دریغ  نمی‏‌کنیم و همواره تلاش می‏‌کنیم تا در طول فرآیند خرید یعنی پیش، حین و پس از خرید، بیشترین ارزش را برای کاربران و مشتریان خود خلق نماییم.

تصاویری از بخش پشتیبانی فرداپیپر

 

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi