علیرضا صادقی حصار

نام مترجم

علیرضا صادقی حصار

نمونه متن انگلیسی 1:

Wireless Sensor Networks (WSNs) have been a desired choice for monitoring and automatic control of remote and unreachable objects and environments due to their low cost. However, such deployment requires quality-of service (QoS) techniques to assure reliable performance. Furthermore, provision of QoS in WSNs is a challenging task due to hardware limitations. A cross-layer approach is a promising option where information from different layers can be used to make QoS decisions. In this paper, we present a routing protocol where information from the application layer is used to make differentiated routing decisions based on data packets classifications. In our case, data packets are classified into: normal, urgent, and critical. Based on this classification each data packet class is treated differently by storing each data packet class in a designated buffer. Different buffers will have different routing priority decided by the protocol designer

ترجمه متن انگلیسی 1:

شبکه های حسگر بی سیم (WSNs) برای نظارت و کنترل اتوماتیک اشیاء و محیط های راه دور و غیر قابل دسترس به دلیل هزینه کم انتخاب مطلوبی هستند. با این حال، نیاز به کیفیت خدمات ( QoS ) برای اطمینان از عملکرد قابل اعتماد احساس می شود. علاوه بر این، ارائه QoS در WSN ها به دلیل محدودیت های سخت افزاری یک کار چالش برانگیز است. یک رویکرد لایه-متقابل گزینه امیدوار کننده ای است که اطلاعات از لایه های مختلف می توانند برای تصمیم گیری QoS استفاده شوند. در این مقاله، ما یک پروتکل مسیریابی ارائه می کنیم که در آن اطلاعات از لایه کاربردی برای ایجاد تصمیمات مسیریابی بر اساس طبقه بندی بسته های داده استفاده می شوند. در مورد ما، بسته های داده به موارد زیر تقسیم می شوند: طبیعی، فوری و حیاتی. بر اساس این طبقه بندی، با هر کلاس بسته داده به صورت متفاوتی رفتار می شود با ذخیره هر کلاس بسته داده در یک بافر تعیین شده. بافرهای مختلف اولویت مسیریابی متفاوتی خواهند داشت که توسط طراح پروتکل مشخص می شود.

نمونه متن انگلیسی 2:

ترجمه متن انگلیسی 2:

نمونه متن انگلیسی 3:

ترجمه متن انگلیسی 3:

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

تماس با پشتیبانی

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.