سفارش مقاله برای پذیرش کنفرانس داخلی

تیم فرداپیپر در راستای ارتقای سطح علمی کشور، تولید علم و بالا بردن جایگاه کشورمان در رتبه بندی کشورهای تولید کننده علم، بر آن شده تا پژوهشگران عزیز کشورمان را در این زمینه یاری دهد.

خدمات پذیرش و چاپ مقاله های کنفرانسی که توسط تیم فرداپیپر ارائه می گردد، برای پژوهشگرانی مناسب است که تمایل دارند تا برای تقویت رزومه، ارتقای شغلی ، مقاله خود را در یکی از کنفرانس های معتبر داخل کشوری به چاپ برسانند، ولی آشنایی زیادی با مراحل اخذ مقاله نداشته و یا زمان و هزینه زیادی برای ثبت و پیگیری مراحل ندارند. تیم ما تا مرحله پذیرش و گرفتن گواهی نهایی در کنار شما عزیزان خواهد بود.

کنفرانس هایی که تیم ما در آنها مقاله چاپ می کند، مورد تایید وزارت علوم بوده و نهایتا نیز در سایت های سیویلیکا و ISC نمایه می گردند.

چاپ مقاله می تواند به تقویت رزومه شما کمک کرده و اهرم تعیین کننده ای در مصاحبه های استخدامی باشد و شما را از رقبای دیگر متمایز نماید. همچنین برای افرادی که تمایل به اپلای دارند نیز می تواند گزینه تعیین کننده ای باشد.

با توجه به اینکه تیم ما دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت، معدن و تجارت است، نباید هیچ گونه نگرانی در زمینه پرداخت ها و مراحل کار داشته باشید.

در این راستا، شما پژوهشگر گرامی می توانید سفارشات مربوط به مقاله نویسی و چاپ و پذیرش مقالات در کنفرانس های داخل کشوری را بر عهده تیم ما قرار دهید.

کنفرانس ها به دو صورت حضوری و غیرحضوری خواهند بود که با توجه به تمایل خود می توانید یکی از این دو گزینه را انتخاب نمایید. در مورد کنفرانس های حضوری می توانید در محل برگزاری که معمولا در دانشگاه ها هستند، حضور یابید. در حالت غیرحضوری نیز، بدون شرکت در کنفرانس می توانید پذیرش مقاله خود را در این کنفرانس گرفته و نهایتا گواهی معتبر را در آدرس پستی خود دریافت نمایید.

سفارش مقاله

 

تشخیص ربات نبودن:

نکات مهمی که باید در نظر داشته باشید:

  • هیچ محدودیتی در مورد رشته و سطح علمی جهت چاپ مقاله وجود ندارد.
  • کیفیت پایین مقالات، شما را نگران نکند؛ چرا که تیم ما با توجه به تجربه ای که در این زمینه دارد، تمامی مراحل ویرایش تخصصی را برای شما انجام خواهد داد تا مقاله شما در معتبرترین کنفرانس ها چاپ گردد.
  • عنوان و مشخصات تمامی کنفرانس ها، قبل از ارسال مقاله، در اختیار پژوهشگران قرار خواهد گرفت تا با توجه به تمایل خود، کنفرانس های مدنظر برای ارسال مقاله راانتخاب نمایند.
  • لازم به ذکر است که تخفیفات ویژه ای برای چندین سفارش به صورت همزمان، در نظر گرفته خواهد شد.

حفظ محرمانگی اطلاعات

تیم ما با توجه به دستورالعمل ها و اصولی که از ابتدا بر آنها پایبند بوده، هرگونه اطلاعات مربوط به کاربران از جمله تمامی صورت حساب ها، مشخصات فردی و … را کاملامحرمانه در نظر گرفته و این اطلاعات را جهت اهداف تبلیغاتی، نمونه کار یا غیره، در اختیار شخص ثالث قرار نخواهد داد. طبیعتا این خط مشی ها شامل آدرس ایمیل و شماره های تماس و غیره نیز خواهد بود.

روال ثبت سفارش

  • ابتدا فرمی که در بالا مشاهده کردید را پر نمایید.
  • پس از تکمیل فرم، درخواست شما توسط کارشماسان ما بررسی شده و جهت شروع فرآیند کار، با شما تماس گرفته خواهد شد.
  • پس از تایید شما، هماهنگی ها لازم بین شما و موسسه فرداپیپر انجام خواهد شد.
  • تیم ما تا مرحله اخذ پذیرش گواهی نهایی، همراه شما پژوهشگر گرامی خواهد بود.

در زیر نمونه ای از گواهینامه ی مقاله پذیرش شده در کنفرانس مورد تایید وزارت علوم را مشاهده میکنید.

گواهی پذیرش

تیم فرداپیپر کلیه مراحل مقاله نویسی شما را انجام داده و تا زمان دریافت گواهی در کنار شما خواهد بود.

این گواهی میتواند تاثیر بسزایی در تقویت رزومه علمی شما داشته باشد.

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.