دانلود پروپوزال کاری طراحی راهکارهای پیاده سازی ویدئو مارکتینگ (بازاریابی ویدیویی)

عنوان فارسی :

طراحی راهکارهای پیاده سازی ویدئو مارکتینگ (بازاریابی ویدئویی) به صورت لایه باز و کاملا قابل ویرایش

مناسب برای: ارائه به سازمان ها ، شرکت ها، بانک ها ، دانشگاه ها و شرکت در مناقصه و ...
اصول نگارش : براساس استاندارهای جهانی طراحی پروپوزال کاری (طرح پیشنهادی کسب و کار)
تعداد صفحات: 37 سال تهیه : 1401
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
در صورتیکه تمایل به شخصی سازی و سفارشی سازی این پروپوزال با اسم و لوگوی شرکت جهت ارائه در زمینه های کاری خود دارید می توانید با همکاران ما به شماره 09360147484 تماس حاصل نمایید تا راهنمایی های لازم به شما ارائه گردد.
قیمت دانلود :
189,000 تومان
این پروپوزال مناسب چه کسانی است؟

1. کسانی که تمایل دارند تا یک تیزر یا ویدئوی تبلیغاتی برای کسب و کار خود طراحی نمایند 2. کسانی که تمایل به راه اندازی یک کمپین تبلیغاتی دارند 3. مالکان آژانس های تبلیغاتی که تمایل دارند تا به حوزه ویدئو مارکتینگ وارد شوند 4. کسانی که تمایل به متقاعد کردن مشتریان و کارفرمایان جهت سفارش این طرح دارند 5. کسانی که به دنبال بهترین و حرفه ای ترین طرح برای ارائه به مشتری هستند 6. کسانی که تمایل دارند تا چشم اندازی کلی در زمینه پیاده سازی و اجرای ویدئو مارکتینگ به دست آورند ولی اطلاعات و استانداردهای فنی و دقیق ورود به این حوزه را نمی دانند

فهرست مطالب و محتویات

1. درباره ما (نویسندگان طرح، درباره این سند) 2. شرح نیاز (مقدمه، هدف، ویژگی، مزایا) 3. ورودي ها (پیش نیازهای اولیه) 4. خروجي نهایی (پردازش هاي اصلي) 5. نگهداري داده ها (مقدمه، هدف، راهکارها) 6. تعداد کاربران هدف (مقدمه، هدف، ویژگی، مزایا) 7. پیش نیازها (پیش نیازهای سخت افزاری و نرم افزاری) 8. پرسشنامه ها (اطلاعات عمومی، نیازمندی‌ها، خدمات) 9. مراحل (سطوح پشتیبانی وب سایت) 10. نمونه فرم گزارش وضعيت 11. نظارت و كنترل فنی (پشتیبانی و بهبود ارایه خدمات) 12. زمانبندی اجرای پروژه (نگاه کلی به طرح، فرایند کار) 13. پکیج پیشنهادی (قیمت پیشنهادی) 14. نظارت بر اجرا و پرداخت هزینه (مراحل و درصد پرداخت ها) 15. فرایند و دیاگرام (بلوک دیاگرام انجام کار) 16. تکنولوژی‌های مورداستفاده (فناوری های مورد استفاده کار) 17. تخمین هزینه دقیق پروژه (فاکتورهای موثر بر قیمت تمام شده) 18. شرایط پرداخت هزینه ها (ریز پرداخت هزینه ها) 19. امکانات پیشرفته مازاد (خدمات قابل‌ارائه پس از اجرای پروژه، جدول ریز هزینه های رایج) 20. تعهدات پیمانکار در اجرای پروژه (تعليق انجام خدمات، گواهينامه انجام كار و دوران ضمانت) 21. سایر نیازمندیها و تعهدات (تغييرات در پروژه، انتقال تعهدات به غير) 22. حل و فصل اختلاف (تأخيرات مجری، تأخيرات كارفرما، فسخ پروژه) 23. ریسک های پروژه (ریسک های محتمل بهمراه راهکار) 24. چرا ما را انتخاب می کنید؟ (شاخص های انتخاب پیمانکار) 25. گواهینامه ها و مجوزات (مدارک حقوقی) 26. مشتریان ما (فهرست برترین مشتریان مرتبط با پروژه) 27. سوابق اجرايي پیمانکار (فهرست كارشناسان مرتبط با پروژه) 28. اطلاعات تماس نماینده پیمانکار (اطلاعات نماینده، همکاران تجاری)

شرح موضوع

بازاریابی ویدئویی، روشی جذاب برای برندها برای ارتباط با مشتریان و جلب توجه آنها در دنیای بیش از پیش دیجیتال است. این حوزه، اهداف و معیارهای برند و همچنین مکان مشتریان در قیف فروش را در نظر می گیرد. برای هدف گیری مؤثر مخاطب، تعیین اینکه ویدئوها در کجا قرار می گیرند و در چه زمینه ای ظاهر می شوند، ضروری است.

پیشرفت در ویدئوی پویا و مشارکت مستقیم بین برندها، باعث بهبود شخصی سازی ویدئو، هدف گیری مخاطب و تجربیات کاربر می گردد. این ابزار، یک تجربه هیجانی و چند حسی است. مدت زمانی که یک نفر در حین پیمایش در رسانه های اجتماعی برای تماشای یک پست صرف می کند، همان مدت زمانی است که برای گرفتن انگشتان مدیران یک کسب و کار صرف می شود. حرکت در کلیپ ها به طور طبیعی، بازه های توجه کوتاهی را به خود جلب می کند و باعث مکث افراد می شود. آنها محتوای بیشتری که در ویدیوها می بینند را در مقایسه با محتوایی که فقط می خوانند یا می شنوند، بیاد می آورند.

در پروپوزال های کاری فرداپیپر، تمامی اصول طراحی (از جمله زیبایی فونت، رسم جداول، تصاویر مرتبط و …) رعایت شده است. همچنین از متنی جذاب و گیرا و مطالب طبقه بندی شده در این نمونه ها استفاده شده است. این پروپوزال در 37 صفحه و به صورت حرفه ای، طراحی شده و در ادامه نیز 5 صفحه اول مربوط به این پروپوزال، قرار داده شده است:

بازاریابی ویدئویی چیست؟

بازاریابی ویدئویی به استفاده از ویدئو برای بازاریابی یا تبلیغ برند یا پیشنهادها در کانال های دیجیتال اشاره دارد. به بیان ساده، وقتی از ویدیو برای بازاریابی برند، محصول یا خدمات یک کسب و کار استفاده می شود، یا در کانال های رسانه های اجتماعی مشارکت می گردد، به مشتریان احتمالی و فعلی، آموزش داده می شود و با آنها تعامل ایجاد می گردد، اصطلاحا گفته می شود که از بازاریابی ویدئویی استفاده شده است.

این ابزار، بازه تعریف گسترده ای دارد و انواع مختلفی از انوع کلیپ را برای تبلیغ محصولات یا خدمات، مورد استفاده قرار می دهد. در اینجا چند نمونه بیان می شود:

 • تبلیغات بنری ویدئویی به عنوان تبلیغات در صفحه اصلی یا وب سایت ظاهر می شوند.
 • تبلیغات ویدئویی قبل، وسط یا پس از پخش، قبل، حین یا بعد از یک ویدیوی آنلاین یا کلیپ پست شده در رسانه های اجتماعی پخش می شود.
 • تبلیغات ویدئویی تلویزیونی به صورت تبلیغات سنتی در خروجی های تلویزیونی خطی یا سرویس های استریمینگ پخش می شوند.
 • ویدئوی زنده (لایو) شامل استریمینگ یا پخش بی وفقه یک رویداد، گفتگو یا عرضه محصول است.
 • ویدئوی حمایت شده یا اسپانسر شده، به راحتی توسط آن مدعی دستگاه کنترل تشخیص داده می شود، «این محتوا توسط … برای شما آورده شده است». این دسته محصول، همچنین محتواهای توضیحی درباره شرکت ها و محصولات آنها را پوشش می دهد.
 • قرار دادن محصول با حمایت مالی، یک شکل خودارجاعی از بازاریابی ویدئویی است که برند یا محصول یک شرکت را در نوع دیگری از محتوا قرار می دهد.

هر کسب و کاری برای این حوزه مناسب است. از زمان اختراع تلویزیون، ویدیو به بخشی ارزشمند از جعبه ابزار بازاریابی دیجیتال تبدیل شده است. پیشرفت های فناوری به سازمان ها در هر صنعتی اجازه می دهد تا محتوا را برای مخاطبان خود بهینه کنند. یک استراتژی در این حوزه، فقط اضافه کردن یک کلیپ برای بازاریابی محصول پیشنهادی نیست. این شامل انتخاب دقیق، توسعه، و قرار دادن ویدئوها به عنوان دارایی های جداگانه یا در کمپین های بازاریابی موجود است تا بیشترین بهره از آن گرفته شود.

راهکارهای ویدئو مارکتینگ

انواع محتوای ویدئویی

محتوای ویدئویی مورد استفاده در استراتژی های ویدئو مارکتینگ، شامل موارد زیر می باشند:

 • نسخه نمایشی محصول: ویدئوهای عمقی که ویژگی ها و مزایای محصولات را توضیح می دهد. اینها به گونه ای طراحی شده اند که نشان دهند، مشتریان خدمات پس از خرید محصول، چه پیشنهادی دریافت خواهند کرد.
 • مصاحبه: مصاحبه شامل پرسیدن سوال از یک رهبر فکری در مورد یک موضوع خاص و ارسال محتوای آن به صورت آنلاین است.
 • توصیه نامه ها: توصیه نامه ها، تصاویر ویدیویی از مشتریان خوشحال و یا مشهور شرکت هستند که قدردانی و تجربه خوب خود را با شرکت بیان می کنند. این به افزایش اعتماد خریداران احتمالی کمک می کند.
 • ویدئوهای رویدادی: این محتواها، نکات برجسته یک رویداد را پوشش می دهند و معمولا بخشی از استراتژی بازاریابی رویدادی را تشکیل می دهند.
 • ویدئوهای توضیح دهنده: معمولاً از این محتواها برای پاسخ به سؤالات متداول مربوط به پیشنهاد استفاده می شود.
 • ویدئوهای خودآموز: این محتواها، جنبه خودآموزی محصول پیشنهادی را توضیح می دهند و به مشتریان جدید یا فعلی، نحوه استفاده از پیشنهاد یا هر یک از ویژگی های آن را آموزش می دهند.
 • ولاگ: ولاگ ها یا وبلاگ های ویدئویی، نسخه های ویدئویی وبلاگ های سنتی هستند. یک کسب و کار از طریق ولاگ ها، استراتژی های بازاریابی خود را با استفاده از ویدئوها اجرا می کند.
 • وبینارها: وبینارها یا سمینارهای مبتنی بر وب، کنفرانس های ویدئویی زنده و مبتنی بر وب هستند که در آن، میزبان از اتصال اینترنتی برای ارتباط با مخاطبان بینندگان و شنوندگان در سراسر جهان و صحبت در مورد موضوعی خاص استفاده می کند.
 • ارائه ها و گفتگوها: این موارد شامل ارسال فیلم های ضبط شده از ارائه ها و صحبت هایی است که شخصی مرتبط با کسب و کار، آنها را سازماندهی و ارائه داده است، در آنها شرکت کرده است یا بخشی از آنها بوده است. چنین گفتگوهایی، جستجو شده ترین محتوای ویدئویی در اینترنت هستند.
 • آموزش ها: آموزش ها، محتواهای عمیقی هستند که پیچیدگی های پیشنهاد یا سایر مشاغل ارائه دهنده را به مشتریان آموزش می دهند.
 • نظرات: اینها نقدهایی هستند که درباره محصول یا خدمات ارسال شده توسط اینفلوئنسرها و رهبران فکری ارسال می شود که منجر به تغییر تصمیمات بینندگان می گردد.
 • پشت صحنه: بسیاری از کسب و کارها اغلب ویدئوهایی از پشت صحنه منتشر می کنند که به آنها کمک می کند تا با مشتریانی که معمولاً در تبلیغات یا تلویزیون دیده نمی شوند، رابطه نزدیک تری برقرار کنند.
 • ویدئوهای زنده: ویدئوهای زنده یا لایو، ویدئوهای مرتبط با نام تجاری یا پیشنهادهایی هستند که به صورت زنده پخش می شوند یا برای نمایش چیزی مهم یا برای تعامل مستقیم با مشتریان، بکار گرفته می شوند.

مزایای ویدئو مارکتینگ

تحقیقات نشان داده اند که بیشتر پاسخ دهندگان تماشای محتوای ویدیویی، از برندهای آنلاین لذت می برند، بنابراین استفاده از بازاریابی ویدیویی برای تبلیغ محصول، ممکن است درآمد را به میزان قابل توجهی افزایش دهد. در ادامه، به تعدادی از مزایای مربوط به این حوزه اشاره شده است:

 • به مشتریان در تصمیم گیری برای خرید کمک می کند. تحقیقات بازار، بخش مهمی از تجربه مشتری است. طبق تحقیقات، اکثریت کاربران بیان کرده اند که ویدئو به آنها کمک می کند تا درک بیشتری از یک محصول خاص به دست آورند. بیشتر این کاربران پس از تماشای این محتواها، تمایل بیشتری به خرید پیدا کرده اند.
 • به رتبه بالاتر در نتایج جستجو و جذب ترافیک بیشتر کمک می کند. مدت زمانی که مردم در وب سایت می گذرانند، بر رتبه بندی نتایج موتور جستجو تأثیر می گذارد. کاربران اینترنت، زمان بیشتری را صرف وب سایت هایی می کنند که حاوی ویدئو هستند. همچنین، وب سایت هایی که محتوای ویدئویی دارند، به احتمال بیشتری به صفحه اول گوگل خواهند رفت. علاوه بر این، این محتواها به افزایش ترافیک ارگانیک سایت کمک می کند.
 • به صاحبان کسب و کار امکان می دهد تا به تصمیم گیرندگان دسترسی داشته باشند: بر طبق تحقیقات، بیشتر مدیران هر هفته ویدئوهای مرتبط با کار خود را تماشا می کنند و آنها را با همکاران خود به اشتراک می گذارند. علاوه بر این، بیشتر این مدیران در صورت داشتن حق انتخاب، ویدیو را به محتوای متنی و تصویری ترجیح می دهند.
 • اثربخشی کمپین های ایمیلی را افزایش می دهد. افزودن ویدئو به ایمیل ها، نرخ کلیک را شدیدا افزایش می دهد. حتی استفاده از کلمه آن در تیتر اصلی می تواند نرخ کلیک را افزایش داده و لغو اشتراک در ایمیل مارکتینگ را تا حد زیادی کاهش دهید.
 • به رشد درآمد کمک می کند: شرکت هایی که از بازاریابی ویدئویی استفاده می کنند، درآمد سالیانه سریع تری را تجربه خواهند کرد. مشتریان، بیشتر از طریق بنر استاندارد روی ویدئوی آنلاین، کلیک می کنند. علاوه بر این، بیشتر بازاریابان حوزه B2B معتقد هستند که این نوع محتوا بهتر از هر نوع محتوای دیگری، مشتریان بالقوه را به مشتریان بالفعل تبدیل می کند.

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود پروپوزال کاری طراحی راهکارهای پیاده سازی ویدئو مارکتینگ (بازاریابی ویدیویی)”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 − 1 =

مقالات ترجمه شده

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی