دانلود ترجمه مقاله استفاده از مفاهیم مدیریت استراتژیک و اکولوژی صنعتی در نیل به اهداف توسعه پایدار

عنوان فارسی :

استفاده از مفاهیم مدیریت استراتژیک و اکولوژی صنعتی در نیل به اهداف توسعه پایدار

عنوان انگلیسی :

Using industrial ecology and strategic management concepts to pursue the Sustainable Development Goals

کلمات کلیدی :

  اهداف جهانی؛ استخراج متن؛ Leximancer؛ کسب و کار؛ مزایای رقابتی

درسهای مرتبط : مدیریت استراتژیک
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 24 نشریه : ELSEVIER
سال انتشار : 2017 تعداد رفرنس مقاله : 86
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام نشده است.
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. کسب و کار، توسعه پایدار و اکولوژی صنعتی 3. روش ها 4. نتایج 5. بحث و بررسی 6. نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

The subjectivity, complexity, and often competing interests of sustainable development have limited the effectiveness of integrating these important ideas into mainstream business strategy. With the adoption of the UN Sustainable Development Goals (SDGs) in January 2016, there are now global sustainability benchmarks that apply across diverse sectors and national contexts, allowing public and private organizations to orient and evaluate their activities, strategies, and business outcomes. However, it is not directly apparent where the advantage for business lies in pursuit of these actions within the prevailing economic paradigm, highlighting the need for new analytical frameworks and tools. Industrial ecology (IE) has been successfully used in engineering practice for decades and has been suggested as a method that can provide the concepts and methods necessary to bridge the gap between traditional business practice and sustainable development. To test this, literature bridging the fields of industrial ecology, business strategy, and sustainable development was collected and analyzed using the textual analysis software LeximancerTM. The analysis showed that while the SDGs are primarily aimed at the national level, they also hold relevance for business through innovation, partnerships, and strategic positioning, inter alia. The analysis found that the integration of IE and business strategy is highly relevant for three of the SDGs, but captures elements of all 17 to varying degrees. IE has a strong focus on innovation and its potential in new markets, products, and business models. IE is also consciously aimed at the efficient use of energy and resources, ideas that are relevant to mitigating, adapting, and building resilience in a changing future, but are also relevant to traditional concepts of business strategy and competitive advantage. This paper shows that through the combination of IE and strategic management theory, commercial organizations can positively contribute to the Sustainable Development Goals while building competitive advantage.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – ذهنیت، پیچیدگی و اغلب منافع رقابتی توسعه پایدار به اثربخشی ادغام این ایده های مهم در استراتژی کسب و کاری اصلی محدود گردیده است. با اتخاذ اهداف توسعه پایدار سازمان ملل (SDGs) در ژانویه 2016، امروزه معیارهای پایداری جهانی وجود دارند که در بخش های مختلف و زمینه های ملی اعمال شده و به سازمان های دولتی و خصوصی این امکان را می دهند تا فعالیت ها، استراتژی ها، و اهداف کسب و کاری شان را ارزیابی و جهت دهی کنند. با این حال، این موضوع به طور واضح مشخص نگردیده که مزایای کسب و کاری در چه بخش هایی این اقدامات را در غلبه بر پارادیم های اقتصادی دنبال می کنند، و در چه نیازهایی را از نیازهای چارچوب های تحلیلی و ابزارها برجسته می کنند. اکولوژی صنعتی (IE) به طور موفقیت آمیزی در روش های مهندسی در چندین دهه گذشته مورد استفاده قرار گرفته و در قالب روشی ارائه شده که می توانند مفاهیم و روش های ضروری برای عبور از شکاف های بین اقدامات کسب و کاری سنتی و توسعه پایدار را ارائه دهند. به منظور نیل به این هدف، مقالات مربوط به اکولوژی صنعتی، استراتژی کسب و کاری، و توسعه پایدار جمع آوری شده و با استفاده از نرم افزار آنالیزی مبتنی بر متن Leximancer مورد آنالیز قرار گرفته اند. آنالیزها نشان می دهند با اینکه هدف اولیه SDGها مربوط به سطح ملی است، با این حال، می توانند برای اهداف کسب و کاری و از طریق نوآوری، مشارکت، و موقعیت های استراتژیکی مورد استفاده قرار گیرند. آنالیزها دریافته اند که ادغام IE و استراتژی کسب و کاری برای هر سه SDG مهم می باشد، ولی المان های همه 17 مورد را به منظور تغییر درجه سیستم اتخاذ می کند؛ IE تمرکز زیادی روی نوآوری و پتانسیل های آن در بازارهای جدید، محصولات و مدل های کسب و کاری آنها دارد. هدف آگاهانه IE مربوط به استفاده موثر از منابع و انرژی، و ایده هایی است که مربوط به ادغام؛ اتخاذ، و ایجاد انعطاف پذیری در تغییر آینده، و نیز ارتباط با مفاهیم سنتی استراتژی کسب و کاری و مزایای رقابتی می باشد. این مقاله نشان می دهد که با ترکیب IE و تئوری مدیریت استراتژیک، سازمان های تجاری می توانند سهم مثبتی در اهداف توسعه پایدار در کنار ایجاد مزایای رقابتی داشته باشند.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

سفارش ترجمه تخصصی این مقاله

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود ترجمه مقاله استفاده از مفاهیم مدیریت استراتژیک و اکولوژی صنعتی در نیل به اهداف توسعه پایدار”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − 7 =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.