اطلاعات شبکه ۶۹ باسه IEEE

خلاصه:

شبکه 69 باسه IEEE نیز همانند شبکه 33 شینه جز مهمترین شبکه های استاندارد است. این شبکه قسمتی از سیستم فوق توزیع شهر نیویورک آمریکاست. این شبکه از چنان استانداردی برخوردار است که اکثر دانشجویان برای کارهای تحقیقاتی خود از این شبکه استفاده می کنند. ما نیز توصیه می کنیم برای کار علمی خود در برق از این شبکه استفاده کنید زیرا مقاله ای که مشابه کار شما باشد و روی این شبکه تست شده باشد را براحتی می توانید بیابید.

IEEE
قیمت دانلود :
رایگان!
شرح موضوع

IEEE 69 Bus system data

دانلود رایگان اطلاعات شبکه ۶۹ باسه IEEE

این شبکه یک شبکه توزیع ۶۹ باسه مطابق با استاندارد IEEE می باشد. در اکثر مقالات جهت شبیه سازی و بررسی نتایج مطالعات از اطلاعات شبکه ۶۹ باسه IEEE استفاذه میشود. اطلاعات مربوط به این شبکه ها شامل امپدانس شاخه ها و بار متصل به باس ها ( توان اکتیو و راکتیو ) و توان تولید هر باس میباشد که به صورت رایگان در یک فابل PDFدر اختیار شما قرار گرفته است. اطلاعات مربوط به سایر شبکه های استاندارد دیگر نیز در لینکی که در زیر گذاشته ایم وجود دارد که می توانید از ان نیز استفاده کنید.

IEEE 69

اطلاعات شبکه 69 باسه IEEE

اگر می خاهید شبیه سازی های خود را بر روی شبکه 69 شینه IEEE انجام دهید. بعنوان مثال میخواهید هماهنگی رله و فیوز، مکانیابی DG ، جایابی خازن ، برنامه ریزی منابع تولید پراکنده یا هر چیز دیگر را روی شبکه 69 شینه IEEE بررسی کنید باید اطلاعاتی نظیر توان مصرفی هر شین، اندوکتانس و راکتانس تک تک خطوط این شبکه را داشته باشید تا بتوانید کار و ایده ی خود را با سایر مقالات علمی مقایسه کرده و بهبود یافتن نتایج خود را نشان دهید.

اطلاعات شبکه IEEE رایگان

اگر میخواهید مقاله ای در IEEE یا در الزویر چاپ کنید بهتر است از این شبکه های استاندارد در کار خود استفاده کنید. شما می توانید اطلاعات IEEE 33باسه را به صورت رایگان از سایت دانلود نمایید. اکثر مقالات علمی برق بخصوص برق قدرت شبیه سازی های خود را بر روی این شبکه تست کرده اند.

اگر برای شبیه سازی از متلب استفاده می کنید دیگر نیاز نیست این اطلاعات را وارد کنید، ما از قبل برای شما آماده کرده ایم!


دیدگاهها

 1. sss

  بسیار خوب

  • bagher

   ممنون از نظرتون
   موفق باشید

 2. محمد (مالک تایید شده)

  با عرض سلام و خسته نباشید.
  من نیاز به کد متلب 69 باسه IEEE دارم میتونید راهنمایی کنید.
  با تشکر.

  • bagher

   سلام
   با شماره ۰۹۱۰۹۶۰۲۰۰۶ تماس بگیرید.
   باتشکر

 3. علی (مالک تایید شده)

  سلام خسته نباشید. اطلاعات 69 باس ناقص است. ولتاژ خطوط مشخص نیست و ولتاژ و توان ظاهری بیس هم مشخص نیستند.

  • bagher

   سلام
   اینهایی که شما گفتید باید با پخش بار مشخص شوند.
   از لینک زیر میتونید استفاده کنید:
   https://fardapaper.ir/power-flow-backward-forward
   باتشکر

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

11 + 13 =

مقالات ترجمه شده

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی