اطلاعات شبکه ۳۷ باسه IEEE

خلاصه:

شبکه های استاندارد IEEE در مقالات علمی بسیار مرسوم هستند در این قسمت شما به اطلاعات شبکه IEEE37 شینه می توانید به صورت رایگان دسترسی داشته باشید. تمامی اطلاعات مصرف ساعتی بارها و اندوکتانس و راکتانس خطوط این شبکه ، در اختیار شما قرار گرفته و به راحتی می توانید در مقالات علمی خود از آن ها استفاده و کار علمی خود را با مقاله مرجع مقایسه کنید. این موضوع می تواند به فهم داورها در داوری مقاله شما کمک شایانی کرده و در پذیرش مقاله تان کمک کند.

IEEE
قیمت دانلود :
رایگان!
شرح موضوع

IEEE 37 Bus system data

دانلود رایگان اطلاعات شبکه ۳۷ باسه IEEE

این شبکه یک شبکه توزیع ۳۷ باسه مطابق با استاندارد IEEE می باشد. در اکثر مقالات جهت شبیه سازی و بررسی نتایج مطالعات از اطلاعات شبکه ۳۷ باسه IEEE استفاذه میشود. اطلاعات مربوط به این شبکه ها شامل راکتانس شاخه ها و بار متصل به باس ها ( توان اکتیو و راکتیو ) و توان تولید هر باس، ظرفیت خطوط انتقال، اطلاعات مربوط به ژنراتور ها وهزینه هر کدام از آنها و …. میباشد که به صورت رایگان در یک فابل zip به همراه فایل ورد کامل و فایل های EXCEL در اختیار شما قرار گرفته است. اطلاعات مربوط به سایر شبکه های استاندارد دیگر نیز در لینکی که در زیر گذاشته ایم وجود دارد که می توانید از ان نیز استفاده کنید.

اطلاعات شبکه ۳۷ باسه IEEE

اطلاعات شبکه 37 باسه IEEE

اگر می خواهید شبیه سازی های خود را بر روی شبکه 37 شینه IEEE انجام دهید. بعنوان مثال میخواهید هماهنگی رله و فیوز، مکانیابی DG ، جایابی خازن ، برنامه ریزی منابع تولید پراکنده یا هر چیز دیگر را روی شبکه 37 شینه IEEE بررسی کنید باید اطلاعاتی نظیر توان مصرفی هر شین، اندوکتانس و راکتانس تک تک خطوط این شبکه را داشته باشید تا بتوانید کار و ایده ی خود را با سایر مقالات علمی مقایسه کرده و بهبود یافتن نتایج خود را نشان دهید.


دیدگاهها

 1. جواد

  سلام ممنون بابت اطلاعاتتون. مقاومت و راکتانس خطوط این شبکه رو چطور میتونم به دست بیارم؟ چون توی این فایل به صورت توالیهای مثبت و منفی و صفر داده شده ولی من میخوام برای هر خط یک راکتانس و یک مقاومت به دست بیارم. ممنون میشم اگر فایلی دارید در اختیارم قرار بدید یا راهنمایی کنید. نیاز زیادی دارم.

  • bagher (مالک تایید شده)

   معمولا میانگین سه تا فاز رو در نظر میگیرند.
   باتشکر

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 − سه =

مقالات ترجمه شده

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی