اطلاعات شبکه ۳۰ باسه IEEE

خلاصه:

شبکه های استاندارد IEEE در مقالات علمی بسیار مرسوم هستند در این قسمت شما به اطلاعات شبکه IEEE30 شینه می توانید به صورت رایگان دسترسی داشته باشید. تمامی اطلاعات مصرف ساعتی بارها و اندوکتانس و راکتانس خطوط این شبکه ، در اختیار شما قرار گرفته و به راحتی می توانید در مقالات علمی خود از آن ها استفاده و کار علمی خود را با مقاله مرجع مقایسه کنید. این موضوع می تواند به فهم داورها در داوری مقاله شما کمک شایانی کرده و در پذیرش مقاله تان کمک کند.

IEEE
قیمت دانلود :
رایگان!
شرح موضوع

IEEE 30 Bus system data

دانلود رایگان اطلاعات شبکه ۳۰ باسه IEEE همراه با شکل شبکه در visio

این محصول اطلاعات شبکه توزیع شعاعی۳۰باسه مطابق با استاندارد IEEE می باشد. در اکثر مقالات جهت شبیه سازی و بررسی نتایج مطالعات از اطلاعات شبکه ۳۰ باسه IEEE استفاذه میشود. اطلاعات مربوط به امپدانس شاخه ها و بار متصل به باس ها ( توان اکتیو و راکتیو ) و توان تولید هر باس و حدود توان انتقالی مجاز هر خط و اطلاعات مربوط به ترانسفورماتورها و ژنراتورهای موجود در شبکه در این محصول که به صورت یک PDF  می باشد به صورت رایگان برای دانلود گذاشته شده است . دیتای شبکه ۵ باسه IEEE ، اطلاعات شبکه ۶ باسه IEEE ، اطلاعات شبکه ۱۴ باسه IEEE ، اطلاعات شبکه ۱۱۸ باسه IEEE هم  به صورت کامل در PDF قرار داده شده است. دیتای شبکه ۳۳ باسه و ۶۹ باسه را هم میتوانید سایت دانلود کنید.

اطلاعات شبکه 30 باسه IEEE

اگر می خاهید شبیه سازی های خود را بر روی شبکه 30 شینه IEEE انجام دهید. بعنوان مثال میخواهید هماهنگی رله و فیوز، مکانیابی DG ، جایابی خازن ، برنامه ریزی منابع تولید پراکنده یا هر چیز دیگر را روی شبکه 30 شینه IEEE بررسی کنید باید اطلاعاتی نظیر توان مصرفی هر شین، اندوکتانس و راکتانس تک تک خطوط این شبکه را داشته باشید تا بتوانید کار و ایده ی خود را با سایر مقالات علمی مقایسه کرده و بهبود یافتن نتایج خود را نشان دهید.

اطلاعات شبکه IEEE رایگان

اگر میخواهید مقاله ای در IEEE یا در الزویر چاپ کنید بهتر است از این شبکه های استاندارد در کار خود استفاده کنید. شما می توانید اطلاعات IEEE 30 باسه را به صورت رایگان از سایت دانلود نمایید.

اگر برای شبیه سازی از متلب استفاده می کنید دیگر نیاز نیست این اطلاعات را وارد کنید، ما از قبل برای شما آماده کرده ایم!


دیدگاهها

 1. کیانی (مالک تایید شده)

  مقالات کاربردی و مناسبی وجود دارند

  • bagher

   مرسی از نظر شما

 2. امین

  سلام. ببخشید من فایل سیمولینک شبکه های استاندارد IEEE رو نیاز دارم؟ از کجا میتونم دانلود کنم؟

  • bagher

   همین فایل اطلاعات کامل در متلب ارائه نموده است.
   باتشکر

 3. taha (مالک تایید شده)

  سلام این شبکه قدرته یا توزیع و چند کیلو ولت هست؟

  • bagher

   شبکه فوق توزیع با ولتاژ ۱۲/۶۶ کیلو ولت.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شش + چهار =

مقالات ترجمه شده

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی