اطلاعات شبکه 14 باسه IEEE

خلاصه:

شبکه های استاندارد IEEE در مقالات علمی بسیار مرسوم هستند در این قسمت شما به اطلاعات شبکه IEEE14 شینه می توانید به صورت رایگان دسترسی داشته باشید. تمامی اطلاعات مصرف ساعتی بارها و اندوکتانس و راکتانس خطوط این شبکه ، در اختیار شما قرار گرفته و به راحتی می توانید در مقالات علمی خود از آن ها استفاده و کار علمی خود را با مقاله مرجع مقایسه کنید. این موضوع می تواند به فهم داورها در داوری مقاله شما کمک شایانی کرده و در پذیرش مقاله تان کمک کند.

IEEE
قیمت دانلود :
رایگان!
شرح موضوع

IEEE 14 Bus system data pdf

این شبکه یک شبکه توزیع ۱۴ باسه مطابق با استاندارد IEEE می باشد. در اکثر مقالات جهت شبیه سازی و بررسی نتایج مطالعات مورد استفاذه قرار می گیرد. اطلاعات مربوط به این شبکه ها شامل امپدانس شاخه ها و بار متصل به باس ها ( توان اکتیو و راکتیو ) و توان تولید هر باس واطلاعات مربوط به ترانسفورماتور و محدودیت های توان راکتیو شبکه می باشد. محدودیت های توان اکتیو انتقالی هر خط نیز در این pdf آورده شده است. علاوه بر pdf یک فایل matlab نیز وجود دارد که اطلاعات شبکه ۱۴ باسه استاندار در ان کد نویسی شده است.

اطلاعات شبکه ۱۴ باسه IEEE

اگر می خاهید شبیه سازی های خود را بر روی شبکه 14 شینه IEEE انجام دهید. بعنوان مثال میخواهید هماهنگی رله و فیوز، مکانیابی DG ، جایابی خازن ، برنامه ریزی منابع تولید پراکنده یا هر چیز دیگر را روی شبکه 14 شینه IEEE بررسی کنید باید اطلاعاتی نظیر توان مصرفی هر شین، اندوکتانس و راکتانس تک تک خطوط این شبکه را داشته باشید تا بتوانید کار و ایده ی خود را با سایر مقالات علمی مقایسه کرده و بهبود یافتن نتایج خود را نشان دهید.

IEEE 14

اطلاعات شبکه IEEE رایگان

اگر میخواهید مقاله ای در IEEE یا در الزویر چاپ کنید بهتر است از این شبکه های استاندارد در کار خود استفاده کنید. شما می توانید اطلاعات IEEE 14 باسه را به صورت رایگان از سایت دانلود نمایید.

اگر برای شبیه سازی از متلب استفاده می کنید دیگر نیاز نیست این اطلاعات را وارد کنید، ما از قبل برای شما آماده کرده ایم!

 


دیدگاهها

 1. امیر علی حسینی

  سلام خیلی خوبه

  • bagher

   موفق باشید

 2. امیر علی حسینی

  خیلی خوبه

  • bagher

   مرسی از دیدگاهتون
   موفق باشید

 3. محمد

  سلام چرا اطلاعات بار های این شبکه در فایل شما نیست؟

  • bagher

   سلام تمامی اطلاعات در فایل اکسل قرار داده شده است
   باتشکر

 4. Farzad

  بسیار خوب

  • bagher

   مرسی از نظر شما

 5. Sa (مالک تایید شده)

  دانلود نمیشه چرا؟

  • bagher (مالک تایید شده)

   مشکل برطرف شد لطفا مجددا تلاش کنید.
   باتشکر

 6. طاهری

  با عرض سلام . ممنون بابت فایل های خوبتون. جسارتا طول خطوط شبکه 14 باس ieee را از کجا بدست بیاریم؟

  • bagher (مالک تایید شده)

   سلام
   در همین فایل موجود است
   باتشکر از دیدگاه شما

 7. طاهری

  دقیقا در کدام بخش مطرح شده ؟ سوسپتانس ، راکتانس و مقاومت اهمی خطوط داده شده . ولی واحدی بر حسب کیلومتر نمیبینم ، لطفا اگر رابطه ای وجود دارد راهنمایی فرمایید .

  • bagher (مالک تایید شده)

   معمولا کیلومتر رو ۱ در نظر میگیرند.

 8. طاهری

  منطقی هست که در شبکه فوق توزیع ، طول تمام خطوط یک کیلومتر باشد ؟ شبکه استاندارد نیست مگه ؟ چطوری همه خطوط در شبکه فوق توزیع 1 کیلومتر اند ؟ بارگذاری شدید روی ترانس ها و خطوط به وجود میاد با این فواصل . حتی با توسعه شبکه نیز این بارگذاری بر طرف نمیشه …

  • bagher (مالک تایید شده)

   دوست عزیز شما میتونید همه خطوط رو ۱ کیلومتر در نظر بگیرید. یا اگر شبیه سازی دیگه ای دارید میتونید خطوط رو متغیر لحاظ کنید.
   باتشکر

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × پنج =

مقالات ترجمه شده

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی