دانلود پروپوزال کاری راهکارهای راه اندازی مرکز خدمات بیزینس کوچینگ

عنوان فارسی :

راهکارهای راه اندازی مرکز خدمات بیزینس کوچینگ به صورت لایه باز و کاملا قابل ویرایش

مناسب برای: ارائه به سازمان ها ، شرکت ها، بانک ها ، دانشگاه ها و شرکت در مناقصه و ...
اصول نگارش : براساس استانداردهای جهانی طراحی پروپوزال کاری (طرح پیشنهادی کسب و کار)
تعداد صفحات: 25 سال تهیه : 1401
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
در صورتیکه تمایل به شخصی سازی و سفارشی سازی این پروپوزال با اسم و لوگوی شرکت جهت ارائه در زمینه های کاری خود دارید می توانید با همکاران ما به شماره 09360147484 تماس حاصل نمایید تا راهنمایی های لازم به شما ارائه گردد.
Business Coaching
قیمت دانلود :
298,800 تومان
این پروپوزال مناسب چه کسانی است؟

1. کسانی که تمایل به راه اندازی و تاسیس مرکز بیزینس کوچینگ را دارند 2. فعالان این حوزه که به صورت تخصصی در این زمینه فعالیت می کنند و به دنبال توسعه کسب و کار خود می باشند 3. کارفرمایانی که به دنبال جذب بهترین متخصصین این حوزه می باشند 4. کسانی که به دنبال کسب چشم اندازی فنی و دقیق در مورد این حوزه تخصصی می باشند 5. کارآفرینان و سرمایه گذارانی که به دنبال بهترین راهکارهای بازاریابی و فروش در این صنعت می باشند 6. فعالان و متخصصان این صنعت که تمایل به جذب حرفه ای مشتریان جدید دارند و به دنبال یک پروپوزال کاری حرفه ای برای ارائه محصولات و خدمات خود می باشند

فهرست مطالب و محتویات

1. درباره‌ی ما (نویسندگان طرح، درباره این سند) 2. اجرای پروژه در یک نگاه (کلیات تخمینی، گارانتی/پشتیبانی) 3. نمای کلی (معرفی صنعت) 4. خلاصه اجرایی 5. محصولات و خدمات ما 6. بیانیه ماموریت و چشم‌انداز (ساختار کسب و کار) 7. نقش‌ها و مسئولیت‌های شغلی 8. تحلیل SWOT (نقاط قوت، نقاط ضعف، فرصت ها و تهدیدها) 9. تحلیل بازار (روندهای بازار) 10. بازار هدف (مزیت رقابتی ما) 11. استراتژی فروش و بازاریابی 12. پیش‌بینی فروش 13. استراتژی تبلیغات 14. استراتژی قیمت‌گذاری ما 15. هزینه‌های راه‌اندازی (بودجه) 16. استراتژی توسعه و پایداری 17. چرا ما را انتخاب می‌کنید؟ (شاخص‌های کلیدی انتخاب مجری) 18. مدارک و گواهینامه‌ها 19. مشتریان ما 20. سوابق اجرایی مجری (فهرست کارشناسان و همکاران تجاری) 21. اطلاعات تماس نماینده مجری

سفارش پروپوزال کاری
شرح موضوع

آیا قصد راه اندازی یک مرکز کوچینگ کسب و کار را دارید؟ اگر چنین است، در اینجا یک نمونه الگوی طرح مرکز کوچینگ کسب و کار و گزارش امکان سنجی مربوط به آن ارائه شده است که می توانید از آن استفاده کنید.

ما تمام الزامات راه اندازی یک مرکز بیزینس کوچینگ را مورد بررسی قرار داده ایم. همچنین با تجزیه و تحلیل و تهیه یک نمونه الگوی طرح بازاریابی مرکز کوچینگ کسب و کار که توسط ایده های بازاریابی چریکی عملی برای این نوع کسب و کار پشتیبانی می شود، این مطالعه را پیش برده ایم.

در پروپوزال های کاری فرداپیپر، تمامی اصول طراحی (از جمله زیبایی فونت، رسم جداول، تصاویر مرتبط و …) رعایت شده است. همچنین از متنی جذاب و گیرا و مطالب طبقه بندی شده در این نمونه ها استفاده شده است. این پروپوزال در 25 صفحه آماده شده و در ادامه نیز 7 صفحه اول مربوط به آن، قرار داده شده است:

مزایای راه اندازی مرکز خدمات بیزینس کوچینگ (کوچینگ و مربیگری کسب و کار)

بیزینس کوچینگ، یک ایده خاص در صنعت مشاوره به شمار می آید و فردی که دارای گواهینامه آموزش و مدیریت باشد، می تواند با موفقیت، کسب و کار خود را در این حوزه، راه اندازی کند. شرکت‌ های کوچینگ کسب و کار، دوره‌ های آموزشی کسب ‌و کار، رهبری و مدیریت، از جمله دوره‌ هایی برای ارتقای دانش در زمینه ‌های خاص مانند فناوری اطلاعات، مدیریت و سایر موارد را ارائه می دهند.

یک چیز خوب در مورد این حوزه، این است که به یک صنعت خاص، محدود نمی شود. در واقع، یک شرکت کوچینگ کسب و کار، می تواند افراد را صرف نظر از صنعتی که به آن تعلق دارند، آموزش دهد. نکته اصلی این است که شما باید بتوانید به آنها کمک کنید تا به نتایجی مرتبط با کسب و کاری که می خواهند انجام دهند، دست یابند.

اگر تصمیم به راه اندازی این کسب و کار دارید، پس باید مطمئن شوید که بطور کامل، مطالعات امکان سنجی و همچنین بررسی بازار را انجام داده اید. طرح کسب و کار و پروپوزال کاری، یکی دیگر از اسناد بسیار مهم تجاری است که نباید هنگام راه ‌اندازی شرکت کوچینگ کسب و کار، آن را بدیهی فرض کنید و دست کم بگیرید. در این محصول، یک نمونه پروپوزال کاری مربوط به راه اندازی شرکت خدمات بیزینس کوچینگ ارائه شده که می توانید از آن استفاده نمایید.

کوچینگ کسب و کار برای مدیر عاملان و صاحبان مشاغلی که می خواهند خود و شرکت های خود را ارتقا دهند، به یک روش رایج و مهم تبدیل شده است. با این حال، بسیاری از مدیران، به درستی درک نمی کنند که کوچینگ واقعا چیست. به طور خلاصه، کوچینگ کسب و کار، یک رابطه مشترک بین صاحب یا مدیر عامل کسب و کار و یک مربی حرفه ای است که هدف آن، توسعه استراتژیک یک کسب و کار موفق است؛ و اما یک سوال مهم دیگر در این حوزه که یک مربی (کوچ) کسب و کار، دقیقا چه کاری انجام می دهد؟

نقش یک مربی (کوچ) این است که به شما کمک کند تا چشم اندازی را برای کسب و کار خود طراحی کنید که با ارزش های شما و اهدافی که برای زندگی خود دارید، هماهنگ باشد. آنها با در اختیار داشتن این چشم انداز، راهنمایی، پشتیبانی و مسئولیت پذیری لازم را برای تعیین و پیشبرد اهداف تان در اختیارتان قرار می دهند و به شما این امکان را می دهند که کسب و کار خود را از جایی که هست به جایی که می خواهید، پیش ببرید.

بیزینس کوچینگ

صنعت کوچینگ کسب و کار شامل شرکت هایی است که دوره ها و سمینارهای کوتاه مدت را برای مدیریت و توسعه حرفه ای ارائه می دهند. آموزش از طریق دوره های عمومی یا از طریق برنامه های آموزشی کارفرمایان ارائه می شود و می توان دوره ها را سفارشی نمود یا تغییر داد. آموزش را می توان در مراکز آموزشی شرکت، مشتری یا مؤسسات آموزشی، محل کار یا خانه و از طریق تلویزیون یا اینترنت ارائه نمود.

اتفاقات سریع در این صنعت نشان می دهد که این صنعت به شدت به تقاضای بزرگترین بازار خود، یعنی مدیریت میانی و ارشد شرکت ها، وابسته است. این صنعت، پس از بازگشت به دوره ای که کسب و کارها هزینه ‌های غیرضروری، از جمله برنامه‌ های مربیگری کارکنان را کاهش دادند، شکوفا شد.

با این حال، این رشد تدریجی در درجه اول به دلیل تثبیت سود پس از جهش در اوایل دوره و کاهش رشد دستمزدها به دلیل روی آوردن اپراتورها به دوره های آنلاین می باشد. در طول دوره 10 ساله، افزایش مداومی در تعداد اپراتورها، تغییرات فناورانه و محصولات جدید وجود داشته است. بنابراین، این صنعت در حال حاضر در مرحله رشد چرخه حیات خود قرار دارد.

در نهایت، به عنوان یک شرکت کوچینگ کسب و کار، صبر، اشتیاق، علاقه شدید نسبت به حوزه یا اهداف خاص و مثبت بودن دائمی، از ویژگی ‌های کلیدی مورد نیاز برای موفقیت در این تجارت به شمار می آید. همچنین از شما انتظار می رود که بسیار فعال باشید؛ شما باید در ارائه، برنامه ریزی، آماده سازی و برخی مهارت های سازمانی دیگر، خوب باشید.

داشتن مهارت، یک چیز است و اینکه بدانید چگونه افراد را راهنمایی کنید تا موفق شوند، چیز دیگری است، به همین دلیل است که باید دائماً از مشتریان خود بازخورد دریافت کنید تا بتوانید پیشرفت و عملکرد خود را اندازه گیری نمایید.


نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال کاری راهکارهای راه اندازی مرکز خدمات بیزینس کوچینگ”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + 5 =

مقالات ترجمه شده

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi