درباره ما

گام نخست راه اندازی سایت فرداپیپر درسال 1394 تحت عنوان سایت سیگمالند (https://sigmaland.ir) با ارائه ی آموزشهایی در زمینه متلب (MATLAB) مختص مهندسی برق و SPSS رشته مدیریت و حسابداری برداشته شد. بلافاصله با همکاری دوستان در دانشگاه گستره فعالیت آن در زمینه ترجمه مقالات بسط یافته و با توجه به کیفیت توانست توجه دانشجویان زیادی را به خود جلب نماید.

فرداپیپر هم اکنون این افتخار را دارد تا تمامی مقالات علمی در رشته های مدیریت، حسابداری، اقتصاد و مهندسی برق را با کیفیت مطلوب و قیمت مناسب در کمترین زمان ممکن ترجمه نموده و در اختیار دانشجویان قرار دهد. ما اعتقاد داریم که دانش را می توان ماندگار ترین ابزار تغییر دانست و می خواهیم با تمرکز بر گسترش سطوح آموزش دانشگاهی و ترجمه متون علمی نقش خود را در مسیر تغییر بازی کنیم.

شعار ما توجه به کیفیت، دقت در عمل و همچنین پایبند به قول خود در این راستا بوده و در این باره خداوند متعال را شاکریم که توانسته ایم تا این مدت به عهد خود پایبند باشیم.

با برخی از دانشجویانی که با سایت فرداپیپر در زمینه آموزشی و ترجمه کار می کنند آشنا شوید:

مهندس مرتضی موسی زاده : فارغ التحصیل کارشناسی برق قدرت دانشگاه زنجان

مهندس میرباقر مرتضویان : فارغ التحصیل کارشناسی ارشد مهندسی برق قدرتدانشگاه علم و صنعت (استاد راهنما : دکتر شهرام جدید)

مهندس حمید قبایی : دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی سیستم های انرژی دانشگاه صنعتی شریف (استاد راهنما : دکتر فتوحی فیروزآبادی)

مهندس کاوه پور اسماعیل : دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی برق قدرت – دانشگاه صنعتی شریف

مهندس حسین محسنی : فارغ التحصیل کارشناسی ارشد مهندسی برق الکترونیک – دانشگاه صنعتی شریف

مهندس امین فراز : فارغ التحصیل کارشناسی برق قدرت دانشگاه تهران

حسین اجاقی : دانشجوی کارشناسی ارشد حسابداری دانشگاه تهران

علی قهرمانی : فارغ التحصیل کارشناسی ارشد مدیریت دانشگاه تبریز

مهندس علی نظری : فارغ التحصیل کارشناسی ارشد اقتصاد نظری دانشگاه علم و صنعت ایران

مسعود جلیل طهماسبی : فارغ التحصیل کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی دانشگاه علم و صنعت ایران

ما از هرگونه تلاشی برای بالاتر بردن کیفیت خرید مشتریان خود دریغ  نمی‏‌کنیم و همواره تلاش می‏‌کنیم تا در طول فرآیند خرید یعنی پیش، حین و پس از خرید، بیشترین ارزش را برای کاربران و مشتریان خود خلق نماییم.

تصاویری از بخش پشتیبانی فرداپیپر

 

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.